Ul. Kunickiego: Młodzi kierowcy ukarani za szybką jazdę

Dzisiejsze nocne spotkanie z policjantami z lubelskiej drogówki zapamiętają dwaj młodzi kierowcy. Obaj jechali zdecydowanie za szybko, jeden zaś wkrótce straci uprawnienia do kierowania.

23 komentarze

 1. I po raz kolejny: brawo policja!

  • Brawo, brawo, popis umiejętności policji, to jest szczyt ich możlowości, nad ranem w pustym mieście zatrzymać dwóch szczyli starszymi od samych kierowców autami, a że droga pusta to sobie depnęli ile mogli, bo to chyba była V-max tych aut, tylko z tego względu nie jechali szybciej. No kurde prawdziwi piraci drogowi. Gratki dla policji, już jest bezpieczniej o dwa szroty. Leżę ze śmiechu.

 2. Kempes robi robotę.

  • CZYLI 93/60 I 84/60 wow brawo ! spektakularne 😀

  • Kempes musi mieć niebywałe kompleksy. Może go w szkole tłukli kiedyś i teraz odreagowuje tym, że się czepia każdego i o byle co. I nie chodzi mi tu o ten konkretny przykład, choć generalnie to nie złapał jakichś strasznych piratów.

 3. Szybkie bo czerwone

 4. Hehe, wykroczenia godne tego, żeby opisać je tutaj. 90 km/h o godz 4 rano, gdzie nie ma praktycznie żadnego ruchu… ehhh…

 5. po 1: to powinni zostać jeszcze ukarani za głupotę, szczególnie ten pierwszy, 93km/h takim gratem, po takiej rozje**nej ulicy to prawie jak samobójstwo;
  po 2: czy o tym „spektakularnym” osiągnięciu naszej policji wspomną też w głównym wydaniu wiadomości ? 🙂

 6. Pędził skodą felicia…..no woow.szacun dla mundurowych;-)

 7. Ogromny sukces lubelskiej policji. Gratulacje od obywateli!

 8. Nie ma nic ciekawszego, ani wyścigów ani pościgów policyjnych ? Żeby pisać o przekroczeniu prędkóści o 24 km/h i brak zapiętych pasów w terenie zabudowanym ? 😀 Jechali troszkę szybciej żeby wbić 5 bieg i nie budzić mieszkańców katowaniem samochodu 60 km/h na trójce 😀

 9. haha cóż za akcje, pozwólta wieśniaki ze ja bede decydował o tym czy chce zapiąc pas i pasażerowie równiez…. ale to musimy zmienic system Korwin zwycieży!

 10. Jak czytam komentarze niektorych to mnie krew zalewa. Nie jezdzi duzo ludzi po miescie o tej poze ale jezdza, i przez takich debili ktozy nie przestrzegaja przepisow gina inni normalni ludzie, bo jeden z drugim nie zdazy wychamowac na przejsciu czy przed nadjezdzajacym autem. Ludzie myslcie czasem. Nie jezdzicie samo na ulicy.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Charytatywny bieg Poland Business Run wystartuje dla Pana Zdzisława z Lubelszczyzny
Zaproszenie na otwarcie Izby Pożarnictwa OSP Bełżyce
Strefa gier – biblioteka otwiera się dla graczy
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Święto teatru studenckiego w Chatce Żaka!