Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wrzucił do ogniska pocisk artyleryjski. Młody mężczyzna zginął, drugi jest ranny

Ciężko w logiczny sposób określić zachowanie dwóch młodych mężczyzn, którzy postanowili zapewnić sobie trochę wrażeń, wrzucając do ogniska pocisk artyleryjski. W wyniku wybuchu jeden z nich zginął, drugi został ranny.

Wszystko wydarzyło się minionej nocy w gminie Werbkowice w powiecie hrubieszowskim. Jak wstępnie ustalili policjanci, dwóch młodych mężczyzn spożywało alkohol przy ognisku. W pewnym momencie jeden z nich wrzucił do ognia pocisk artyleryjski, który znalazł na polu przy pomocy wykrywacza metali.

Po kilku minutach doszło do eksplozji. W jej wyniku obaj mężczyźni zostali ranni. Po przetransportowaniu ich do szpitala okazało się, że 22- latek, który wrzucił pocisk do ogniska, odniósł bardzo ciężkie obrażenia ciała. Lekarzom nie udało się uratować jego życia.

Drugi z mężczyzn, jego rówieśnik, przebywa w szpitalu. Z posiadanych na chwilę obecną informacji jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jak wykazało badanie alkomatem, mężczyzna miał 1,6 promila alkoholu w organizmie.

Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone przez policjantów. Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok 22-latka. Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.

2016-12-07 09:18:14
(fot. policja)

40 komentarzy

  1. Selekcja naturalna, jak można być tak głupim ?, widocznie można.