Sygnalizacja świetlna nie działała, zderzyło się pięć pojazdów. Dwie kobiety wymusiły pierwszeństwo (zdjęcia)

Najpierw kierująca suzuki kobieta wymusiła pierwszeństwo przejazdu i doprowadziła do zderzenia, po chwili to samo zrobiła kobieta w skodzie. Łącznie uszkodzonych jest pięć aut. Na miejscu pracują policjanci.

43 komentarze

 1. Rozumu brak a kazali mi jezdzic na miętowym

  • Ktoś o takich spostrzeżeniach, powinien być z automatu banowany. Czy jest tutaj administrator?

 2. Do garów!!!

 3. Przypadek ? Nie sądze

 4. Ja tak się zastanawiam nad takim eksperymentem ,żeby jednego dnia na drogi polskich miast wyjechały tylko kierujace ,najlepiej jeszcze wyłaczyć sygnalizację i statystyki wypadkowe z tego dnia .I wszystko będzie wiadome ,bez uprzedzeń itd .

  • Też jestem za tym eksperymentem.

   • takie losowe wyłączanie sygnalizacji świetlnych szybko wyeliminowało by drogowe ameby lub nauczyło myśleć… Zwykle kończy się na pogiętych blachach więc poszkodowany miał by auto zastępcze i remont za darmo a sprawca drogą lekcję myślenia…

  • Człowieku ……ten eksperyment zahamowałby wzrost populacji w Lublinie o połowę. 50% uczestniczek tego eksperymentu by nie przeżyło.

 5. Dlaczego pani nie ustąpiła pierszeństwa ? Ależ prosze pana ,to ja miałam pierszeństwo bo sie spieszę i wszyscy mi powinni ustąpić

 6. Chore jest to, że na tak dużym skrzyżowaniu tak często (i przez długi czas) nie działają światła. A jak nie działają to nikt się nie zjawia, żeby sterować ruchem.

  • … BARDZO słuszna uwaga !!! … to trudne skrzyżowanie , Al Sp. Pracy auta jadą bardzo szybko i łatwo o kolizję . Ale często sygnalizacja NIE DZIAŁA !!! … dlaczego ? … NIKT NIE kieruje też ruchem !!! … dlaczego ??? … jak łatwo teraz osobom postronnym rzucać wyzwiska na sprawcę kolizji … ciekawe jak ” ci znafcy ” od komentarzy sami by sobie poradzili ? … łatwo klikać na klawiaturze epitety , co ?!

   • Chciałbym by moje posty były widoczne

    Proponuję dowalić więcej rond ze światłami. To jest absurd. Ronda powstają po to by wykluczyć sygnalizację świetlną. Polacy to jakaś podklasa kierowców – jeżdżą szybko, agresywnie i dynamicznie, a pokonują ich 3 pasy ruchu na rondzie albo wyłączona sygnalizacja świetlna. Absurd.

  • chore jest to że niedziałające „światła” pokazują jakie ameby jeżdżą po drogach…
   strach wyjść czy wyjechać na ulice…
   a ty pewnie jesteś jedną z tych ameb skoro wyłączona sygnalizacja to dla ciebie problem…

 7. Kto tutaj kogo puszczał?

 8. Tam co chwilę nie działają światła i przez ukształtowanie terenu wypadki to kwestia czasu. Jak ktoś jadąc od Lubartowa nie zwolni to nie ma szans go zobaczyć

 9. Jestem ciekawa, czy byłoby tyle (i takich!) seksistowskich komentarzy, gdyby „dwóch mężczyzn wymusiło pierwszeństwo”. Komentujący jak zwykle się „popisali”. Szkoda słów 😬

  • Nigdy takiej sytuacji nie będzie bo mężczyźni nie są tak dennymi kierowcami jak 80% kobiet. Dla porównania sytuacja z dzisiaj-jadę obwodnicą, i ciekawy obrazek BABA w jakimś szrocie wyjeżdża sobie powolutku przed nadjeżdżającego tira w kierunku Białegostoku. Kierowca oczywiście gwałtownie hamuje narażając siebie, innych uczestników ruchu zamiast przyj****ć w ćwierćmózga i uwolnić świat chociaż od jednej potencjalnej morderczyni… Żeby ci babsztylu zobrazować jak to wyglądało wpisz sobie w youtube „Jak spowodować katastrofę w ruchu lądowym lublin112 „. Filmik który przesłałam do portalu jakiś czas temu-a umiejętności kobiet w pokonywaniu tego skrzyżowania wciąż takie same-bagno.Szkoda słów.

   • A ten „babsztyl” to do mnie? Ogromną kulturą się wykazujesz 🤢

    • Ależ ja nie wrzucam WSZYSTKICH kobiet do jednego wora! Gdzie to wyczytałaś? Mam kilkadziesiąt koleżanek które śmigają ciężarówkami za granicą tak, ze nie jeden facet im zazdrości i podziwia.
     Niesamowicie mnie wkurza pobłażliwość wobec tych głupszych, które psują opinie nam wszystkim i poprawność polityczna która nakazuje z góry udawać że białe jest czarne a jak się napisze troszkę prawdy to oskarżenia o seksizm. Prawda mnie w oczy nie kole-chociaż sama jestem kobieta.

     • To kultywuj dalej tą tradycję wysyłania „bab do garów”

      • Jak do niczego innego się nie nadajesz to dokładnie-wracaj do garów. Bo „zabawa” w kierowce może pozbawić życia innego człowieka. Tylko to trzeba mieć łeb nie wyżarty feministycznymi bredniami żeby zrozumieć.

    • Pabloo(oryginał)

     @Pela, jak chcesz, możesz stanąć ze mną w szranki w kuchni. Zapewniam, że 20 (a może więcej bo już pamięć nie ta) lat za sterami, spowodowało wielką wiedzę nabytą z produktami wszelkiej maści i z dużej ilości kultur lokalnych w kwestii kuchni kierowcy. Chętnie stanę do garów wespół z tobą. Pozdrawiam. Nie każda kobieta nadaje się do kuchni, i nie każdy mężczyzna nadaje się za kierownicę.

   • A Ty na ten przykład typowo po babsku rzucasz jadem.

  • Od wymuszania przez „mężczyzn” jest rondo przy Makro. Tam pseudomężczyźni z pięcioma zerami albo w będę miał wypadek popisują się.

 10. To babska narozrabiały;)

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu
Wyprawa – „Uroczyska pogranicza zapomniane cmentarze Polesia”
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Spotkanie autorskie z Joanną Brodzik – „Umami. Opowieści i przepisy”
European Teqball Tour w Chełmie (wideo)