Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Trolejbus z bombkami, świąteczna muzyka oraz kierowcy w przebraniach. Komunikacja miejska szykuje się na Mikołajki

W Lublinie trwają przygotowania do akcji „Mikołajki z komunikacją miejską”. Jej celem ma być umilenie mieszkańcom podróży autobusami i trolejbusami w trudnym czasie pandemii i zaakcentowanie radosnego klimatu zbliżających się świąt.

23 komentarze

 1. Hehe na pewno będzie to lepsze od tych obłąkanych na kolanach z paciorkami w rękach.

 2. My chcemy normalnie funkcjonującej komunikacji miejskiej a nie cyrku na kołach. ZTM niech się zajmie tym, że autobusu jeżdżą stadami albo wcale.

 3. Niech żyje Pfizer!

  A będę mógł przyjąć piątą dawkę zapobiegającą w autobusie MPK przed świętami ?
  Bo szury i antyszczepionkowcy mogą mnie zarazić, a ja się panicznie boję wirusa.
  ?

 4. Dla mnie prezentem byłoby przywrócenie 30 minutowych biletów.

 5. Ja najczęściej jeżdżę linią 158 – od jakiegoś czasu auto prowadzi jakaś chyba nowa babka.
  Co drugi przystanek szoruje oponami o krawężnik, a tyłem centralnie zaczepia, aż przyczepa podskakuje (trajtek przegubowy). Do tej pory obserwowałem to z wnętrza pojazdu, ale w poniedziałek, na przystanku na Piłsudskiego w kierunku centrum, jak zobaczyłem jak przodem drze gumę o krawężnik to aż „serce się kraje”. To takie całkowicie bezsensowne niszczenie.

  Jeździ też facet, chyba jakiś kierowca rajdowy – bardzo gwałtownie przyspiesza wyjeżdżając z zatoki i gwałtownie hamuje przed kolejną, co ciekawe prędkość przejazdu względnie normalna. Jadąc na stojąco, po kilku przystankach ręka zaczyna boleć od takich przeciążeń. No i siłą rzeczy co kilka przystanków musi chwilę dłużej postać, żeby „stracić” ten „zarobiony” czas.

  Oczywiście mikołaje, komunikaty, specjalny autobus – wszystko spoko, ale fajnie byłoby poza tym zająć ważniejszymi rzeczami.

  • Dlaczego nie napiszesz skargi do ZTM-u? Każdy kiedyś zaczyna, i ta kobietka też wkońcu wyczuje gabaryt.

   • Jasny Gwint !!!

    „maniek” – jedyny sposób na poprawienie takich sytuacji… weź sie zatrudnij w MPK i pokaż jek się powinno jeździć, ale ostrzegam… durniów tam nie przyjmują.

 6. A dlaczego tylko w 151?

 7. A nie lepiej darmowe przejazdy. A zapomniałem w lublinie rządzi PO.

  • Za darmo to można w łeb dostać i to nie zawsze trzeba zasłużyć. Mentalność komunisty wszystko jest za darmo. Tiaa ciekawe skoro wszystko jest za darmo to może powinniśmy przestać płacić podatki? Ciekawe czy bez podatków nasza władza sobie by poradziła ? Śmiem wątpić!

 8. Maniek przecież jest w artykule że cyt. „pozytywne nastawienie oraz życzliwość wobec innych ludzi” wymagasz niemożliwego od innych.

  • Chichotnik, jajcarz (niepotrzebne skreślić)

   Nie do tego człowieka się zwracasz…toż to nie „Maniek” ino „maniek” 😆

 9. Jest taki jeden przedsiębiorca co posiada własną stację paliw
  6 Grudnia gdy kupisz u niego gaz ,ropę czy benzynę i nie ważne czy za 50 ,100 czy 200 zł podchodzi do ciebie pracownik przebieraniec tzw święty Mikołaj i częstuje Ci jednym cukierkiem i nie ważne czy tankujesz sam ,czy siedzą w samochodzie 2,3 dzieci ,,mi jak podszedł mikołaj dał cukierka wyjollem ze schowka swojego i mu dałem dwa cukierki i powiedziałem przekaż właścicieli stacji hahahha !!! Ode mnie ma 2 !!hahahhahahhaha???????????????????

 10. Maska pod tą brodą jest? Czy nie powinna być na brodzie?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo