Wtorek, 16 lipca 202416/07/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczne w skutkach zderzenie volkswagena z oplem. Jedna osoba nie żyje, trzy są ranne (zdjęcia)

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu zakończyło się tragicznie w skutkach. Pojazdami podróżowały cztery osoby, trzy z nich zostały ranne, jedna zginęła na miejscu.

21 komentarzy

 1. 2 lata temu przebudowywali ten odcinek i nie wiadomo dlaczego nie zrobiono tu ronda, a miejsca dookoła jest dużo. Od razu było wiadomo, że będą tu wypadki. Co dwa dni widzę wymuszenie, niestety nie zawsze da się wyhamować.

 2. Do Pan anty pisior
  Jesteś TDI

 3. Jacek i co z tego że przebudowali. Jedzie się lepiej. Czy uważasz że jeden i drugi jak by miał 50 km/h to był by takie rozmiar tego wypadku. Myślę że nie. A od strony Moszczanki da się szybko pojechać. Zresztą od strony Łukowa tez.

  • Dobrze, że przebudowali, ale rondo w tym miejscu byłoby lepszym rozwiązaniem.

   • szczególnie jak to „z pniakiem”

    • Dokładnie. Żadne rozwiązanie architektoniczne czy oznakowanie nic nie pomoże, gdy się głowę zostawi w domu… Patrząc na styl jazdy kierowców, wielu w ogóle nie myśli, nie rozgląda się, nie analizuje, nie przewiduje, nie rozumie znaków. Potrafią wsiąść, odpalić silnik i gaz wcisnąć – mistrzowie!

 4. Naćpałeś się czerwonoarmisto? Wiesz chociaż w jakim miejscu doszło do tragedii? Ludzie przeżywają tragedię, a ty z napitą albo naćpaną gębą piszesz tak, że nikt nie może cię zrozumieć.
  Szkoda ludzi. Niby proste skrzyżowanie, a jednak tragedia. Współczuje rodzinom.

 5. następni co jechali szybko i bezpiecznie

 6. Jakos duzo wypadkuw smiertelnyh w tym lubarowie widac dobre szkolki nauki jazdy majo

 7. Droga redakcjo ,prosiłbym w imieniu wszystkich czytających żeby zrezygnować z takiego tytułowania artykułow .Pisanie „LUBARTÓW ” kiedy zdarzenia ma miejsce w Kocku odległym ok.26 km od rzeczonego Lubartowa ,jest kompetnie bez sensu i tylko wprowadza czytelnika w bład

  • Romek nie wymagaj za dużo od redaktorów z gimnazjum.

  • Kock, powiat lubartowski – kategoria Lubartów. Od 10 lat są na stronie takie kategorie z podziałem na powiaty. Dla przypomnienia 😉 podział administracyjny woj. lubelskiego

   Pozdrawiamy

   • Napis „Lubartów” na zdjęciu na stronie głównej wielu wprowadza w błąd.
    Znacie droga redakcjo temat, bo to się często powtarza, na zdjęciu jest „Lublin” a po wejściu w artykuł okazuje się że to jakaś „pipidówa” pod Lublinem.
    Skoro ludziom to przeszkadza, to może warto się nad tym pochylić, zamiast każdemu wciskać – jest OK.
    Nie, to nie jest ok…

  • Kock leży w powiecie lubartowskim jednak, to piszą Lubartów. Gdy wypadek jest kilkanaście km od granic Lublina, też piszą Lublin. Siedzibę powiatu prędzej się kojarzy niż pierwszą lepszą miejscowość, choć też nie zawsze.

 8. Od tylu dekad się bębni, prędkość, prędkość, nie myśl gazem człowieku,, odpuść, zastanów się, zwolnij, wróć do domu cały. Powinny być montowane znaki drogowe z trupią czaszką i kośćmi u dołu jak przy rozdzielniach elektrycznych, uświadamiające ludziom że jazda samochodem to nie żarty, ludzie tracą życie przez lekkomyślność i głupotę .

  • „Powinny być montowane znaki drogowe z trupią czaszką i kośćmi u dołu”
   A który tępak patrzy na znaki?

 9. A jeśli nawet nie życie, to często wolność i to przeważnie na długo, a resztę życia że znamieniem Kaina.

 10. Widziałem wczoraj wieczorem jak leciała na miejsce tego wypadku karetka z Lubartowa. Może, gdyby ta odległość do przebycia karetki była mniejsza to szansa na przeżycie tej osoby, byłaby większa? Kock powinien mieć swoje Pogotowie Ratunkowe.

Z kraju

Sport