Wśród pomidorów i ogórków rosły konopie indyjskie

Policjanci z komisariatu w Niemcach zatrzymali mężczyznę prowadzącego uprawę konopi indyjskich. Rośliny rosły pomiędzy pomidorami i ogórkami w foliowym tunelu.

Policjanci z komisariatu w Niemcach pojechali we wtorek na interwencję, na jedną z posesji w gminie Wólka. Zgłaszający poinformował mundurowych, że syn od pewnego czasu go nachodzi w domu, wszczyna awantury i jest agresywny.

Na miejscu mundurowi zastali zgłaszającego, a także wskazanego 40-latka, który był pobudzony. W trakcie prowadzonej interwencji uwagę mundurowych przykuł tunel do uprawy roślin. Kiedy sprawdzili, co znajduje się w środku, ujrzeli obok krzaków pomidorów koktajlowych i ogórków dorodne krzaki konopi.

Funkcjonariusze ustalili, że rośliny należą do 40-latka. Niektóre z nich miały już od 1,40 m do 1,60 m wysokości. Nielegalna plantacja została zabezpieczona, zaś 40-latek zatrzymany. O jego dalszym losie zadecyduje wkrótce sąd.

(fot. Policja Niemce)

23 komentarze

 1. Kolejny argument na obalenie lewackiej teorii, że to alkohol jest winny całej polskiej patologii, a narkotyki uspakajają, relaksują, leczą itp. Właśnie takie bzdury, które lansuje nam lewacka propaganda powodują, że szambo narkomanii zalewa Polskę. Młodzi ludzie odurzają się trawką narkotyczną i dopalaczami w wyniku czego albo od razu skaczą z wieżowców lub sięgają po brudną amfetaminę albo heroinę i konają ze skłutymi żyłami. Albo na długie lata zamkniemy w więzieniach producentów, handlarz albo społeczeństwo polskie wymrze od narkotyków.

  • Wiesz, zdarza mi się czasami bardzo rzadko zapalić zioło, ale muszę przyznać Ci rację. Piwo albo kielicha każdy idiota może sobie wypić, ale uważam że do zielska to nie każdy powinien mieć dostęp, a to z jednej prostej przyczyny – jest to tak silnie euforyczna i demotywująca do pracy substancja że niestety ale za dużo głupków w kraju mamy aby dać im do niej dostęp. Poza tym mnóstwo jest osób którym bardzo szybko tych wrażeń będzie mało i będą sięgali po coś mocniejszego, a na samym końcu doprowadzają do ruiny siebie a później koszty tego ponosi dodatkowo państwo, czyli my wszyscy. Wszystko jest dla ludzi ale z umiarem. Ja miałem swoje głupawe 5 minut kiedy zbyt często paliłem zioło i moja pamięć zaczęła mieć pewne problemy.

   • Ciekawe, że istnieją takie państwa gdzie marihuana jest legalna a produktywność nie spadła. Ciekawe jaki szatan w tym tkwi. Pewnie taki, że naćpany do pracy nie możesz przyjść, są kontrole i zwolnienia dyscyplinarne. Ale nie… w Polsce to nie zadziała… bo to niemożliwe.

    Znam dziesiątki osób, które po trawce są bardziej twórcze i lepiej skupiają się na pracy. Tyle, że faktycznie, to bardzo inteligentne i zdolne osoby. Jak widać to indywidualna sprawa.

    Założenie, że głupi ludzie/patusy nie mają dostępu do narkotyków bo są nielegalne to jakiś abstrakt. Przecież to jest dostępne na każdym rogu, w połowie szkół, na każdym osiedlu, kto chce ten kupi. Legalizacja sprawi, że państwo uzyska kolejny dochód, który oddali widmo bankructwa o kilka lat, a obywatele zyskają dostęp do bezpiecznego materiału (zniknie problem dopalaczy). Ci co wcześniej korzystali, nadal będą to robili. Ci co nie próbowali, spróbują i może im się spodoba a może nie.

    Ja się nie godzę na państwo opiekuńcze. Dla mnie to zamordyzm. Państwo będzie mi mówiło co jest dla mnie dobre, bo oni wiedzą lepiej. Skoro alkohol jest szkodliwy zarówno dla mózgu ofiary jak i dla otoczenia (pijani kierowcy/piesi/rowerzyści), to czemu jest legalny? Z bardzo prostej przyczyny, bo ogłupia i ludzie nie widzą tego bałaganu jaki panuje w tym kraju. Wracają z pracy, walną kilka piw i można żyć.

    Jeśli chodzi o leczenie to… weź mnie proszę nie rozśmieszaj. Legalizacja marihuany oznacza wpływ z podatków. Można rozwiązać to na takiej samej zasadzie na jakiej rozwiązywany jest problem uzależnienia od hazardu. Raz z ciekawości kupiłem Lotto, tam na odwrocie jest napisane, że część przychodów z loterii jest przeznaczana na leczenie uzależnienia.

   • No to erotyczna czy domotywująca? Co to za bzdury!? „Pobierał bym Ale mi się nie chce” masło maślane ze od razu widać grila i propagandę ? bladego pojęcia nie masz i piszesz bzdury.

  • Nie przekonała mnie Pani do swojej jakże wysublimowanej teorii. Palić trawke na anemię lub jaskrę. To nie samo co wstrzykiwać w żyłę ”kompot” lub heroinę. To co Pani napisała może i uwierzy, ale stara babcia z lubelskiego u księdza pod amboną, ale nie ludzie opierający swoja wiedzę na nauce. Pani się ośmiesza takimi wpisami.

   • Turysta nie wiem co ćpasz…. ale zdecydowanie zmniejsza dawkę…..

    • kamilo, jakiś powód by tak nie pisała? Ma rację, bo ta Anka to ciągle wypisuje takie bzdury. Jasnym jest, że nigdy nie miała bezpośredniego kontaktu z marihuaną i tylko opowiada zasłyszane bzdury (ewentualnie miała w rodzinie/znajomych kogoś kto spożywał i powinęła mu się noga). Ktokolwiek miał styczność z tym materiałem, śmieje się do rozpuchu czytając jej wypociny. Szkoda, że Anka nie jest taka aktywna za każdym razem jak pijany spowoduje wypadek, jest agresywny, wszczyna burdy, pobije kogoś na śmierć albo zadźga. Gdzie jest Anka, gdy ciężarne palą papierosy i spożywają alkohol.

     Wydaje mi się, że w tym kraju są większe problemy niż marginalny przypadek używania marihuany.

  • Ty tak na poważnie? Lewacka czyli jaka? Według osób ze skrajnie prawicowymi poglądami to każdy kto ma inne poglądy niż oni. Według „internetów” to też osoby które nie wierzą w teorię o zamachu smoleńskim XD. Dodatkowo są to osoby które zadają inteligentne pytania, powyżej poziomu pojmowania ich adwersarzy, a w 100% takich pytań odpowiedzią na nie jest werbalny atak osoby pytanej.
   Dużo plujesz, a meteorytyki żadnej, bo temat wykracza po za Twoją zdolność pojmowania. Idąc Twoim tropem „rozumowania” to zadaj sobie trud i sprawdź ile przestępstw jest popełnianych pod wpływem alkoholu, a ile pod wpływem narkotyków. Poszukaj danych medycznych dotyczących zastosowań leczniczych np. marihuany, alkoholu i papierosów. Przecież alkohol i papierosy są silnie uzależniającymi środkami a są legalnie dostępne i Państwo czerpie z tego olbrzymie korzyści. Poszukaj danych ile jest interwencji policji dotyczących pijanych, a ile jest takich interwencji w przypadku „ujaranego” delikwenta. No chyba że to za trudne dla Ciebie. W gminie zdarzył się jeden przypadek że drapnęli pobudzonego kolesia, tak na prawdę nie wiadomo po czym, i już huzia że narkotyki, że to, że tamto. Niech się pochwalą ile razy w tygodniu jeżdżą do pijaków. Wtedy można wysuwać jakiekolwiek wnioski. A to że ktoś ćpa? Bardzo dobrze, słabe jednostki eliminują się same. I tak na koniec, morfina nie jednemu pomogła przetrwać. Popytaj chorych na raka. A… nie, bo Ty i tak wiesz lepiej mimo że nie masz pojęcia o czym mówisz.

   • raczej lewak no i zabłysles inteligencja…… „ile przestępstw jest popełnianych pod wpływem alkoholu, a ile pod wpływem narkotyków.” wyjaśnie ci tylko z grubsza bo zaglebiac sie z toba w dyskusje widze ze nie ma sensu… alkohol jest ogólnodostępny w Polsce a narkotyki nie – kumasz różnicę?? mam nadzieje że podolasz dajej…

    • Kumasz, że i jedno i drugie jest używką, a alkohol ma większe właściwości uzależniające? Zerknij w statystyki ilu uzależnionych leczy się z uzależnienia od alkoholu ,a ilu od marihuany. Sprawdź jakie jest statystyczne spożycie alkoholu. To jaka mądrość wymyślisz w temacie tam, gdzie marihuana jest legalna? Skoro nie widzisz tego, że to są dwa produkty o zbliżonym działaniu, z czego jeden jest legalny a drugi nie, tak na prawdę nie wiadomo dlaczego, to faktycznie trudno z Tobą sensownie dyskutować. Sądząc po nicku i merytoryce wypowiedzi IQ poniżej 50? Pomijając fakt że również analfabeta.

     • ogólnie to nie możemy mówić o żadnych wiarygodnych statystykach odnośnie spożycia marihuany, ponieważ nie znamy dokładnej liczby osób które ją zażywają, liczby sprzedanych porcji itp itd. legalny alkohol i związane z nim negatywnie skutki zażywania można bez problemu ustalić bo jest legalny. także porównywanie problemu uzależnień legalnej i nielegalnej używki w skali ogólnokrajowej nie jest możliwe.

 2. mam 13 lat. od 8 lat biorę heroinę- zaczęło się niewinnie właśnie od maruchuanen

 3. Ale konopie rosną wszędzie,a nawet legalnie można je nabyć jako mielone,a to to samo.

 4. To jełop sam przypału sobie narobił

 5. Anka nie ćpaj tyle, bo bredzisz.

 6. Taki mamy klimat.

 7. NIECH PIJĄ I PALĄ ZARAZ WSZYSTKO SIE SKOŃCZY
  5G W POLSCE
  MEDIA MILCZĄ !!!!

 8. Po wpisach widać że zabobon i ciemnogród w lubelskiem ma się całkiem dobrze. Lecznicza marihuana to to samo co heroina. Gratulacje , ciekawe kiedy Polska msie rozpadnie i Was przyłącza znowu do Rosji 🙂

  • Turysta a ty czujacy się „lepszym” w jakim celu czytasz lubelski portal? „Was przyłącza znowu do Rosji” czyli ciebie też 😀 nie ma to jak kopać samego siebie hahaha BRAWO TY! 😀

 9. Anka, mam nadzieję że już jesteś stara i niedługo opuścisz ten padół. Przez takich ludzi jak ty niedouczonych wielu ludzi traktuje ziele jak coś strasznego.
  Jak można wrzucać wszystko do jednego worka. Hera, amfa, ziele itp.
  Dla ciebie pewnie każdy jest ćpunem pedofilem lub złodziejem. Pewnie jesteś stara panna, na bank.
  Pokolenie się zmieni i prawo się zmieni.
  Edukacja, edukacja i jeszcze raz edukacja, czym skorupka…..

 10. siwadek jechowych

  artykuł jest fałszywy, a policjanci nic nie znalezli tylko konopie indyjskie z ziarenek od karmy do papug posadzone specjalnie zeby ojciec syna zadzwonil na policje, dlaczego? bo juz nie moze sobie poradzic z przesladowaniami swiadkow jechowy, oboje rodzice sie jego wyrzekli i stosuja ostry ostracyzm przeciwko niemu, bo siwadkow jechowych sie nie opuszcza. lamia konstytucje co do wolnosci slowa, mysli i wyznania. sam ojciec doniosl policji. syn byl nawet u prokuratora w swidniku ktory go olal. skoro mozna w polsce bezkarnie lamac najwyzsze prawo konstytucyjne to akurat ustawa przeciwdzialania narkomianii jest o wiele nizej. btw, znam poszkodowanego posadzanego o wyzej napisane bzdury i wszystko co w tym artykule to klamstwo

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu
Wyprawa – „Uroczyska pogranicza zapomniane cmentarze Polesia”
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Spotkanie autorskie z Joanną Brodzik – „Umami. Opowieści i przepisy”
European Teqball Tour w Chełmie (wideo)