690 680 960

Strzelił w szklaną tablicę przy baszcie zamkowej w Kazimierzu Dolnym. Policjanci poszukują tego mężczyzny (zdjęcia)

Policjanci z Kazimierza Dolnego poszukują mężczyzny widocznego na opublikowanych zdjęciach. Mundurowi są w posiadaniu nagrania, na którym widać jak strzela on z przedmiotu przypominającego broń w szklaną tablicę informacyjną. W wyniku tego uległa ona uszkodzeniu.

18 komentarzy

 1. I to jest dobry monitoring.
  Burak za chwilę sam się zgłosi.

  • Taaa, to jest monitoring. Mi to wygląda na robotę śledczych, którzy wyszukali zdjęcia z tamtego dnia i miejsca na jakichś mediach społecznościowych. Tylko pewnie osoba, która wrzuciła foto, nie chce sprzedać sebixa, albo go faktycznie nie zna, bo znalazł się na foto przy okazji. W każdym razie mają jego wizerunek. Z monitoringu to wiedzieli w co był ubrany i w jakim czasie to nastąpiło, a później to już przekopywanie internetów. Ja tak to widzę.

 2. To Seba jakich pełno w Polsce.
  Z Dzesiką przyjechali obowiązkowo BMW.

 3. Typowy kajdaniarz . Pewnie i kradzioną furą przyjechał na goscinne występy .

 4. Kszysztof Robak

  3 tygodnie i już publikują wizerunek? Zazwyczaj takie apele to po dwóch miesiącach… ale pewnie słabo im wychodzi szukanie, a ktoś z góry się niecierpliwi.

  • Anioł Cieć Dyżurny

   I pomyśleć, że mamy 3 dekadę XXI wieku, gdzie z kosmosu można poczytać gazetę (jak kto jeszcze umie czytać), a tu panie Krzysztofie, gnojka nie mogą znaleźć bez pomocy bliższych jego znajomych.

 5. Widać po mimice twarzy ,że to jakiś strzelec wyborowy,może snajper***

 6. Po co nam imigranci, sami się dojedziemy… Oburzacie się, że piszę źle o przybyszach spoza kontynentu? To poszukajcie w sieci, co wyczyniają ze starymi cmentarzami czy rzeźbami w Niemczech. Tefałeny wam tego nie pokażą, ale kto poszuka ten znajdzie.

 7. Znajdą cię łobuzie.

  Jeśli trzymał za pasem , to powinien bez wyjmowania pociągnąć za spust , ciekawe czy by był taki odwaźny . Zwykły mięśniak napompowany styrydami i odźywkami podnoszący swoje ego przez inne niź włókniste.

 8. pokazac grazyne bedzie na portalu…

 9. ze zwykłej wiatrówki o przepisowej sile 17 dżuli takiej tablicy by raczej nie rozbił , chyba że miał śrut jakiś kombinowany. Wiatrówka pewno po tuningu , dlatego tak szybko szukają. Pewno psychopata. Na forach strzeleckich przechwalają się że zwykłego hatsana jakiś tam rusznikarz przerabia że z wiewiórki nie ma co zbierać a kotu łeb urwało.

  • taaaaaa z pistoletu wyciągnij 17 J…to nie karabinek, swoją drogą powinno to być reglamentowane bo prostaki mają dostęp do wiatrówek i strzelają do zwierząt

  • Romek ***** pis

   z wiatrówki, pewnie pistolecik na gaz

 10. jaką ma mine jak zobaczył kamerę haha, później już okularki i kaptur frajerzyna

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mecz Charytatywny dla Marcela
Piknik Rodzinny z cyklu „Integracje” na Sławinie
Piknik Rodzinny z cyklu „Integracje” na Dziesiątej
Potańcówka z tradycją „Hanna prosi do tańca”
Żniwa ze starej fotografii