Ul. Jana Pawła II: Piesza potrącona przez autobus trafiła do szpitala

W czwartek po południu na ul. Jana Pawła II doszło do potrącenia na przejściu dla pieszych. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

55 komentarzy

 1. przechodze tam codziennie kilka razy i juz 4 razy o malo mnie co kierowcy tam nie potracili

  • To się rozglądaj a nie chodzisz jak koń.łajza

   • Z calym szacunkiem ale jesli przechodze na zielonym swietle przez przejacie to jestem na pasie SWIETA KROWA! A to ze akurat w tym miejscu koordynacja swiatel dla pieszych i aut jest zle rozwiazana to juz inna kwestia.

    • Święta, czy nie święta, każda krowa ma tylko jedno życie…

    • I tu się mylisz jak 90% chodzących właśnie jak święte krowy, mające za nic swoje zdrowie/życie. Nigdy przy przechodzeniu przez jezdnię nie jesteś świętą krową, nawet na przejściu dla pieszych, przy zielonym świetle. Zawsze powinnaś zachować ostrożność, przy przekraczaniu jezdni. No ale jak chcesz chodzić jak święta krowa i komuś coś udowadniać, to twoja sprawa – twoje życie.
     Czasami mam właśnie wrażenie, że niektórzy piesi chcą coś udowadniać na siłę kierowcom i pakują się pod koła, de facto wymuszając pierwszeństwo i zmuszając do gwałtownego hamowania. I pisze tu z perspektywy pieszego, a nie kierowcy. Ludzie, gdzie wasz instynkt samozachowawczy?

    • Paulinko byli tacy co uważali że mają zielone światło teraz też mają ale wiekuiste , dlatego trzeba patrzeć co i jak bo wariatów nie brak . Pzdr

    • Otóż mylisz się kochanie. Przejście dla pieszych to jest miejsce, gdzie z zachowanej wszelakiej ostrożności masz prawo przebyć jezdnię. Ale to jest wciąż JEZDNIA miejsce dla pojazdów mechanicznych. Nie część chodnika. I ostatecznie pomijając wszystko….w twoim interesie jest się rozejrzeć, a rozglądania Prawo-Lewo-Prawo to uczą słonko od przedszkola.

   • jak koń to ty pewnie masz ryj jak walisz takim jadem do innych, ah ta frustracja 😛

  • Proponuje wyjąć słuchawki z uszu.

  • kierowca zawodowy

   wina obustronna on sie nie upewnil wiezdzdzal na strzalce a ona weszla mimo ze on jechal , nie broniac kierowcy autobusu ale prawa strona jest malo widoczna dla kierowcy jak skreca i jeszcze zaklada przegubem zreszta tak samo tir jak jedzie to nie wchodzce bo on poprostu nie widzi ze tam ktos jest

 2. zabrac prawko na 3 msc!!! no teraz panowie pokazac jak karzecie tych co trzeba ;]

 3. w jakim wieku była ta potracona

 4. Kierowcy MPK jeżdżą jak święte krowy, nawet na przejściach dla pieszych nie uważają

 5. Jak ze sprawnością autobusu ? Przed wakacjami pisali jakie jaja są w tej firmie…

 6. Niestety w tym miejscu bardzo kiepsko widać ludzi przechodzących przez przejście :/

  • własnie kiepsko widać przejście i niewiele pomaga ten pomarańczowy migający pajac na sygnalizatorze z boku

 7. Kobieta była koło czterdziestki i nie miała słuchawek w uszach. Całe szczęście że jej nie przyjechał kołem bo nie dużo brakowało. Dla mnie głupotą było to że policja nie pozwoliła przestawić MPK 5 metrów w bok na przystanek tylko autobus sparaliżowany ruch na 2.5 godziny. Wystarczyło porobić zdjęcia i na spokojnie przesłuchać świadków nie utrudniające życia innym.

 8. kierowca ma zachować szczególną ostrożność koniec kropka , w Niemczech rowerzyści zapierniczają tylko świst nie zwracają uwagi na nic jak potrącisz ty jesteś winny , i nie ma tu pier….

  • To wypier*** do Niemiec. Będziesz tam miał tak jak ci pasuje. Proste. 😉

   • a ty zostań i wejdź na przejście i zgiń albo jeśli masz dzieci to może swoje dziecko zabijesz jak będziesz jeździł po polsku nie ustępując pieszym na przejściu

 9. Gratuluje genialnym funkcjonariuszom, którzy chyba za punkt honoru postawili sobie jeszcze bardziej utrudnić przejazd skręcającym z roztocza w prawo. Brawa.

 10. Kilka lat jeżdzą AKL, IREX, teraz Zielona Góra, a dla ciemnogrodu lubelskiego wszystkie autobusy to MPK. Zawsze źle jeżdżą kierowcy autobusów, a w osobówkach sami idealni kierowcy. Nie widzą natomiast swoich wykroczeń, stania w zatokach autobusowych, zajeżdzania drogi autobusom przy zmianie pasa ruchu, omijania autobusów na przejsciach itp. Ja nagrywam wszystkie te wykroczenia i przekazuję policji, pierwsze filmiki już są u nich.

  • frajer!

   • Racja.
    Nic dodać nic ująć.

    Zwykła menda społeczna.

    Co zyskuje taki frajer donosząc na bliźniego swego ? NIC !

    Jest na to takie przysłowie – „kto mieczem wojuje od miecza gonie” – kiedyś ktoś Cię nagra i podpier….doniesie.

    • Ty Mecenas to ile już paragrafów zaliczyłeś, że tak się boisz kamer i piętnujesz fałszywie rozumiane donosicielstwo? Uprawnienia leżą u starosty czy sąd zatrzymał na dłuższe wakacje. lubik w pełni Cię popieram. Też zainwestowałem w kamerę, bo coraz gorzej na ulicach. A po takich głupich tekstach chyba też zacznę wysyłać. Daj adres, może niektórych da się utemperować.

    • a co zyskują frajerzy psioczący tutaj w komentarzach na bliźnich swoich ????

  • Zgadzam sie w 100 %, gdybym chcial to codziennie mozna by zgrywac monitoring , bo puszkarze jezdza tragicznie ale oczywiscie czepiaja sie Nas…..

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7572zł 0.87%
  • GBP 5.2396zł 0.87%
  • EUR 4.5231zł 0.12%
  • CHF 4.1211zł 0.01%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!
  Wystawa „W poszukiwaniu genius loci roztoczańskiego brzmienia”