690 680 960

Ciężarówka zmiotła osobówkę z drogi niczym pociąg

W miniony wtorek w miejscowości Ruda Malenicka na skrzyżowaniu dróg krajowych nr 74 i 42 doszło do tragicznego wypadku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca oplem 25-latka, jadąc drogą krajową nr 42 na wprost, wymusiła pierwszeństwo przejazdu na jadącym krajową 74 samochodzie ciężarowym. Moment zderzenia został zarejestrowany przez jednego z kierowców.

40 komentarzy

 1. Bardzo źle oceniła odległość ciężarówki od skrzyżowania. Inni kierowcy zachowali rozsądek, ona myślała że „przeskoczy” tym rzęchem. Inna rzecz, że kierowca ciężarówki nie zmniejszył prędkości przed skrzyżowaniem.

  • Że niby czego nie zrobił???

   • Sądzisz, że ciężarówka jechała z prędkością nie wyższą niż 70 km/h? A takie ograniczenie wprowadza znak przed tym skrzyżowaniem.

    • Nie wiem z jaką prędkością jechała ciężarówka.Może ze 120km/h. Wiem na pewno ze kierująca tym gów*** nigdy nie powinna dostać prawa jazdy bo nie potrafi ocenić odległości zbliżającego się pojazdu.

     • Kolejny pędziwiatr bełkoce o odległość jak by prędkość nie miała znaczenia

     • Zgadzam się, w ten sam sposób wypadkom ulega wielu motocyklistów, gdyż wielu kierowców samochodów osobowych nie potrafi ocenić odległości od zbliżającego się pojazdu.
      Tylko TIRowiec ma dużo większą szansę wyjścia cało, a motocyklista niestety nie.

     • miki – problem w tym, ze żaden człowiek nie jest w stanie ocenić prędkości zbliżającego sie do niego punktu, a motocyklista z kilometra to punkt Tak jesteśmy zbudowani niestety.

    • Jak komentujący uważają że jazda ok.85km/h (takie są ograniczniki w ciężarówkach) a małym motocyklem lecącym 150km/h to to samo to nie siadajcie za kierownicę bo jesteście tak samo utalentowani jak ta w osobówce. Nie mogę się doczekać wprowadzenia testów psychotechnicznych między innymi test sprawdzający umiejętnosci prawidłowej oceny odległości-wiele takich ameb jak kierująca i forumowiczów ją popierających zniknie z dróg i takich sytuacji nie będzie.

     • popieram forumowicza! Ponadto jak pieszy „wlezie” przed osobówkę to „sam sobie winien” a jak osobówka „wlezie” tirowi to wina tira…. bo coś tam coś tam… prawo Kaliego…?1?!1 Byłem kilka lat instruktorem nauki jazdy i wiem, że duża część tych tych co zdawali egzamin nie powinna go zdać a było to w,czasie gdy wszyscy darli japy że egzaminy są za trudne… Żebyście wiedzieli jakie numery potrafili wywinąć kursanci przekonani o swoich doskonałych umiejętnościach…

 2. „Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca oplem 25-latka, jadąc drogą krajową nr 42 na wprost, wymusiła pierwszeństwo przejazdu na jadącym krajową 74 samochodzie ciężarowym.”
  Co tu ustalać jak wszystko jest czarno na białym ?

 3. Beznadziejne skrzyżowanie… ale cóż. Życie…

 4. tutaj duże rondo jest wskazane

 5. obiektywnie obserwujący

  Jakie są tam ograniczenia? Widać, że wszyscy z 3 cięzarówek pędzą jak szaleni. Przy takich skrzyżowaniach zwykle jest ograniczenie do 50km/h.
  Zakazać używania CB radia i głąby z cięzarówek się uspokoją

  • Z osobówek tez.

  • Ooo widzę że znowu wszyscy winni tylko nie sprawczyni… Bawicie mnie polaczki, i gdybanie że gdyby jechał 70 to byłoby dobrze… Gdyby ona nie wjechała przed ciężarówkę też byłoby dobrze pajace którzy mają 1000 scenariuszy

   • Rozbawiłeś teraz ty mnie rusoczku. Kierowca osobówki wymusiła pierwszeństwo ale nic nie usprawiedliwia takiej jazdy przez skrzyżowanie kierowcy ciężarówki. Wiele ciężarówek jeździ tak, że widaćiż posadzili świra za kierownicę TIR-a.

  • Dla ciebie niewinny jest winny a winny jest niewinny tak? Matoł !

 6. O czym ona myślałą ruszając w żółwim tempie przed jadacą ciężrówe?

  • Ją staranowała ciężarówka jadąca może nawet 100, ciekawe o czym Ty będziesz „myślał” jak zaskoczy Cię ktoś w podobnym miejscu mając 150 tylko w osobówce… Ja sam miałem przypadki gdzie na ograniczeniu na 70-ce komuś kto chciał „przeskoczyć” zgasł silnik. Albo wyjechał traktorem może nawet z premedytacją lub brakiem mózgu. Jak go lub jego rodzinę staranujesz, to nie będziesz miał raczej satysfakcji, że to jego wina.

 7. TEN SKUR…… W CIĘŻAROWCE NAWET NIE PRÓBOWAŁ CHAMOWAC!!!!! MAM NADZIEJĘ ŻE TO BYDLE SIEDZI.

  • Weź baranie wychamuj 40 ton. Brawo

  • A ja mam nadzieję, że nałykasz się prochów i…

  • …że cię matka nie nie wyskrobała… Ale wiem wiem, kościół, sąsiedzi. A teraz wszyscy żałują, ze się odchowałeś! Swoja drogą marzę aby ciebie zamknęli w puszce ot tak powiedzmy z okazji soboty i wpier#ol !!

  • Jak chcesz zobaczyć sku….to spójrz na siebie i członków twojej rodziny. Jesteś zwykłym baranem który nie ma pojęcia co pisze dlatego klepiesz w ta klawiaturę. Hamowanie do zera takim bydlakiem niemal na 100% spowoduje położenie się zestawu. Chciałbyś być wtedy w osobówce jadącej z naprzeciwka? Jak sie nie umie jeździć to się nie siada za kierownice- a nie potem szuka winnych dookoła. Wymusiła pierwszeństwo-na pałę wjechać prosto pod koła takiej stodoły? To trzeba mózgu nie mieć! Ale to w końcu jedna z bezpiecznie jeżdżących i ostrożnych kobiet.

 8. DRUGA SPRAWA. DLACZEGO TAM NIEMA RONDA ALBO CHOCIAŻBY SYGNALIZACJI ŚWIETLNEJ. TAKIE COŚ SIE MOZE ZDARZYC KAŻDEMU Z NAS.

 9. Prędkość prędkość, ale myślę że na psychice mocno jej to sisdzie bo to tak jakby podstawiła śmierci pasażera, kara już jest wymierzona i bez sądu. Współczuję rodzinie pasazerki

 10. Mysle ze Ona pewnie nie zaywazyla tej ciezarowki bo zaslonily ja te 2 tiry ktore przejechaly za chwile.

Kursy walut

 • USD 4.5164zł 0.75%
 • GBP 5.4141zł -0.08%
 • EUR 4.6813zł -0.05%
 • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie