690 680 960

Trzeci dzień z rzędu wzrosty zakażeń koronawirusem. Minister zdrowia: „To jeszcze nie efekt świąt i sylwestra”

Minister zdrowia Adam Niedzielski w poniedziałek rano przekazał informacje związane z liczbą nowych zakażeń. Szef resortu zdrowia powiedział, że niepokojące są, kolejny dzień z rzędu, wzrosty liczby osób zakażonych koronawirusem.

50 komentarzy

 1. Pan minister ma rację: To jeszcze nie efekt świąt i sylwestra.
  Poczekajmy jeszcze parę dni dojdzie też efekt „trzech króli”, bo o ile wiem bez szlajania sie „owieczek” po kościołach i ulicach się nie obejdzie.

  • Oczywiście że nie świąt – dopiero za kilka dni rozleje się zaraza posylwestrowa w Zakopanem.
   Co prawda Kamel apelował do zebranych o założenie maseczek ale tylko Kurki go posłuchał – nowa żona Kurskiego jak reszta zgromadzonych miała to głęboko w d…e. 😉

   • Fizelina pod kulfonem nie chroni przed wirusem. Szczepienia widać też nie,

    • Noszona pod kulfonem nie chroni. Natomiast noszona prawidłowo – w jakimś stopniu chroni.

     • Kiedyś pisałeś stanowczo, że chroni, a teraz w jakimś stopniu ? W roku 2021 jest więcej zgonów niż w 2020. Maseczki i szczepienia okazały się nie skuteczne. Skuteczne okazały się teleporady i dodatki kowidowe. Łowcy skór mi się przypominają…

 2. Zakażenia są niczym ważnym, każdy z nas się zaraża od zawsze, po to mamy układy odpornościowe żeby to nic nie znaczyło. Czy wirusy, czy bakterie, czy toksyny, organizm sobie radzi. Natomiast sobie nie radzi ze zdezorganizowanem służby zdrowia i leżeniem w karetkach godzinami, bo w telewizji straszą zakażeniami.

  • Studętkom jezdem to se wiem, że...

   Koronawirusy wszystkich odmian to szatański pomysł Stworzyciela (po polsku: projektanta, producenta i dystrybutora, takie 3w1).
   Te małe stworzonka zrobią z najsłabszymi, najmniej odpornymi to, co w wojnę w Niemczech nazwano eutanazją.
   Nie zaprzeczam, że to było straszne, nieludzkie… ale jednak „przetrzepano” społeczeństwo z wszelkiego rodzaju ludzi nieproduktywnych, obciążających społeczeństwo..

 3. Pan grabarz (dyplomowany)

  Po Trzech Królach będzie wspólny efekt z tymi „po świętach i sylwestrach”,
  wraz z moim „dobrodziejem” cołaskabiorcą czekamy na ustabilizowanych tymi efektami.
  Nie wiem co „dobrodziej zrobi z napływem „cołasek”, ale ja mam kredyt hipoteczny do spłacenia.
  Dzięki ci Boże za te „efekty”.

 4. Nuda. Strachy na Lachy.

 5. Dzbany betonowe nie chcą się szczepić to tak będzie.

  • Za obrażanie dostałbyś plaskacza by nie urazić cię w szczepionkę.

  • Jeden dzban kiedyś nie chciał ubrać gumki i narodził się rojst

  • Wieś Sław (z okolicy)

   Spokojnie… koronawirus „ustabilizuje” najmniej odpornych, najsłabszych, ciut niedorobionych…
   Będziesz miał szansę żyć nie tylko w zdrowszym, ale i bogatszym społeczeństwie.
   Bowiem nie trzeba będzie wypłacać im rent, zapomóg, „plusów”, „trzynastek”, „czternastek”, „piętnastek”… leczyć, żywić np. w michodajni Brata Alberta…

   • Miliardy już czekają w Afryce czy Azji żeby wejść sobie do tej „zdrowej i bogatszej” – pustej Europy. Zasiłki też się znajdą.

  • Ty za to przyjmiesz wszystko co z rozporka wyciągną.

  • Dzbany… betony.. :))
   REUTERS -December 10, 2021 7:26 PM CE
   Most of the 43 COVID-19 cases caused by the Omicron variant identified in the United States so far were in people who were fully vaccinated, and a third of them had received a booster dose, according to a U.S. report published on Friday. Wersja dla rojsta- oświeconego „Większość z 43 przypadków COVID-19 spowodowanych przez wariant Omicron zidentyfikowanych do tej pory w Stanach Zjednoczonych dotyczyła osób, które zostały w pełni zaszczepione, a jedna trzecia z nich otrzymała dawkę przypominającą, zgodnie z raportem opublikowanym w USA w piątek.”

   • Przecież WHO wydało oświadczenie, że szczepienia na ten wariant nie są tak skuteczne. I powoduje mniejsze skutki śmiertelne i jest bardziej zaraźliwy. Czego nie rozumieć? Dezinformacja podstawą plandemii.

 6. Czy te oczy mogą kłamać?

 7. Pod respiratorami znajduje się 1900 !!!
  Bądźcie ludźmi, stabilizujcie sie szybciej bo blisko 20 tysięcy ustawiło się w kolejce

 8. Dopóki barany będą robić te pseudo testy, dopóty będzie trwać pseudo pandemia.

 9. Po ,,Sylwestrze marzen” będzie jeszcze więcej. No i jak ktoś wspomniał 6stycznia jeszcze czeka. Tak za te 2 tyg się okaże ile i gdzie jest wzrost zachorowań . Ile osób bawiło się z TVP w górach …. Potencjalnych wyborców p*s

  • Sylwester marzeń, 3 króli, powrót dzieci do szkół. Ten człowiek powinien sie przebadać. Bo przez jego decyzje jest tyle zachorowań . Przede wszystkim powrót dzieci do szkół. Wzrost zachorowań ale nie przecież w szkołach nie ma wirus. Potem przychodzą do domu widzą się z rodzicami ci idą do pracy zakupy dalej przenoszą to chorobę..

 10. Porównanie liczby dzisiejszych zakażeń (testy z wczoraj) z danymi z 27.12 (testy z 26.12 czyli święta) jest daleko idącym nadużyciem.

  • Ten typ tak już ma, z wirusa przeziębienia zrobili najgroźniejszą pandemię świata. Kłamcy i manipulanci, w genach.

Kursy walut

 • USD 4.3258zł 0.01%
 • GBP 5.3609zł 0.19%
 • EUR 4.716zł 0.18%
 • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas