33 komentarze

 1. hehe,kiepski ten składak…

  • Cale szczęście ze nie bylo tam zony i dzieci…..

  • Nawierzchnia tej drogi to też składak. Jak zabytek po komunizmie. Niektórzy z władz lokalnych z sentymentu do tamtego systemu nie remontują niektórych ulic.

  • To nie musi być składak. Moje auto ma akcję serwisową wymiany mocowań tylnego mostu. Gdyby odpadły , stało by się to samo co tutaj i to akurat jest wina producenta auta. To gadanie o składakach już przyprawia o mdłości a prawda jest inna. Niestety 99% ludzi nie wie o takich akcjach i jeździ do puki coś się nie stanie. Tylna belka w tym aucie też mogła przerdzewieć z winy producenta auta i na dużych nierównościach mogło się to zdarzyć.

 2. niemiec płakał jak sprzedawał ? … ze śmiechu 🙂

 3. Zdarzenie miało miejsce tu:
  [IMG]http://i64.tinypic.com/2ibj8ux.jpg[/IMG]
  i mądra policja nie postawiła radiowozu na skrzyżowaniu z Cienistą tylko przed samym zdarzeniem i kierowcy dojeżdżali do miejsca zdarzenia i musieli wracać ponad 3km. Analogicznie było z drugiej strony a można było postawić radiowóz przy Żeglarskiej, ale po co. Niech frajerzy się pokręcą. Myślcie trochę „białe czapki”

 4. Jedna iskra i chłopaki w kawałkach. Przy zbiorniku są zawory odcinające, chyba kierowca jeszcze ich nie widział. A może montują bez?

 5. no jak bąka puscisz w zamkniętej ubikacji to tak…

  • 😉 obrazowo bardziej przemawia, ale przy silnym wypływie liczyłbym się z poparzeniami

   • Raczej odmrożeniami kolego bo lpg jest w stopniach na – a nie na + 🙂

    • Odmrożenia to przy tankowaniu, a przy odłączaniu akumulatora może zaiskrzyć. Jeśli naderwała się oś, to i kabelki mogły się nadwyrężyć. Wystarczyłoby 2 osoby przy samochodzie, reszta w bezpiecznej odległości.

 6. BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ŁO TAKIE DROGI MAMY

  • Chyba takie samochody 😛 Ja to nie wiem… Strach samochód kupić bo kto wie co i kto z nim robił…

 7. Ciekawe czy właściciel otrzyma kasę od zarządu dróg jeśli to zgłosi i zdarzenie wynikało w jakimś stopniu ze stanu drogi.

  • Jesli wynikalo ze stanu drogi to otrzyma odszkodowanie, ale nie od zarzadu tylko za jego posrednictwem od brokera u ktorego ta ulica jest ubezpieczona. aczkolwiek wydaje mi sie ze to nie stan drogi byl glowna przyczyna tego zdarzenia. Swoja droga to chyba w tym miejscu az tak zla nie jest, a jesli juz to predzej powinien kolo pogiac/urwac niz tylną oś.

 8. Droga może nie jest za „ciekawa”, ale też bez przesady, bo setki aut dziennie jeżdżą tą ulicą i dają radę, ale Renault mnie osobiście nie dziwi. Bo już pomijając moje uprzedzenia do tej marki i „fszystkiego” w motoryzacji na F, to jedne z bardziej zaniedbanych i delikatnych aut na nasze drogi. Nawet 20 letni Gulf czy syfik czy lanosina są lepsze. Nie dlatego te Renaulty są tak tanie – każdy chce je wypchnąć jak najszybciej, bo to pasmo niepowodzeń w wydatkach na serwis (głównie elektroniki) i dlatego właśnie w cenie 10 letniego VW, Audi, Toyoty, Hondy kupisz 5 letnie „Reno”.

 9. No jak się pruje 150 przez dziury to co się dziwić. Do tego samochód pewnie sprowadzony jako bezwypadkowy przez polskiego handlarza 😀 tam strach jeździć na rowerze jak ci z LUB jezdza grubo ponad setke.

 10. Renault i wszystko jasne

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska