Poniedziałek, 17 czerwca 202417/06/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek pod Zwoleniem. Nie żyje dwóch mieszkańców Lublina

W czwartek po południu w tragicznym wypadku pod Zwoleniem zginęło dwóch mieszkańców Lublina. Przez kilka godzin droga krajowa nr 12 była całkowicie zablokowana.

27 komentarzy

 1. kurde,wydaje mi się,że gdzieś tego sprintera widziałem ze srebrnym przodem…. 2 chłopa nie żyje…przykre to

 2. VOLVO IS THE BEST:)

 3. No i git. Pozamiatane. Dwóch mniej.

  Kogoś to bulwersuje? Chyba nie powinno. Taki komentarz w stosunku do śmierci pieszego czy rowerzysty to norma na tym portalu.

  • Franiu , ale Ty nie musisz być taki sam, ja durnych komentarzy nie czytam, bo to albo gnoje piszą albo świry , żeby sprowokować. Dla mnie to straszna tragedia , kolejna śmierć na drodze, bardzo mi żal jak giną ludzie.

   • Nie słyszałem, żebyś stanął tak ubolewał przy śmierci pieszego lub rowerzysty. Czy żeby być człowiekiem trzeba zginąć w samochodzie?
    I penis mnie obchodzi, czy ich lubisz czy nie.

  • franiu pomysl o swoich bliskich i szacunku do nich zal mi ciebie bo zostaniesz oferma zyciowa

  • Gnido żeby Ciebie to spotkało !!!!!

 4. Pewnie przysnął albo prędkośc zgubiła. Aź go złamało od uderzenia.

 5. ale volvina go przestawila ja pierdykam….szkoda chlopakow

 6. Wracałem po19 to jeszcze było zablokowane

 7. Różnokolorowy bus – to musi były cyganuchy

  • sam jesteś cyganuch baranie!! To byli pożądni chłopcy pełni energi, mający rodziny i dzieci, wracali do domu po pracy!!!

   • A konkretnie jeden z nich miał dzieciaki i żonę, drugi był kawalerem…ale obaj bardzo porządni…niechaj odpoczywają w pokoju! Ech chłopaki a mieliśmy się spotkać i klasowe spotkanie opić po latach????

 8. wyrazy współczucia dla rodziny
  sąsiad jednego ze zmarłych

  • Smutne. Wyrazy współczucia dla rodzin zmarłych. Fatalny czas… ponuro, szaro i drogi byle jakie. Nie ma dziwne że takie wypadki się zdarzają.
   [*][*][*]

 9. Przynajmniej zginął sprawca wypadku, a nie niewinna osoba … tak wiem, pasażer – ale też podróżował ze sprawcą.

  • sprawcą był porządny spokojny pełnej energii chłopak, zostawił rodzinę, sam jestem ciekawy co było powodem tak tragicznego wypadku? on miał wiele kilometrów przejechanych za kółkiem i był bardzo ostrożny! Panie śiweć nad ich duszami +

 10. albo to było samobójstwo – ludzie mają problemy i nawet bliscy o nich nie wiedzą różnie to bywa ale mi ostatnio się nie chce wierzyć w takie przypadki