Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

To miała być nauka jazdy. Volkswagen uderzył w dom, kierująca i pasażer uciekli (zdjęcia)

Nie miała prawa jazdy, jednak chciała nauczyć się jeździć. Na skrzyżowaniu straciła panowanie nad pojazdem, auto uderzyło w ścianę domu. Kobieta przyznała się również, że wcześniej spożywała alkohol.

20 komentarzy

 1. To, że akurat uczyła się jeździć, nie mając prawa jazdy, to jest prawidłowe. Jakby miała prawko i dopiero uczyła się jeździć, byłoby gorzej. Inna sprawa, jak, z kim i w jakim stanie tejże nauki dokonywała…

 2. Tyle dobrego, że szrotem jechali, więc nie ma praktycznie żadnych strat (jeszcze zarobią parę stówek, gdy oddadzą auto na złom).

 3. Kwestia tego że głupi ma szczęście ze nikogo nie zamordowała przygniatając do ściany. Intelektualista który tej babie samochód udostępnił powinien odpowiadać za próbę zabójstwa.

 4. Na trzeźwo to ciężko się uczyć, więc wszystko prawilno.

 5. Kurs prawa jazdy za drogi czy coś z głową nie halo???

  • Przynajmniej dziewczyna się nauczy, że nie warto pić alkoholu przed jazdą. I dzięki tej jeździe dowiedziała się, że jest za głupia, by ogarnąć jazdę samochodem, a to też cenna lekcja.

 6. Nic wielkiego się nie stało. Dziewczyna jechała szrotem, więc nie ma żadnych strat materialnych. Prawa jazdy nie ma, więc punktów żadnych nie dostanie. Wyrok będzie mieć w zawiasach, a grzywnę do zapłacenia jej starzy ogarną. Dziewczyna jest wygrana.

 7. Kupię to auto. Daję od ręki 600 złotych i biorę na siebie koszty transportu. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą, proszę o odpowiedź.

 8. Będzie mógł sobie właściciel wyremontować elewację z OC sprawcy…

 9. Ch… sobie wyremontuje. Skoro sprawca nie ma prawka i jezdzi po pijaku, to nie ma zadnego OC. Co najwyżej rodzice dziewczyny dadzą właścicielowi posesji parę groszy na odczepnego.

  • Bredzisz panie Dziki. Jest ubezpieczenie i to najlepsze z możliwych, chciałbym aby mi pijak lub bez prawka lekko auto uszkodził bo takie szkody pokrywa Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjnym. Wycenia wszystko z grubej rury, jak należy i nie krętaczy.

   Później regresem ściąga z szkodnika – pijaka, osoby bez uprawnień.

 10. Pewnie dziewczyna stresowała się swoją pierwszą jazdą i wypiła, żeby się rozluźnić. Miała kupę szczęścia, że nic wielkiego się nie stało. A auto jest w całkiem niezłym stanie – parę stówek będzie można za niego wziąć.

  • Tak do końca to nie wiadomo, w jakim stanie jest auto, bo z tej kupy szczęścia, to w aucie mogła zostać właśnie kupa.