690 680 960

Wciąż nie wiadomo, kiedy otwarcie wiaduktów na ul. Grygowej. Pojawiają się już teorie spiskowe (zdjęcia)

Wciąż nie ma nawet wstępnej daty otwarcia dla ruchu ul. Grygowej w Lublinie. Od dwóch miesiecy trwają bowiem urzędnicze procedury związane z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie nowych wiaduktów. Kierowcy snują już teorie spiskowe m.in. o tym, że obiekty grożą zawaleniem i dlatego nie został dopuszczony po nich ruch.

40 komentarzy

 1. Ściemy walą a ludzie się denerwują Żuk już przesadza, pamiętajcie kto tak przedłuża odbiór podczas wyborów.

  • H.j wielki i dwa bąbelki z Grygową , niech Kieliszek i spółka jak najszybciej Krochmalna-Diamentowa otworzą , bo tam większy kocioł niż na Grygowej.

  • NAdzór budowlany który podlega… pod piSS.

  • nadzór budowlany to organ administracji państwowej a nie samorządowej – nie podlega radzie miasta/gminy czy prezydentowi/burmistrzowi/wójtowi; przedstawicielem administracji państwowej jest m.in. wojewoda…
   Dziwne, że nadzór budowlany dopiero teraz (ponad miesiąc po ukończeniu prac) zażądał dokumentów, nie można było tego wcześniej określić ?

  • Ja słyszałem, że jest są jakieś błędy w projekcie.

  • Mi sie obiło o uszy że to illuminaci blokują otwarcie.

 2. Czekają aż będzie bliżej wyborów. A potem otworzą go z 5 razy z kapłanem porobia zdjęcia i będą gadać czyja to zasługa. Mają parę miejsc w mieście do takich atrakcji w najbliższym czasie ?

  • Kogo to obchodzi czy otworzą przed czy po wyborach, nie ma to znaczenia, ważne żeby w ogóle otworzyli. Taka kiełbasa wyborcza to chyba tylko dla naiwniaków Twego pokroju jest dobrą podnietą Lub Assie.

 3. To proste czekają do wybór
  Inspektorem nadzoru budowlanego jest człowiek pisu i to w jego kompetencji leży wydanie decyzji
  Żukowi nie dadzą przed wyborami takiej satysfakcji
  Pisiurki wygrają wybory i otworzą wiadukty będą się chwalić że to ich zasługa a ciemny lud to kupi

  • A co, Żuk na posła myśli startować? Jeśli tak, to niedługo pójdzie na urlop i Lublin będzie jak sierotka. Kto będzie decyzje podpisywał?

  • Wady w wiadukcie są i nie zostały w pełni naprawione, poprawiono górne warstwy a dolne zostawiono.O wiadukcie Diamentowej dawno były pogłoski iż zostanie otwarty razem z kolejowym najlepiej przed wyborami jesiennymiz decyzji Zuka. Dywizjonów 3o3 Zuk myślał że otworzy nie regulując z Wojskiem Polskim należności za tereny na budowę a tu klops.

 4. Wał podobno jest. Chodzi o za blisko wybudowane rondo przy wiadukcie.

  • Nie rozumiem. To oni na chybił-trafił to budowali? Czy plan jakiś był?? ? Ktoś plany przecież zaakceptował, zanim zaczęli budować ☹
   Polska…

 5. Przyjedzie lubelskich czosnków ukochany ”pasterz” w czarnej sukience. I pokropi, pokropi i będzie dobrze, tylko uwierzcie…

 6. Sprawa wiaduktu na Grygowej jest ewidentna. Przeciąganie w czasie spowodowane było koniecznością wykonania dodatkowej dokumentacji wzmocnienia muru oporowego a także prac budowlanych związanych z wzmocnieniem ( wynika to z fotografi załączonych do artykułu). Dziwi fakt , że nikt oficjalnie nie mówi że robota została spartaczona i wymagała naprawy co w sumie przesunie w czasie otwarcie wiaduktu.

 7. Przed wjazdem na wiadukt są znaki drogowe ostrzegające przed oszronieniem jezdni. Obstawiam oddanie do użytkowania na przełomie października/listopada.

  • hahahaha:D serio ? nie, nie może być na serio… bo takiej durnoty przecież nie można na poważnie brać:D

 8. Brakuje jeszcze xero protokołu z protokołu przyjęcia na stan protokołu odbioru śrub mocujących elementy stalowe oraz kopii zaświadczenia dot. legalizacji tychże śrub wydawanego przez Centralny Cech Rzemiosł na wniosek powiatowego Najgłówniejszego Specmajstra III stopnia.

  • Brakuje świadectwa dziadka kierownika budowy o posiadaniu nazwiska panieńskiego wydanego przez cara.

  • Ty się śmiej. Jeżeli chodzi o jakość użytych materiałów, to bywa, że od głupiej śrubki zależy życie ludzi. Akurat śruby mają oznaczenia i można łatwo sprawdzić, ale to co w betonie zalane? Dlatego ważna jest wiarygodność uprawnień inspektora nadzoru.

 9. Sieć trakcyjną na Felin też odbierali, przekazywali, oglądali kilka miesięcy. Nie da się inaczej. Nie, bo nie! Już gdzieś to słyszałem.

 10. Bo to urzędnik on ma czas

Kursy walut

 • USD 4.4787zł 0.84%
 • GBP 5.4534zł -0.04%
 • EUR 4.6995zł 0.21%
 • CHF 4.7472zł -0.15%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Strażacy ze Strzeszkowic Dużych organizują Bal Sylwestrowy
Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ