690 680 960

Padł na kolana, ale kradł dalej. Kto rozpoznaje tych mężczyzn? AKTUALIZACJA

Jeden ze sprawców sklepowej kradzieży był taki pijany, że kontynuował ją na kolanach. Policjanci z III komisariatu poszukują mężczyzn widocznych na nagraniu zabezpieczonym w jednym ze sklepów przy ul. Kunickiego w Lublinie.

29 komentarzy

 1. W Lublinie powoli zaczynają się lepsze rzeczy odwalać, niż u ruskich.

 2. Dno społeczne! Śmierdzące menele ,pijaki , pasożyty zaszczane! Mam nadzieję że zapłacą za to z nawiązką ! Wiele osób uczciwie pracuje,odmawiając sobie i dzieciom różnych przyjemności ale do głowy by mi nie przyszło ukraść ! A żeby zdechli na słońcu zatruci ruskim spirytem.

  • Aaron Fleischman

   WOW, cóż za święte oburzenie, jakie surowe oblicze „społecznej sprawiedliwości” – śmierć za kradzież kilku artykułów spożywczych o wartości może 100 zł, czyli czyn o znikomej szkodliwości społecznej. Co innego kradzież grubych milionów zł i zrujnowanie życia tysięcy ludzi – wtedy jest się w oczach motłochu „przedsiębiorczym” i „zaradnym”, dostaje się Gazelę Biznesu i prowadzi wykłady na wyższych uczelniach jako wybitny autorytet, jak np. Rafał Brzóska, który do dziś nie wypłacił wynagrodzeń i odpraw pracownikom spółki Bezpieczny List. Jak kradniesz 100 zł, wyzywają cie od meneli i życzą śmierci. Jak kradniesz 100 mln zł, klepią cię po plecach, nazywają „przedsiębiorczym”, a tych, którzy domagają się ukarania ciebie, określają mianem „zawistników”.

 3. przy wyplatach 500+ i w caritasie, powino sie tego czegos szukac

 4. Szczerze?? Komicznie to wygląda. A potem sobie przypomną ,,ło Jezu kamery tam były”.

 5. Pampalini łowca zwierząt

  Uje**ć łapy i zasiłki z mopsu zabrać.

 6. Komentarze Patologia

 7. A gdzie obsluga i ochrona?

 8. Na pewno byłoby taniej utrzymać przez społeczeństwo takiego po obcięciu łap niż ponosić koszty jego złodziejskiej działalności. Teraz ukradł to co mógł, a jakby mógł ukraść 100 mln to też zrobiłby to i odwrotnie ci co kradną dziesiątki milionów są w stanie też ukraść np. pendrive w sklepie.

 9. Kradzież nie jest spowodowany złą sytuacją tylko stanem umysłu. Niska samoocena.

 10. Przecie wyraznie modlił się do allaha i ekwipunek na wyjazd do kalifatu unijnego kompletował.

Kursy walut

 • USD 4.3258zł 0.01%
 • GBP 5.3609zł 0.19%
 • EUR 4.716zł 0.18%
 • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas