Trzcianki: Tragiczny wypadek pod Puławami. Nie żyje młody motocyklista

W niedzielę w Trzciankach pod Janowcem doszło do tragicznego zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. W wypadku zginął 21-latek.

Pierwszy w tym roku tragiczny w skutkach wypadek z udziałem motocyklisty miał miejsce w niedzielne przedpołudnie w powiecie puławskim. W miejscowości Trzcianki kolo Janowca, zginął jadący motocyklem młody mężczyzna. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy puławskiej drogówki wynika, ze 21-letni mieszkaniec jednej z miejscowości gminy Janowiec korzystając z ładnej pogody postanowił przejechać się na zakupionym w ubiegłym roku jednośladzie.

W pewnym momencie na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad motocyklem i przewrócił się. Niestety prędkość spowodowała, że w wyniku uderzenia o jezdnię mężczyzna stracił przytomność. Motocyklisty nie udało się uratować, zmarł w szpitalu. W chwili obecnej trudno jeszcze wnioskować co do przyczyn wypadku.

Problemem jest także brak świadków samego zdarzenia. Mieszkańcy słyszeli tylko huk.

Apelujemy do osób, które widziały przebieg tego tragicznego wypadku o kontakt z policją w Puławach, pomoże to ustalić bezpośrednią przyczynę zdarzenia.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszego Czytelnika – Dziękujemy!


Większy widok mapy2015-02-23 08:22:19
(fot. ilustracyjne lublin112.pl)

55 komentarzy

 1. Niedostosowanie prędkości do warunków+brak umiejętności. To nie wina motocykla…. R.I.P

 2. nie ważne w jaki sposób, nie ważne dlaczego- zginął młody chłopak, kochany syn, brat i wspaniały przyjaciel. Miałam to szczęście znać Go osobiście i zapamiętam Go, jako życzliwego, sympatycznego i zawsze usmiechnietego chłopaka z sąsiedniej wioski. Myślę, że niepotrzebne są tu dyskusje na temat jego inteligencji- Owszem, duża część winy leży tu po Jego stronie i tego, ze nie dostosował prędkości. Ale to nie jest ważne. Ważne jest to, że na zawsze pozostanie w naszych wspomnieniach. Ze będziemy pamiętać Jego uśmiech. Że pomimo śmierci zawsze będzie w nnaszych sercach. Na pocieszenie dodam tylko: i tak wszyscy umrzemy, ale dzięki temu znów się spotkamy!

 3. Po pierwsze rodzinie che przekazać , zeby byli silni i…spokoju … Znam ta drogę nie mieszkam tam juz 20 lat….. Ale mysle , ze jadąc od wojszyna po lewej stronie nie ma rowów melioracyjnych … Całe błoto piasek spływa na jezdnie….na wysokości P. Sz”….yk. K….tka…. Dalej remiza strażacka i skarpa”………. I znowu z prawej strony na wysokości M….akuch z prawej błoto i piach….. Znam rodziów z widzenia „……. Spokoju…..

 4. Trzcianki …….. Gędka zaproście……… Niech zobaczy”….. Dalej niż ..magiczne ogrody…

 5. Wiem !ze nie czas i pora „.chlopak zginął……ale droga serio ma wiele do życzenia…… Sama jeżdzę motocyklem…..

 6. BRak słów!!! człowiek nie zna dnia,ani godziny…spieszmy się kochać ludzi,tak szybka odchodzą;-(((

  • Znam ta drogę nie mieszkam tam juz 20 lat….. Ale mysle , ze jadąc od wojszyna po lewej stronie nie ma rowów melioracyjnych … Całe błoto piasek spływa na jezdnie….na wysokości P. Sz”….yk. K….tka…. Dalej remiza strażacka i skarpa”………. I znowu z prawej strony na wysokości M….akuch z prawej błoto i piach…..

   co warunki drogowe to warunki ale jak się zapierdala ile fabryka dała to niestety takie są tego skutki.
   Jadąc z przepisową prędkością lub troszkę ją naginając bez problemu by zebrał ten nawet nie zakręt a łuk drogi….
   pomijając już odniesione obrażenia.
   SA TYLKO DWA ROZWIĄZANIA : PRĘDKOŚĆ LUZ AWARIA MASZYNY

 7. Jeju ludzie trochę szasunku dla zmarłego -,- Jakie rozpoczęcie sezonu? Co was to w ogóle obchodzi ? Pilnujcie lepiej siebie a nie ! -,- To smutne gdy widzie jak Polacy wyrażają się o zmarłych

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska