33 komentarze

 1. A dlaczego piszecie tylko o kierowcy Audi (czyli poszkodowanym) że był trzeźwy? Ważniejsze jest czy trzeźwy był też kierowca samochodu Dacia, czyli sprawca!

 2. A czy sprawcą nie jest ten, który kilkukrotnie łamie ograniczenia prędkości?

  • O, widzę, że mamy tu eksperta – więc napisz coś dokładniej na ten temat. Ile razy złamał ograniczenie prędkości i o ile?

  • A Ty tak przepisowo jeździsz? Ciekawe bardzo. Że też ludzie widzą cudze pod lasem, zamiast swoje pod nosem.

  • A kto tu złamał ograniczenie prędkości ? Bezsensowny komentarz z twojej strony…. Audi któremu wjechało przed maskę ? Żartujesz chyba.. Lub raczej jesteś winowajca lub jego kolegą.. Skoro piszesz takie bzdury o piątej rano…

 3. lubelski salaciarz

  Skoro taksówkarz, jako kierowca zawodowy logiczne że trzeźwy…

 4. Tak kończą taksówkarze kiedy ich organizm upomina się wypoczynku ale oni dalej jeżdżą i wożą pasażerów. roboty jeszcze nikt nie przerobił a kończy się to właśnie tak. Ciekawe czy miał założone rękawiczki??? w lecie???

  • Komu przeszkadzają czyjeś rękawiczki….w lecie? Jak Ci szkoda to też sobie kup i nie rób zamieszania… czyba,ze konkurencji nie stać.

  • Rekawiczki ma zapewne po to by rece mu sie nie przyklejaly z goraca do kierownicy poza tym jakos trzymania kierownicy w rekawiczkach tez jest lepsza

 5. Sałaciarze… podgatunek kierowcy chama, prostaka i za nic mającego przepisy”on się do klienta spieszył” , powinni być 4x częściej kontrolowani! Jeżdżą naćpani, nachlani i nikt ich nie łapie, bo a nóż się przyda do „bu****” podwiezie i nikomu nie [powie…

  • Czym wracasz do domu, gdy nie masz sily stac na wlasnych nogach? Podgatunkiem to są ludzie wypowiadający takie wlasnie opinie.

  • Jestem kierowcą taksowki od nastu lat. Moje oczy nie widzialy narkotykow….czy czego tam. Alkohol spozywam rzadko. Nigdy po nim nie jeżdżę. Trochę szacunku ” kierowco”. Teraz pytanie do Ciebie, ile razy Ty byles nacpany… itp? Nastepnym razem nie uogolniaj.

 6. Jak zwykle złotówie wydaje się że jest samochodem uprzywilejowanym.

 7. ty kierowca zastanów się co piszesz bo nie wszyscy sałaciarze łamia przepisy a dzięki takiej k***ie jak ty to mamy non stop kontrole. tylko pijanych taksiarzy nie zatrzymują bo takich nie ma w przeciwieństwie do zwykłych kierowców których non stop opisuje 112. Więc odwal się od taksiarzy palancie, bo sam dzwonisz poi taxi jak jesteś na bani chyba że jedziesz swoim autem po pijaku…

 8. za jednego nie lice3ncjonowanego taksiarza nie obwiniaj wszystkich…

  • Że też wszyscy tu wszystko wiedzą o wszystkich. Taksówkarz to większy plotkarz od baby.

 9. Czy nie czas zrobić porządek z taxiarzami ?? Ci królowie dróg naprawdę myślą że są sami i wszystko im wolno ?? Który to już poważniejszy wypadek z udziałem taksówki w ciągu minionego roku ??

 10. Dobry dzwon slyszalem huk na glinianej…a swoja droga nie za dobrze sie wyjezdza ze stacji paliw w lewo bo zaslania widocznosc drzewo albo slup nie pamietam dokladnie dlatego zawsze trzeba tam ostroznie wyjezdzac czego nie zrobil pan taksowkarz i teraz dacia juz ludzi nie powiezie nigdzie…chyba ze nazaruk naprawi nie takie rzeczy robia haha

  • Wszystko się zgadza. Stoi wielkie, ogromne drzewo i latarnia, ktora od dawna stoi zgaszona. Widoczność w pewnym momencie zerowa. Czy kiedyś ktoś zrobi porządek z tymi drzewami?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7145zł 0.08%
  • GBP 5.2607zł 0.6%
  • EUR 4.5176zł 0.18%
  • CHF 4.0959zł -0.72%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!
  Wystawa „W poszukiwaniu genius loci roztoczańskiego brzmienia”