Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek podczas naprawy ciężarówki. Kabina opadła i przygniotła mężczyznę

Nie udało się uratować życia mężczyzny, który naprawiał samochód ciężarowy. Przygniotła go kabina pojazdu. 39-latek zmarł w wyniku doznanych obrażeń ciała.

12 komentarzy

  1. Tak się kończy zabawa z podnieśioną kabiną do połowy.Przykre a zatazem dziwne,že można być tak bezmyślnym…Wyrazy współczucia dla rodziny.

  2. było zostawic to gawno na po świętach , a tu taki prezent dla rodziny

  3. wyrazy współczucia

  4. a bo wcześniej nie opadała….. nie ma stanów pośrednich albo podniesiona do końca wtedy przeważa swoim ciężarem i nie ma możliwości aby opadła …

  5. Tak mi przykro ? Dawid mial wspaniałą żonę i dwójkę dzieci. Czas i nie przewidziane zdarzenia krzywdzą najbliższą rodzinę . Nie oceniajmy w takich chwilach to boli.

  6. Wyrazy współczucia

  7. Kiedys tez wlazilem pod podniesiona w polowie. Podczas nastepnego podnoszenia pekl przewod hydrauliczny przy silowniku i kabina spadla na dol z wielkim hukiem… od tamtej pory zawsze podnosze az do przewazenia. Wspolczucia dla rodziny.

  8. Kierowca Ty to może konia podnosiła i ci majtki w kroku piekły.tam niema przewód do podnoszenia,kup sobie hulajnoge będzie bezpieczniej. Wyrazy współczucia dla rodziny.

  9. Weź zastanów się co w ogóle piszesz

  10. przykre jak nazywał sie ten chłopak

Z kraju