690 680 960

Tragiczny wypadek w Zwierzyńcu. Nie żyje kobieta kierująca busem (zdjęcia)

Policjanci przekazali więcej informacji dotyczących tragicznego porannego wypadku w Zwierzyńcu. W zderzeniu pojazdu ciężarowego z busem śmierć na miejscu poniosła jedna osoba.

23 komentarze

 1. Wystarczyło wyjść kilka czy kilkanaście minut wcześniej z domu i nie jechać jak wariat. Zwykły ruch drogowy to nie rajd, że trzeba jechać na granicy poślizgu, utraty panowania nad pojazdem.
  Jeżeli się kieruje spokojnie, odpowiedzialnie, z bezpieczną prędkością, to się z prawidłowego toru jazdy nie wypada.

  • Co my poczniemy bez Twoich mądrości Franiu kiedy w końcu i Ty wypadniesz.

  • Co wcale nie oznacza, że za własne błędy, należy zapłacić najwyższą cenę. Sprawczyni nieodpowiedzialnej jazdy, przed spowodowaniem tego zdarzenia, powinna zapłacić wielotysięczną grzywnę i trochę odpocząć od kierowania samochodami. Wtedy kobieta by żyła.
   Ale co wyczytalibyśmy wtedy na forum? Że policja łupi kierowców, że mandaty za wysokie, itp.

   • akurat przymusowy odpoczynek dla sprawców kolizji i wypadków to świetny pomysł. za spowodowanie zwykłej stłuczki tak ze 3 miesiące wstrzymania, a za wypadek utrata uprawnień i brak możliwości zdawania przez rok. od razu by było bezpieczniej. i grzywna z 50 tysięcy za jazdę bez kwitów.
    a teraz który dekiel się przejmuje choćby patrzeniem w lusterka przed zmianą pasa? jak samochód ma ubezpieczony, a takich kolizji może rocznie spowodować cztery… i który pijak z zakazem boi się wsiąść za kółko, gdy maksymalnie dostanie kolejny zakaz, a te się na siebie nakładają.
    bez sensu jest karać wszystkich kierowców coraz bardziej rygorystycznymi ograniczeniami, a zbyt luźno traktować faktyczne zagrożenie, kiedy już się ukaże.

  • A inne nieprzewidziane zdarzenie jak np. wystrzał opony itp? Nie wiesz czy jechała szybko czy nie to nie oskarżaj.

   • zawsze ta opona. nie macie już głupszych wytłumaczeń?
    na ile wypadków przyczyną jest wystrzał opony? jeden na milion? reszta to głupota połączona z brawurą.

    • Awaria układu kierowniczego ( magiel się zablokował lub przeskoczył przy skręcie kierownicą, wahacz się uszkodził i zukosowało się koło, rozwalił się drążek kierowniczy itp. ). Awaria układu hamulcowego (pękł lub spuchł przewód hamulcowy, nawaliła pompa vacum itp.) Może dzikie zwierzę wtargnęło na ulicę. Może coś leżało na ulicy i kierująca próbowała ominąć na zakręcie. Może…
     Współczuję rodzinie straty tragicznie zmarłej bliskiej osoby.

     • Nie tłumacz,szkoda czasu. X tylko komunikacją publiczną podróżuje,albo to kolejne wcielenie idioty Frania.

      • najlepiej każde zdarzenie na drodze tłumaczyć wadą fabryczną zdarzającą się raz na kilkaset tysięcy egzemplarzy. to dopiero mądre. bo przecież kierowca-kretyn zdarza się jeszcze rzadziej, co nie?
       po twojej wypowiedzi widać, że nie nadajesz się na kierowcę. cokolwiek byś nie zrobił za kółkiem, jakiej głupoty byś nie odstawił, to na poczekaniu masz już pewnie przygotowane kilkanaście wymówek zdejmujących winę z twojego stylu jazdy.

 2. Szczere kondolencje dla rodziny zmarłej.

 3. Samo serce Roztocza, byłem tam kiedyś, piękne i niedoceniane miejsce w Polsce

 4. mieszkanka Bondyrza

  Czy był to bus pasażerski?? Sąsiad mi mówił, że był to bus służący do młodzieży szkolnej ze Zwierzynca, ale on też to od kogoś słyszał, więc nie wiem czy to prawda. Straszna tragedia, wyrazy współczucia dla rodziny.

 5. Całkowicie zgadzam się z Twoją tezą.Jak nigdy tu masz całkowitą rację.

 6. Niezdziwil bym sie gdyby winny byl z ciezarowki. Te ciezarowki z drewnem czesto jada szybko i CALA SZEROKOSCIA DROGI…

 7. to jest wina przedniego napędu !

 8. Franio jest najmądrzejszy, całkowicie pozbawiony empatii dla innej osoby czyjaś tragedia to pożywka dla jego chorych wynaturzeń. Może los sprawi że i my pośmiejemy się z jego nieszczęścia.

  • empatia i współczucie. tego potrzebują ludzie czytający komentarze o kimś, kto spowodował wypadek. napiętnowanie złych zachowań jest złe? to może trzeba ich po plecach poklepać?
   gdyby chodziła z nożem i zaczepiała przechodniów, już byłaby przez ciebie skazana. ale że zamiast noża wybrała samochód, równie groźną broń, to już jest święta.
   co roku w wypadkach komunikacyjnych ginie kilkakrotnie więcej osób niż w wyniku zab.ójstw. statystyki znajdziesz w 5 sekund. niezmotoryzowanych mor.derców oceniacie od razu, zmotoryzowanym „współczujecie”.

 9. jeżeli nie było to zasłabnięcie … to tylko i wyłącznie wina kierowniczki !!! Nikt świadomie nie wjeżdża pod ciężarną !!!

 10. Kierowca z ponad 50 letnim stażem za kołkiem ,dużo jeżdżący , mowie o sobie ,współczuje rodzinie ,,ale musze powiedzieć ze kierowcy z powiatu biłgorajskiego wyróżniają się brakiem poszanowania ,podstawowych zasad ruchu ,kultury na drodze , ci co wożą drzewo ,nigdy nie powodowali problemów ,powiedziałbym więcej są naprawdę mistrzami kierownicy ,pamiętajmy nie jesteśmy sami na drodze ,przed nami i za nami ktoś jedzie i nie róbmy mu tego co nam niemile .Jedrek

Kursy walut

 • USD 4.4492zł -0.93%
 • GBP 5.461zł 0.08%
 • EUR 4.685zł -0.09%
 • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin