Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Volkswagen uderzył w drzewo. 21-latka spłonęła w aucie (zdjęcia)

Wczoraj rano na drodze wojewódzkiej nr 169 doszło do tragicznego wypadku. Nie żyje młoda kobieta kierująca pojazdem osobowy, który uderzył w drzewo.

41 komentarzy

 1. zwolennicy drzew przy drogach macie kolejna satysfakcję-gdyby nie było – wypadla by w szówary samochod poobijany kasacja ale 21 latka by zyła

  • Studętkom jezdem, to wiem, że...

   A kto z sadzących te drzewa mógłby przypuszczać, że akurat tędy ktoś się uprze skracać drogę ???

  • Ja jestem zwolennikiem fotoradarów. Gdyby przy drogach stały działające fotoradary to liczba ofiar zmniejszyłaby się kilka razy bardziej niż po wycięciu każdego przydrożnego drzewa.
   Więc teraz ja pytam, czy Wy, przeciwnicy fotoradarów, macie satysfakcję z kolejnej ofiary śmiertelnej?
   Wycięcie drzew uchroniłoby niektóre osoby przed śmiercią, a inne nie (filar, słup, rów, inny pojazd, dzikie zwierze). Fotoradary i zmniejszenie prędkości pomaga uniknąć wielu niebezpiecznych sytuacji, a w tych do których jednak dojdzie obrażenia u ofiar są zawsze mniejsze.

   • A bierzesz pod uwęgla fakt ominięcia pijanego na czarno ubranego pieszego, lub nie oświetlonego rowerzysty (Który upojony spi****lił ???), a może była to próba manewru wyminięcia wtargającej dzikiej zwierzyny ???? W materiale nie masz zawartych informacji „teren zabudowany, droga z informacja o dzikiej zwierzynie, czy też pijanych FRANIACH” więc nie pi***ol głupot….

    • Kolejna baba za kierownica broniąca swojej? O 5:30 pieszy ubrany na czarno? co ty pier*&%*??
     Proponuje nie wsiadać za kółko i nie cisnąc jak idiota złomem jak się jeździć nie umie.

  • Zwolennik drzew

   Polecam zlikwidować wszystkie przeszkody: drzewa, przepusty, latarnie, mosty, wiadukty, barierki a wtedy idioci mogliby się rozbijac ile wlezie.

   • zacznij jeździć po zachodnio – pomorskiem to zobaczysz jak osobówka z tirem na minimetry mija drzewo …

    • Zenek kierowca ŻUKa

     Tak osobówki z tirem się mijają na milimetry:D Byś wsiadł chociaż jeden dzień z prawej strony w ciężarówce i zobaczył byś jak się ciężarówki mijają na mm. Jakoś w całej europie są drzewa i ludzie funkcjonują tylko troszkę większe stawki za przekroczenia prędkości w tym pomagają

  • Równie dobrze mogło by nie być samochodów,osiołek by tylko zamukał.

  • naprawdę napisałaś ” szówary” ???????????

   I tak: wszystkiemu winne drzewa, cóż za porażający umysł.

 2. Straszne. Dziewczyny myślcie za kółkiem !!!

  • Jasio Down z zerówki

   Jak sie wykonuje tzw. inne czynności prócz myślenia o tym co się akurat robi, to tak sie zaczyna game over.

 3. Mocy VW POLO nie opanowała. Bestia nie auto.

 4. po to właśnie sadzi sie drzewa pól metra od asfaltu…..brażna pogrzebowa zarabia. teraz pomyślcie jakby w ogole nie był drzew przy drogach….dzisiaj byłoby z kilkadziesiąt tysięcy Polaków wiecej.

 5. Warto jeszcze dodać, za artykułem z osp.pl:

  „Akcja ratownicza budzi wątpliwości. Jak informują nas strażacy, początkowo dyspozytor Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Szczecinie o 5:32 wezwało do akcji OSP w Bobolicach – jednostkę, oddaloną o około 30 kilometrów od miejsca wypadku. Po kilku minutach dyspozycja wyjazdu została anulowana, a do zdarzenia wysłano OSP Tychowo – jednostkę, mającą siedzibę ok. 4 km od miejsca wypadku. Ma być to przedmiotem ustaleń Prokuratury Okręgowej w Koszalinie, która bada sprawę wypadku.”

  • w przyoadku pożaru auta tylkostopień zwęglenia zwłok może być mniejszy. tyle co do ofiary. Zaś sprawa chwiejnych decyzji CPR jak najbardziej do zbadania -na przyszłość

 6. Po uszkodzenia h auta widać, że było „grubo” jechane.

 7. gh kretynie – masz prawo jazdy? gdzie jest miejsce samochodu na drodze czy na drzewie ? kto jej kazał wjeżdżać w to drzewo – kodeks drogowy? Jak się myśli o du… maryni to tak się kończą przygody z kierowaniem. Nasz Robuś Kubiców chłopak co się bawi za 100 mln z kasy podatnika na bank będzie się skupiał a i tak zapewne zaliczy jakąś barierę. To co – po co ustawiają bariery w tym Monte Carlo? ; )

 8. A może trzeba zastanowić się , dlaczego ten szmelc zapalił się ? Gdybt to był francuz to byłby jeden jazgot na forum ale że to szmelcwagen to cisza ….

  • A co to ma do rzeczy czy vw czy mazda czy polonez? Wszystko może sie zapalić cepie.

 9. Drzewo ponad 60 cm średnicy sadzone jeszcze w latach 60tych zapewne a wtedy w PL było max500 tys aut a nie 22 miliony dziś. Po za tym lala chyba przysnęła , może zasłabła no i oczywiście srajfon mógł być w robocie.

 10. Okropna śmierć.

  • Jasny Gwint !!!

   Śmierć straszna, ale… chwała Bogu, że dzięki Bogu, bo jak by tak nie daj Boże, to niech Pan Bóg broni !!!

Z kraju