690 680 960

Uległ wypadkowi w pracy, maszyna wciągnęła mu rękę. Trwa zbiórka pieniędzy na protezę dla pana Jacka

Pan Jacek, mieszkaniec powiatu opolskiego, w trakcie wykonywania swoich obowiązków w pracy uległ poważnemu wypadkowi, którego efektem była utrata ręki. Trwa zbiórka pieniędzy na protezę, która pozwoliłaby mu w dużym stopniu wrócić do normalnego funkcjonowania.

14 komentarzy

 1. Nie ma żadnego dofinansowania ?

 2. a odszkodowanie za wypadek przy pracy?

  • Z tego co pamiętam, to poszkodowany próbował regulować napięcie taśmy przenośnika taśmowego, bez jego wyłączania….

 3. nie przemawia przeze mnie znieczulica ale istnieje PFRON NFZ i różne fundacje a ludzie pieniędzmi nie sraja

 4. zresztą tamte okolice to zagłębie badylarzy więc w skrajnej biedzie chyba się nie znajduje

  • Nie wiem jakim chamem i człowiekiem bez serca trzeba być żeby pisać takie rzeczy. Nie chcesz, nie wpłacaj, nie komentuj i dziękuj Bogu, ze Ty nie musisz prosić o pomoc. Myśle, ze gdyby nie było to koniecznie na pewno by tego nie robił.

 5. Wpłaty nie są obowiązkowe. Nie chcesz nie wpłacaj i daruj sobie komentarze.

 6. Siedzi przed monitorem jedna pierdoła z drugą i chamskie komentarze wypisuje, znieczulica totalna, ta wasza pycha was rozpycha a i jeszcze jedno uważajcie żeby was to samo nie spotkało w przyszłości bo karma wraca!!!

 7. „W pewnej chwili, przy uruchomionym silniku, podjął próbę naciągu taśmy. Doszło do wypadku, podczas którego oderwało mu rękę.” Trochę kiepsko szanował swoją darmową rękę, o której z takim sentymentem tak wspomina.

 8. Robert Grabczak-Roberto Music Team

  Jacek nie czytaj tych hejterów! Ręki nie ma ale możemy pomóc wszyscy mający serce. Ja wpłacam i kolegów namawiam z ligi tenisa stołowego w Lublinie. Znałem Cię 20 lat i byłeś w porządku gość. Życzę zdrowia i nowej ręki.Dziękuję hojnym czytelnikom

 9. Wszystkim byście palce w oczy powbijali macie tyle znieczulicy w sobie ze aż wstyd,wy tez kiedyś będziecie potrzebować pomocy 🤔🤔

 10. uzbierajmy kase a potem proteza okaze sie zbednym i nieprzydatnym złomem – wiem co pisze, niestety z doswiadczenia, nie poddawaj sie – wszystko jest w glowie – przepraszam nikogo nie chcialem urazic , trzymaj sie Chłopie !!

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas