690 680 960

18 komentarzy

 1. Nie spać, zwiedzać, zapier*. To zapewne było przyczyną wypadku. Od czasu do czasu zdarzy mi się tamtędy przejechać i na zakrętach tamtejszych należy zdjąć nogę z gazu. Ale inni szaleją, nie raz widziałam. Głupota ludzka nie zna granic.

 2. Turobin, Lubycza Królewska, Suchowola, Izbica, itp. itd. Chodź nigdy nie byłem w tych wszystkich gminach/miejscowościach, to znane są mi one z regularnych artykułów o wypadkach z idiotami/pijakami w roli głównej. Normalnie strach się tam zapuszczać.

 3. Poszla jak borsuk po szyszkach

 4. Jak czytam Wasze komentarze rzygać mi się chce ! Nie wiecie jak było to się nie wypowiadajcie , nie rzycze Wam takiego zdarzenia ale każdego z Nas moze to spotkać !

  • Pan Sołtys z Miasta Inspiracji k/Świdnika

   Sylwio – mniej emocjonalnie bierz sprawę na klatę. Jazda na oślep, brak myślenia i zbytnia pewność swoich umiejętności nie jednego już, i nie jednego jeszcze zgubią.
   Jeśli Jejmość, którą tylko rów wybawił z jazdy w nieznane przemyśli sprawę i obudzi się w niej resztka instynktu samozachowawczego to jeszcze nie raz zasiądzie za kółkiem, ale jak owego instynktu zabraknie, tych „razów” może nie być za dużo.

  • Nie wiecie co tam było aa takie bzdury piszecie o tym.. Może zajmijcie się sobą a nie kims..!

   • Jasiek na tę wieść oderwany od Kaśki

    A co tam było? Pustak przeliczył się co do swoich umiejętności i tyle.

 5. skad byli Ci gówniarze ?

 6. skąd oni byli? wie ktoś?

 7. Jaruś i Marysia szukacie sensacji na wsi,nie wystarczy że pisze jak BYYYK z gminy Nielisz i Izbica.

 8. Dlaczego od razu gówniarze zdarzyło się od co ślisko i stary też może sie przejechać

 9. Jechałem w tamtej okolicy w podobnym czasie i warunki drogowe były fatalne. Była śnieżyca, bardzo ślisko, oczywiście żadnej piaskarki…

 10. To wszystko przez tą dwórurke 😀 (nie wiem jakie. (U) ) ?

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas