690 680 960

Tragiczny wypadek podczas naprawy ciężarówki. Kabina opadła i przygniotła mężczyznę

Nie udało się uratować życia mężczyzny, który naprawiał samochód ciężarowy. Przygniotła go kabina pojazdu. 39-latek zmarł w wyniku doznanych obrażeń ciała.

12 komentarzy

 1. Tak się kończy zabawa z podnieśioną kabiną do połowy.Przykre a zatazem dziwne,že można być tak bezmyślnym…Wyrazy współczucia dla rodziny.

 2. było zostawic to gawno na po świętach , a tu taki prezent dla rodziny

 3. wyrazy współczucia

 4. a bo wcześniej nie opadała….. nie ma stanów pośrednich albo podniesiona do końca wtedy przeważa swoim ciężarem i nie ma możliwości aby opadła …

 5. Tak mi przykro 😥 Dawid mial wspaniałą żonę i dwójkę dzieci. Czas i nie przewidziane zdarzenia krzywdzą najbliższą rodzinę . Nie oceniajmy w takich chwilach to boli.

 6. Wyrazy współczucia

 7. Kiedys tez wlazilem pod podniesiona w polowie. Podczas nastepnego podnoszenia pekl przewod hydrauliczny przy silowniku i kabina spadla na dol z wielkim hukiem… od tamtej pory zawsze podnosze az do przewazenia. Wspolczucia dla rodziny.

 8. Kierowca Ty to może konia podnosiła i ci majtki w kroku piekły.tam niema przewód do podnoszenia,kup sobie hulajnoge będzie bezpieczniej. Wyrazy współczucia dla rodziny.

 9. Weź zastanów się co w ogóle piszesz

 10. przykre jak nazywał sie ten chłopak

Kursy walut

 • USD 3.975zł -0.05%
 • GBP 5.0198zł 0.11%
 • EUR 4.3542zł -0%
 • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas