Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wierzbica: Cysterna przewożąca sok malinowy wypadła z drogi i przewróciła się

W niedzielę rano w Wierzbicy na drodze wojewódzkiej nr 833 pojazd ciężarowy wypadł z drogi i przewrócił się. Wkrótce w rejonie zdarzenia pojawią się utrudnienia w ruchu.

19 komentarzy

 1. A są jakieś wiadomości czy owa felerna cysterna nie rozszczelniła się przy okazji?
  Szkoda byłoby gdyby zaprzepaściło się tyle litrów smacznego soczku.

 2. nie sok malinowy, tylko malinowa pulpa

 3. zestaw w poniatowej z pawtransu ciekawe który taki zdolny kierowca…

 4. To już druga cysterna w niedługim czasie , powinni tam nawiezchnie poprawić to by tak nie podskakiwal samochód i nie było by wypadkow

  • Nawierzchnia rzeczywiście jest tam fatalna. Ale ciężarowcy powinni może troche wolniej jeździć i nie naparzać non stop przez komórkę. Ten chociaż ma nauczkę. Zapamięta to sobie na długo.

  • Co ma nawierzchnia do tego dla takiego auta? Powinni sprawdzić ile jechał, jak przekroczył o 20km/h to powinien mieć dożywotnio prawko zabrane!! Się cwaniaczą na drodze i zaczynają zachowywać jak w Rosji, że większy ma pierwszeństwo. Pokory za kółkiem trzeba ich nauczyć !!

 5. Zapitalał aż wywaliło na którymś zakręcie wszyscy wiemy jak po wsiach jeżdżą tiry trzeba wiać żeby nie wciągnęło pod koła 😀

  Szefo go doceni za tego merolka 😀 100%

 6. pawian magnesiarz zasnal?

  • w takim mesiu to są juz osłony ceramiczne więc magnes to podłóż na du…ę

  • zdecydowany brak wiedzy świadczy o Twojej wypowiedzi ,sam jesteś magnesiarz , zaczerpnij troszkę informacji zanim się wypowiesz . P..S. do odpowiedzi „J23” ,popieram 😉 tylko na du…ę ;-DDD !

 7. Kolejny położony mercedes coś Pawtrans ma do nich pecha

 8. Nie martwcie się, szefo nawet nie poczuje straty jednego składu a firma weźmie kasę z ubezpieczenia kilka razy. Mają sztab ludzi od tego. Wiem bo kiedyś jeździłem u nich. Pozdro dla Pawianów.

 9. Kierowcy nic się nie stało i super,a tubylcy niech lecą ze słomkami.

Z kraju