690 680 960

W pojeździe dostawczym miał blisko 100 kg marihuany. Zatrzymali go lubelscy policjanci (wideo, zdjęcia)

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie, podczas akcji przeprowadzonej na terenie woj. śląskiego, zatrzymali 29-latka. Mężczyzna kierował pojazdem dostawczym, w którym znajdowało się blisko 100 kg marihuany.

24 komentarze

 1. Stał z opuszczoną głową i zastanawiał sie kto go wsypał 🙂
  Może za bardzo się targował przy kupnie towaru.

 2. Jak szybko rączki naszykował na kajdanki..

  • Już nie raz był skuwany ma doświadczenie, tylko dlaczego na krótko są zatrzymywani 2-4 lata i dalej to robi bo przecież nic innego nie potrafi. Takich co handlują gównem powinni wsadzać na 20-40 lat to może jeden z drugim by pomyślał co robi. Sobie i rodzinie.

 3. nie ma przejścia granicznego w Gorzyczkach. Tylko CHAŁUPKI. W pobliżu Gorzyczek odbywają się rutynowe kontrole prowadzone przez Straz Graniczną, krokodyle i ceno-skarbowych. Znów plama redaktorku

 4. brawo policja, ciekawe tylko ile takich ładunków przejeżdża spokojnie skoro tyle tego g.. na rynku

 5. Jaka yntelygencja bije od tego karczycha 😁

 6. To tylko „żołnierz” dobrze opłacony do przewozu takiego towaru. Właścicielem jest jakiś mafiozo dla którego ten typ pracuje.

  • „Generał” pewnie podobny, tyle że obwieszony złotem.

   • Obstawiałbym raczej „kapitana” obwieszonego złotem, jak już wymieniamy stopnie mafijnej hierarchii 🙂
    „Generał” to raczej pan pod krawatem w dobrze skrojonym garniturze, drogim zegarkiem i limuzyną z szoferem pełniącym funkcje ochroniarza.
    Oficjalnie prowadzący jakąś firmę do prania brudnych pieniędzy z handlu tych narkotyków 😉

 7. Ależ to musiało pachnieć

 8. Mnie tylko ciekawi kto dal cynk i skoro oni zajęli się tym transportem to ile prxejechalo bokiem🤣🤣

 9. Gdyby była legalna jak w Holandii czy Stanach Zjednoczonych co nie które okręgi zezwolili na sprzedaż to nie było by mafi, można by kupić legalnie Państwo zarobiło by na podatkach potężne pieniądze. A tak zarabia mafia, które lobbuje za zakazem wręcz opłaca osoby rządzące żeby był zakaz sprzedaży.

 10. ale niezła ściema, byle by media miały o czym pisać, zazwyczaj zdjęć z akcji nie umieszcza się w internecie, a zastanawiające jest dlaczego to właśnie policjanci z Lublina pojechali na „akcje ” aż na ŚLunsk…co tam już wydziału kryminalnego nie ma?..i ten karczychu z fotki jakis za ” ładny na gangstera

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas