690 680 960

Trwają powroty ze świąt. W stronę Lublina utworzył się wielokilometrowy korek

Ponad pół godziny zajmuje przejechanie kilkukilometrowego odcinka z Fajsławic do Piask. Utworzył się tam spory korek. Utrudnienia są również na trasie Lublin – Kraśnik.

26 komentarzy

 1. Ja mam dobre buty, i z buta wszędzie. Dwie szklany spirytusu, ogórkiem zagryze i żaden korek mi nie straszny😀

 2. Niestety prowincja a było tak fajnie.

 3. „Funkcjonariusze przypominają również, że na drogach prowadzone są działania, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Chodzi o eliminację kierowców, którzy mają sobie za nic przepisy, a tym samym swoim stylem jazdy stwarzają zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Dlatego też na trasy wyjechało znacznie więcej patroli niż zwykle, głównie w nieoznakowanych radiowozach.”
  Szczególnie funkcjonariusze w nieoznakowanych radiowozach znacząco pomagają w udrażnianiu korków poprzez długotrwałe kontrole powolnych piratów drogowych zatrzymywanych na środku drogi.
  Taki żart, wiadomo, że każdy patrol musi ściągnąć określony haracz od „piratów drogowych” czytaj suwerena. Jak? To przełożonych nie interesuje. Korki korkami a kasa musi się zgadzać. Taka gmina… ***** ***

 4. Bo trzeba wracać z głową, a nie jak niektórzy pędzą na łeb na szyję, wyprzedzają i nagle hamują, bo przed nimi sznur samochodów. I już frajerzy najechali hehehe bo musiał jeden z drugim wyprzedzić, bo nie mógł wytrzymać, że ktoś przed nim jedzie. Królowie szos od siedmiu boleści. Myśleć!!! A nie jechać jak wariaci.

 5. w Fajsławicach odbijam na Doruhuczę i po korku

 6. a ja nie jadę . Ze szwagrem golnąłem i spokojnie siedzę. Co też polecam. Cała Polska w święta dokądś jedzie, a najśmieszniejsi do zakopanego. Postać w korku pól dnia.

 7. Weekend to jedyny czas kiedy w mieście można spokojnie zaparkować samochód. Od jutra znowu cały Lublin zapełni się samochodami z prowincji.

 8. Prowincję to ty masz w łbie dziadu .

 9. Powinny być „ALKOBRAMKI” na wjazdach do miasta aspiracji.Na wszystkich wjazdach. Minister Budżet by się ucieszył…

 10. Najechali do Lublina niczym horda Czyngis Chana na furmankach, w dobrych autach ciągną od samego rana. Zakręcone w szklanych słojach mają całe swoje życie i tak podbić chcą województwa stolicę, stolicę, stolicę

Kursy walut

 • USD 4.0199zł -0.01%
 • GBP 5.0597zł -0.12%
 • EUR 4.3334zł -0.11%
 • CHF 4.6027zł 0.1%

Polub nas