Wjechał na czerwonym, zderzył się z seatem. Mężczyźnie zatrzymano uprawnienia do kierowania (zdjęcia)

Kierowca skody nie zwrócił uwagi na wskazania sygnalizacji świetlnej i doprowadził do kolizji. Z uwagi na fakt, iż po raz kolejny popełnił poważne wykroczenie w ruchu drogowym, policjanci podjęli decyzję o zatrzymaniu mu uprawnień do kierowania pojazdami.

20 komentarzy

 1. Jaśnie Hrabia Maciuś

  Czy ja dobrze widzę?? Znowu BOLT!! To jakieś jaja….. kogo oni tam przyjmują?? Naprawdę żadnej weryfikacji?? Strach się bać!!!

  • a jak to mają weryfikować, jak papiery są skanowane i wysyłane do Estonii – tam wystarczy, że dostaną dowód osobisty/paszport i prawo jazdy…

 2. Bolt i wszystko jasne. A ile kierowca dziecko miał lat?

 3. 1 bolt mniej. Strajk się skończył pseudo taksowek i znów niebezpiecznie na mieście

 4. Idzcie protestować , chociaż bezpieczniej bedzie

 5. wszyscy tak narzekają na Bolty ale przecież oni istnieją tylko dlatego, że korzystacie z ich usług. Mało tego- korzystacie coraz chętniej więc Boltów jest coraz więcej. Jest popyt, jest podaż, przestańcie korzystać nie będą mieli racji bytu. Raz jechałem- było tanio ale fakt, że kierowca nie znał polskiego i jechał tylko na nawigacji, zupełnie nie potrzebnie na około sprawił ze to byl pierwszy i ostatni raz

  • niepotrzebnie

  • Nie wszyscy narzekają. Zapewne więcej jest korzystających niż narzekających. Korzystających bo przeważnie jest tanio, poza licznymi wyjątkami kiedy jest drożej. Jest tanio bo w sporej większości nie płacą normalnego ZUS-u, tylko ślizgają się na śmieciówkach. To patologia konkurencji, którą samo państwo polskie sobie zafundowało m.in poprzez zniesienie egzaminów z topografii i przepisów porządkowych. Byle id…ota może siąść w wynajmowanej flotowej taczce i wozić ludzi za opłatą. Jak tak dalej pójdzie to i prawo jazdy niedługo może już nie będzie potrzebne.

 6. Ukr czy Kameruńczyk?

 7. Ludzie, że Wy się nie boicie korzystać z usług firmy Bolt? Codziennie, powtarzam codziennie jest wypadek, kolizja, bądź inny incydent z udziałem tych pseudo kierowców. Pare złotych taniej, w imię waszego zdrowia? Warto? Odpowiedzcie sobie sami.

  • Ja się boję i nie korzystam z ich usług. Ostatnio taki „kierowca” wyprzedzał na podwójnej ciągłej i na pdp jadąc na czołówkę ze mną. Patologia.

 8. Policja powinna swoje akcje bezpieczeństwa rozpocząć od sprawdzenia jeżdżących po mieście Boltów. Główne źródło ryzyka utraty życia i zdrowia. Wymuszanie, zajeżdżanie, przekraczanie prędkości, nagminne łamanie przepisów. Jeszcze trochę ich zostało na ulicach, może można ich wyłapać, zanim porozbijają się sami (i innych…).

 9. Ten samochód ma naruszoną konstrukcję. Ale wyklepią go i następny bolciarz będzie „zamiatał” za miskę ryżu. Kto jeździ z tymi kierowcami od 7 boleści ?? No kto ?? Bo na pewno nie zdrowi psychicznie i rozsądni ludzie !

 10. Może ktoś mnie oświecić skąd, dlaczego i kto zadecydował, że mamy w Lublinie tylu afro-afrykańczyków, pytam poważne!

  • A jak Pan myśli. „Dobra zmiana” przyjęła największą ilość imigrantów ekonomicznych w historii. Głównie z Pakistanu i sąsiednich krajów. Można poczytać na stronach urzędu ds. cudzoziemców.

   • Imigranci nie równa się problemy. Zobaczcie ilu patoli jest wśród tak zwanych prawdziwych Polaków. Problemem jest kiepskie prawo i jego egzekucja.

  • Kierowców brakuje w bolcie więc są importowani z krajów Trzeciego Świata.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki Folkowe 2021. Wszystkie wymiary kultury tradycyjnej. Sprawdź program
Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie