Jak to z tym konkursem było? Uczestnicy posądzają browar o oszustwo, Perła się tłumaczy

Szereg zarzutów dotyczących rzekomego oszustwa przy wyłanianiu laureatów konkursu „Z Perłą na Bali” skierowali uczestnicy zabawy. Lubelski browar w końcu postanowił zająć w tej sprawie stanowisko, fundując jednocześnie kolejne nagrody.

30 komentarzy

 1. Czy tutaj też nagroda główna przypadła w udziale znajomym organizatora tak jak w przypadku loterii paragonowej?

  • Takie losowania to już przerabialiśmy nie raz . Np. Matka jednej z prezesów wygrała samochód . Gościo wygrywa motorówkę , dziwnym trafem pochodzi z Puław i ma miejsce parkingowe w t.z. doku na Wiśle itd.

  • Taak, dokładnie to znajomemu kobiety od marketingu 😉

 2. Dla tego wszelkie tego typu konkursy omijam z daleka, szkoda z siebie głupka robić dwa razy .Pierwszy raz nadsyłając swoje filmiki czy fotki a drugi raz awanturując się o wygraną, swoją drogą niezły ubaw musi mieć to „jury” oglądając jak konkursowicze robią z siebie pajaca .Życie uczy że nawet w mordę teraz za darmo ciężko dostać i nie wierzę że ktoś prawie darmo da wycieczkę czy samochód. A Perełkę piję bo lubię 😀

  • Z Perły to ostatnio takie piwo jak z kociej piczki gwizdek.
   Zepsuła się strasznie.
   Kupiłem ostatnio jak ta loteria z kapslami była, ale nie dało się tego wypić. Do KEG-ów leją chyba co innego, bo gdzieś w knajpie jeszcze idzie to wypić.
   Ostatnie dobre piwo jasne jakie ta firma od pewnego czasu warzy to Zwierzyniec (nie mylić z wyrobem piwopodobnym zwanym „Zwierzynieckie”).

  • Nie będę reklamował swojego dawnego pracodawcy, ale pracowałem w dziale marketingu „firmy spożywczej” i tez robiliśmy konkurs – a raczej agencja dla dan. Po kilku tygodniach współpracy mieliśmy bardzo poważne podejrzenia, że agencja ustawia wyniki. Oczywiście trudno było im to zarzucić oficjalnie, więc „nasz człowiek” w komisji zadbał, że nagrodę główną, która była 100x więcej warta niż nagrody w poprzednich tygodniach wygrała zwykła osoba. Powiem jedno – radość niemajętnej osoby, która wygrała samochód i może zrezygnować z autobusów i wozić dzieci do szkoły, a siebie do pracy nowym samochodem jest bezcenna!

  • czasem_perła_czasem_nie

   Wczoraj piłem perełkę w domu (Export bo innej nie da się wypić) i mi smakowała. Natomiast to jak Perła podchodzi do afery z konkursem to skandal. To oświadczenie jest pokrętne i widać że coś chcą ukryć. Konkurs był ustawioną lipą i tyle w temacie. Te Janusze marketingu nie potrafią nawet rozdać wejściówek na mecz koszykówki. Z miesiąc temu była informacja że są do odbioru na Bernardyńskiej. Poszedłem i wyprosił mnie ochroniarz, mówiąc że nic nie wie o czymś takim. Może od czasu do czasu wysączę perełkę ale wszelkie konkursy i wejściówki omijam z daleka.

 3. wiec od dzis tylko ZIMNY LECH

 4. Zadna nowosc moj kumpel pracowal kiedys w perle i byla loteria, ale powiedzial ze najgorsze nagrody sie losuje a glowne to juz dawno wiadomo do kogo trafia, ale powiedzialem ze niby losuja publicznie ….to co i tak wygra ten co ma wygrac wszystko jest proste do zrobienia.Dlatego sie nei dziwie jak slysze browaer perla .

 5. Ja na uczciwość producenta alkoholu patrzę tylko przez pryzmat pełnej (tylko pełnej) butelki wódki. Jak staje się pusta to błyskawicznie wymieniam na pełną. Przez pustą butelkę za dużo widzę.

 6. janusze marketingu !! nie dość że przekręt z wyborem prac, które są „najlepsze” to jeszcze niby chcą wysłać „laureatów” na Bali gdzie już od kilku tygodni trwa ewakuacja ludzi (w momencie ogłoszenia konkursu już było o tym głośno) i jeszcze postanawiają wysłać tam nie 6 osób tylko 9 ?? hahaha trzeba być średnio rozwiniętą amebą żeby się zorientować że to wszystko pic na wodę 🙂 nie dość że Perła nie jest ani Lubelskim browarem (zagraniczni właściciele) ani regionalnym (dostępność na większości terytorium Polski) to jeszcze lipne konkursy mogą sobie dodać do swojego lipnego portfolio !!

 7. W perle wszystko tak dziala, raczka reke myje, kolesiostwo i tyle, nie mowiac juz o spolkach, podspolkach , spolce milosc i braku wyplat dla setek rzekomych pracownikow, ktorzy nigdy pracownikami nie byli jak przychodzi co do czego. Za funkcjonowanie ich klubow, spolek, podspolek itd juz dawno powinna sie wziac inspekcja pracy…

 8. Z ta Perla jest tak, jakies 3-4 lata temu reaktywowali marke Zwierzyniec, pierwsze partie tego piwa – ekstra, po kilku miesiacach paskudztwo, jak obecna Perla. Po tej zagrywce nigdy wiecej piwa z tego browaru. Pewnie jestem jednym z nielicznych, dla ktorych smak piwa ma znaczenie, bo Perla dorze sie sprzedaje.

 9. Wiadomo było już od początku, że nie ma co liczyć na wygraną, ale te przeklęte, natrętne reklamy, których ni jak nei dało się zablokować to musieliście puszczać na serwisie

 10. Jakie piwo taki konkurs.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7374zł -0.8%
  • GBP 5.2571zł -0.55%
  • EUR 4.5316zł -0.29%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą