690 680 960

Tragiczny wypadek w Kijanach. Potrącił młodą kobietę i uciekł, piesza zmarła

Wczoraj późnym wieczorem na jednej z dróg w Kijanach znaleziono młodą kobietę. Jak się okazało, jest to ofiara potrącenia.

36 komentarzy

 1. Mam nadzieję, że znajdą sk…syna

 2. Pewnie znowu jakiś policjant

 3. Policja i sąsiedzi doskonale wiedzą kto jeździ po pijaku i komu zabrano prawo jazdy, bardzo źle pojęta lojalność lub koleżeństwo.

 4. Takie potrącenie może się przydarzyć każdemu, ale uciekać bez najmniejszego zainteresowania losem ofiary jest czymś tak obrzydliwym, że powinno się sprawcę szczególnie ścigać i karać.

 5. Chyba jesteś w błędzie bo policjant który popełni przestępstwo ponosi z reguły wyższą odpowiedzialność karną aniżeli cywil i jak w każdym zawodzie zdarzają się czarne owce jest to i w Policji. Ale przede wszystkim szkoda tak młodej kobiety. wyrazy współczucia dla rodziny.

  • przestań bredzić

   Sorry, że co??? Jaką wyższą odpowiedzialność? Za potrącenie ze skutkiem śmiertelnym w Wólce Lubelskiej NA PASACH, NIEUDZIELENIE POMOCY I ZACIERANIE DOWODÓW policjant dostał 4 lata. Jaka wyższa odpowiedzialność ja się pytam, no jaka????!!!

 6. dalej niech chodza bez kamizelek odblaskowych do siebie trzeba miec pretensje….ciezko jest zauwazyc kogos w nocy bez kamizelki…..

  • broń dalej takich debili jak by wolniej jechał,był trzeźwy to pewnie nic by się nie stało

  • Przyznaje racje, milicja powinna zaczac karac pieszych idacych ulica bez odblaskow i niema tlumaczenia czy przeszedl metr czy kilometr tak jak kierowcow dostaja mandaty za brak swiatel bo to piesi sa winni za polowe wypadkow jak nie lepiej. Jezdze duzo i widze co sie dzieje np.na wsiach moja wies moja szosa i robia co chca a potem ze kierowca za szybko jechal

   • Z calym szacunkiem dla rodziny i znajomych zmarlej

   • Proponuję powołać w policji wydział do spraw karania głupoty i analfabetyzmu. Wtedy takie bezmózgie istoty jak Ty byłyby karane przykładnie.

  • a skąd wiesz, że nie miała kamizelki? a może mordercy sie spieszyło i nie dostosował prędkości do warunków jazdy? Jest ciemno to jedzie się wolniej, ale wielu tego nie rozumie

   • Wolniej to ile Twoim zdaniem? Po zmroku pieszego w jasnym ubraniu widac z 30-50m to w przypadku ciemnego ub4ania zmniejsza sie nawet dwukrotnie, podobnie bywa podczas opadow, a odblask widac z kilkuset metrow oczywiscie zalezy to od wielkosci i sily odbicia. Policja podaje 150 m, a wiec roznica w przypadku noszenu elementow odblaskowych wynosi ponad 100m, a to na ogol wystarczajaca odleglosc aby kierujacy mogl zauwazyc, wychamowac i bezpiecznie ominac pieszego.

    • Co Ty pie……., gość uciekł z miejsca wypadku nie udzielając pomocy. To też przez tą Twoją kamizelkę?

  • Jak jest ciężko kogoś zauważyć wieczorem i w nocy to się nie jeździ albo (zap. …..) tylko idzie się do okulisty po okulary. Bo to ze potrącił to go nie zwalnia żeby udzielić pierwszej pomocy!!!

  • kkk i slawek maja trochę racji, też dużo jeżdzę i w terenach wiejskich naprawdę nietrudno o potrącenie pieszego lub roweżysty (brak odblasków, ciemne ubranie…), ale na najwyższe potępienie zasługuje zostawiennie potraćonej dziewczyny. Strach przed odpowiedzialnością pewnie zrobił swoje, ale to, że mógł jej może jeszcze pomóc będzie go dręczyło do końca życia. Mam nadzieję, że go złapią.

 7. Czytajac wasze komentarze zastanawiam się o co wam chodzi. Suma suma sumarum najważniejsze jest to iż jakaś osoba potrąciła pieszego i nie zachowała ani odrobimy przyzwoitości i nie udzieliła pomocy, a może by dziewczyna przeżyła?

 8. Jeżeli do potrącenia doszło w Kijanach tzn, że na obszarze zabudowanym i nie ma obowiązku nosić kamizelek. Jak zwiał to raczej miał coś na sumieniu …. współczucie dla rodziny

 9. potrącił ok , ale ratuje się ku**a życie a nie ucieka

 10. Znałem osobiście tą dziewczynę. Wiem jak się nazywała i gdzie mieszkała.Wiem,że miała dziecko,ale odebrano jej prawa rodzicielskie ponieważ była lekko upośledzona. Lubiła trochę popić z miejscowymi żulikami, więc nawet nie zdziwiłbym się, jakby była wtedy trochę napita

Kursy walut

 • USD 3.975zł -0.05%
 • GBP 5.0198zł 0.11%
 • EUR 4.3542zł -0%
 • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas