Sobota, 20 lipca 202420/07/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Bohaterów Września: Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu. Jedna osoba trafiła do szpitala

W środę po południu doszło do zderzenia dwóch aut na skrzyżowaniu ul. Zelwerowicza z ul. Bohaterów Września. To trzecie groźne zdarzenie drogowe w tym miejscu w ciągu tygodnia.

19 komentarzy

 1. Widzialem rysiek zawijal alfe, coz zdroffka dla pani, moze ktos ogarnie temat skrzyzowania i jego tematyki

 2. tej alfy to już raczej nie sprzeda 🙁

 3. ile jeszcze musi byc wypadków zeby były światła

 4. Dopóki kto z naszych władz , lub jego członek rodziny nie dozna na owym skrzyżowaniu tragedii , to nic nikt nie zrobi . To tak jak był kiedyś taki przypadek . Jednego z wysoko postawionych działaczy partyjnych w sejmie , synalek palił papierosa podczas jazdy . Gdy upadł mu żar na j..ja , to doprowadził do poważnego wypadku . I co się dzieje ? Ów dygnitarz chciał wpłynąć na to by zakazać palenia papierosów podczas kierowania autem .

 5. Ciekawe ile będzie tam jeszcze wypadków jak Skańska poprowadzi tamtędy objazd z ducha?

  • Jeśli zrobią to z głową i wraz z objazdem zmienią organizację ruchu (pierwszeństwo dla skrętu z/w Zelwerowicza, podporządkowana droga od obwodnicy), to ilość wypadków powinna spaść do ~0.

   • Tylko w jakim celu zmieniać pierwszeństwo skoro Bohaterów Września to jest droga wojewódzka,a Zelwerowicza gminna? Wczoraj jechałem tamtędy po tym wypadku. Piękna pogoda więc pewnie ktoś z hondy leciał na czuja i dlatego przywalił. Jedyne co mogli by dodać to znak STOP. Światła tam są zbędne, bo i tak jest mały ruch, jedynie niektórym przydały by się okulary.

 6. widać nasz okupant od 1050 lat czyni przygotowanie do zajęcia kolejnego miejsca.

 7. Hehe bylem swiadkiem i to bylo zupelnie inaczej. To Honda wymusila Alfie pierwszenstwo.

 8. A więc kiedy zamontują tam światła??? Na skrzyżowaniu z Jakubowicami są i świecą się bez sensu a to 3 wypadek w tym tygodniu i nic. Czy zrobią to kiedy dojdzie nie daj Boże do tragedii???

  • A czemu tak skromnie? – postawmy od razu szlabany. Jeżeli ludzie nie widzą i nie rozpoznają znaków, to światła też nie pomogą – jedynie fizyczna bariera… pzdr

 9. A po co tam światła ? Nic się nie będzie działo i NUDA PANIE ,NUDA ,a tak to i parę fotek się obejrzy w necie i podziwić się można ,ocenić po swojemu czyja wina .No i po co tam światła i tak nic nie widać.

 10. To skrzyżowanie musiał projektować jakiś „inżynier” po studiach wieczorowych, kolejny taki sam je zatwierdził, a jeszcze kolejny odebrał . Jak nie jestem za światłami, to tam akurat powinny stanąć. Albo pousuwać barierki ograniczające widoczność.

Z kraju

Sport