Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Wirkowice: Dachował volkswagenem na przydrożnym polu. Prawo jazdy miał niespełna 4 miesiące

W środę rano w Wirkowicach doszło do dachowania auta osobowego. Kierujący pojazdem 19-latek posiadał prawo jazdy od niespełna 4 miesięcy.

24 komentarze

 1. Jak widać głowa nie była jeszcze przygotowana na posiadanie dokumentu zwanego PRAWO JAZDY!

 2. NIELISZ CYCÓW NIEMCE !

 3. Konie poniosły. Kucyka mu dać.

 4. Wyszedł z założenia MAM PRAWO JAZDY UMIEM JEŹDZIĆ

 5. Pewnie za wolno jechał

 6. Jak mi to natychmiast podoba sie!!!

 7. Przecenił swoje możliwości, dostał srogą nauczkę na przyszłość. Na szczęście nic nikomu się nie stało, a on zapewne wyciągnie z tej lekcji wnioski….

  • Jesteś pewien, że wyciągnie wnioski? A może to utwierdzi, go w przekonaniu, że tak można jeździć, bo nic się przecież wielkiego nie stało.
   Za stworzenie zagrożenia powinien jak najbardziej odpowiedzieć. Spowodował wszakże wypadek. To, że jemu niewiele się stało nie jest jego zasługą, lecz szczęścia.
   Powinien dostać taką karę, żeby jemu i jego kolegom ze wsi dojeżdżający 20-letnie Audi odechciało się urządzać wyścigi w normalnym ruchu drogowym.

   • Mam taką nadzieję, człowiek najlepiej uczy się na błędach. Młody, niedoświadczony oby tą lekcję zrozumiał. Staram się wierzyć w młode pokolenie, nie skreślajmy wszystkich 🙂

   • 20 letnie Audi nie ma tu nic do rzeczy. Ja na codzień do pracy dojeżdżam 23 letnią Audi B4 pomimo że mam dużo nowszy samochód rodzinny. Tylko że moje auto jest zadbane.

 8. DAS AUTO.Szmelcwagen:)

 9. Pewnie za wolno jechał, gdyby było szybciej to by słup położył i dalej pojechał. Ale napisali „miał” prawo jazdy… Czyli mu zabrali? Kiepskie prawo zrobiło się… Jeżdżę bezkolizyjnie kilkanaście lat, ale każdemu może coś się przytrafić i taka obawa że kiedyś i my możemy stracić ten dokument przez jakąś kolizję…

 10. Jak mu prawka nie zabrali to stary weźmie dopłatę do hektarów i kupi nowego TeDeIka.

  • Jak mu mogli nie zabrać. Co on, kierowca BORu? Ewidentnie widać, że nie potrafi dostosować prędkości, czyli nie potrafi prowadzić pojazdów.
   Podszkoli się, zda egzamin to może wtedy odzyska prawo jazdy.

  • Jeśli nie takim zabierać prawa jazdy, to komu? Wypadnięcie z drogi świadczy chyba o tym, że coś jest nie tak z umiejętnościami kierowania.

   • A ty jestes jakims prorokiem czy mistrzem swiata ze jestes pewny swoich umiejetnosci? zal takich jak ty mlody bedzie mial nauczke ale ciekawe co bedzie jak ty bedziesz mial wypadek

Z kraju

Polityka i społeczeństwo