Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Szalona pogoń Motoru zakończona fiaskiem

Piłkarze Motoru Lublin doznali pierwszej porażki w sezonie 2018/2019. Podopieczni Mariusza Sawy przegrali na wyjeździe z beniaminkiem grupy IV III ligi, Hutnikiem Kraków 5:3. Katem dla żółto-biało-niebieskich okazał się Kamil Sobala, który ustrzelił klasycznego hattricka. Napastnik Hutnika Kraków najpierw wykorzystał długie podanie kolegów z drużyny, potem wpakował piłkę głową do bramki, a trzy minuty przed końcem pierwszej połowy pozostawiony sam na przodzie pewnie pokonał Andrzeja Sobieszczyka. W międzyczasie gospodarze dwukrotnie jeszcze trafili do siatki lublinian. Odpowiednio w 19. i 26. minucie meczu. W drugiej połowie goście rzucili się do odrabiania strat, a jako pierwszy sygnał do walki dał Grzegorz Bonin, który w 65. minucie sobotniej potyczki przelobował Mateusza Zająca. Drużyna z Koziego Grodu dwukrotnie jeszcze trafiła do bramki krakowian, a konkretnie Konrad Nowak. Na więcej Motorowi zabrakło już czasu i po trzy punkty w meczu 8. kolejki rozgrywek grupy IV III ligi sięgnęli piłkarze prowadzeni przez Leszka Janiczaka.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW W NASZYM PARTNERSKIM SERWISIE SPORTOWYM – KLIKNIJ W GRAFIKĘ PONIŻEJ