690 680 960

Trzy wypadki na ekspresówce w naszym regionie. Są utrudnienia w ruchu

W ciągu jednej tylko godziny, na drodze ekspresowej S12/17 doszło do trzech zdarzeń drogowych. Jedno miało miejsce na wysokości Bogucina, dwa kolejne na obwodnicy Piask.

19 komentarzy

 1. co to , co to , co to tak gna ?
  Osły

 2. ja pier….lę ,jakim to trzeba być nieudacznikiem ,żeby doprowadzić do zderzenia na ekspresówce ,gdzie wszyscy jadą w tym samym kierunku .Tacy sami nieudacznicy doprowadzają do czołówek na zwyklych dwukierunkowych drogach

  • Dzbany z rezerwatu LKS i LSW

   • Nie tylko…w Lublinie 9/10 kierowców nie potrafi jeździć, całe lubelskie tak ma. Widząc ich w Warszawie, ciężko uwierzyć skąd maja prawo jazdy mieszkańcy lubelskiego

 3. Chełm wraca do domu. A to mistrzowie prawego pasa.

 4. Kurde ludzie gdzie się wam tak śpieszy? Grabarze i tak mają multum roboty! Zwolnij drzewo na twoją trumnę musi jeszcze porosnąć.

 5. zobaczyłem tytuł o 3 zdarzeniach i byłem pewien, że przynajmniej dwa były obok siebie, powstałe jedno po drugim na przeciwległych pasach…
  artykuł z 17:55, a wypadek pod Bogucinem 10 minut wcześniej – więc spodziewajmy się aktualizacji o czwartym zdarzeniu 🙁

 6. Prędkość i jazda na zderzaku .Nie żal mi tych głąbów aby tylko innym nie robili krzywdy.A prawda jest taka że na ekspresówce jest za mało policji która by poskramiala tych mistrzów kierownicy .Zwłaszcza ze światłami od ,chińczyka ”

 7. Szybcy i wsciekli przypominam WAM że na ekspresówce dozwolona predkość to 120 MAKSIMUM.

  • a jakie zastosowanie mają twoje mądrości do takich sytuacji, które zdarzają się co 15 minut?
   jadę 120km/h, na prawym pasie TIR za TIRem, tuż przed maskę wyjeżdża dziadek w fiacie bo chce wyprzedzić ciężarówkę a nie ma ku.rwa lusterka!

 8. Warto poznać najpierw szczegóły danego wypadku a potem komentować. Zdarzenie w Bogucinie to efekt pęknięcia opony w jednym z pojazdów.

 9. Jeszcze kilka lat temu opinie były takie, że mamy tyle wypadków, bo mamy kiepskie drogi. Teraz mamy autostrady i ekspresówki i dalej są wypadki. Nie ma dnia by na s 12/17 nie było wypadku. Coś z polskimi kierowcami jest nie tak, mimo że o sobie mają najlepsze mniemanie. Więcej pokory, więcej szacunku dla innych na drodze panie i panowie!

 10. Dzisiaj przed piaskami były prowadzone roboty drogowe. Stały odpowiednie znaki. Ruch zwolniony, policja wcześniej stoi na światłach i pasie awaryjnym żeby na pewno każdy zobaczył. Może się trafił taki co jechał 180 i zapomniał zahamować…

Kursy walut

 • USD 4.0181zł -0.04%
 • GBP 5.0458zł -0.27%
 • EUR 4.3303zł -0.07%
 • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas