690 680 960

Suchowola: Nie żyje 78-latka pogryziona przez psa

W sobotę wieczorem na jednej z posesji w Suchowoli została znaleziona martwa 78-latka. Obrażenia na ciele kobiety wskazują, że została pogryziona przez psa i w wyniku odniesionych obrażeń zmarła.

27 komentarzy

 1. Studętkom jezdem to wiem że....

  O przypadku z koniem napisano by:” Koń nie skarży się i nie pyta, ale twarde ma kopyta”…
  O psiej wdzięczności za opiekę, żaden poeta jeszcze nie napisał.

  • Pies atakuje tylko ze strachu, lub kiedy ktoś celowo wytresował go w sprzeczności do jego natury.

   • Jest jeszcze coś takiego, jak obrona żarcia. Jednego kury z budy wygonią, drugi za ogon je tam wciągnie. Wiadomo, bicie prowokuje agresywność, ale jak wytłumaczysz zamiłowanie niektórych psów do zabijania i zjadania kotów? Do czego są zdolne watahy pędzące za suką? Także stary pies staje się nieprzewidywalny, a gdy jest słusznych rozmiarów, staje się niebezpieczny. I pytanie; dlaczego istnieje lista ras zakazanych? Predyspozycje genetyczne kształtowane przez setki lat.

 2. jeżeli psu nie zrobi się krzywdy nie ma możliwości by pies zaatakował karmiciela

  • dokładnie tak jest.Pies nie rzuca się bez powodu na człowieka.Albo jest totalnie wygłodniały,albo czuje się zagrożony.

  • bzdury , znam wiele przypadków gdy pies atakował właściciela który o niego dobrze dbał lub gdy atakował bez powodu bezbronne dziecko. Nie bez powodu jest takie powiedzenie ” nie wierzę jak psu” Jedynie ostra dyscyplina i absolutny rygor trzyma psa na wodzy. Ja jak idę to mój kundel chowa się do budy i stoi na baczność.

   • Wiesiek to nie jest powód do dumy, pies się Ciebie nie słucha tylko się Ciebie boi , kiedyś też będzie miał dość.

 3. Do odstrzału.

  • Apoloniusz Pierdółko, brat Kleofasa, też Pierdółki, a mąż starej Pierdółkowej

   Do nieżyjącej babci chciałbyś strzelać???

   Psina źle karmiona, wiązana na łańcuchu, może nawet bita (jak to na wsi), wzięła odwet.

 4. Apoloniusz Pierdółko, brat Kleofasa, też Pierdółki, a mąż starej Pierdółkowej

  Do nieżyjącej chciałbyś strzelać??? To byłoby znieważenie zwłok!!!

 5. jak zdesperowany musiał być ten psina, żeby zaatakować „karmiciela”?

 6. Pewnie to babsko biło kijem psa. Nic nie napisaliście w jakim stanie było zwierze czy odpchlone, odrobaczone, szczepione, jakie miał warunki życia, jakiej długości łańcuch ( bo to napisaliście) czy swoje całe życie biedna psina uwiązana była przy budzie, o ile ją posiadała ?
  Na wsiach wiele starszych, tępych ludzi traktuje psy czy koty gorzej niż bydło w oborze, bo do krowy to i wet przyjedzie a do kot czy pies jak zginie to brak empati

 7. PIS ją zagryzł , wyrazy współczucia dla rodziny

 8. tak się kończy trzymanie psa na łańcuchu,nie zaatakował jej bez powodu

 9. dziwne pół roku karmiła psa, ciekawe co to za rasa , mógł czegoś bardzo pilnować coś co miał w budzie, albo koło budy.

 10. To prawda!!! Pies bez powodu nie atakuje a ludzie na wsi potrafią a w większości są ” potworami ” dla swoich zwierząt. Jak będzie coś wiadomo na temat tego psa ( warunki w jakich żył, bo buda nie równa budzie, długość łańcucha , jego wygląd ) niech napisze.

  • Potworem to trzeba być trzymając zwierzę w trzydziesto- lub pięćdziesięciometrowej klitce w bloku, szumnie zwanej mieszkaniem. Pół godziny spaceru dziennie na smyczy i po betonie. To dopiero życie!

   • Właśnie! Przepisowy łańcuch 3 metry, czyli ma 6 m terenu dla siebie. Gdzie w bloku są takie mieszkania? 4 metry od ściany do ściany to max. Wychodzi jakby łańcuch miał zaledwie 2 metry. Trzeba wnieść o weryfikację przestrzegania przepisów. Ktoś widział kojce o 6 metrowej średnicy?

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.15%
 • GBP 5.0417zł -0.18%
 • EUR 4.3233zł -0.24%
 • CHF 4.5689zł 0.02%

Polub nas