Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Sprawa śmiertelnego pobicia 38-latka za ochlapanie błotem wróci do sądu. „Kara jest rażąco niska”

Prokuratura chce ponownego rozpatrzenia głośnej sprawy dotyczącej śmierci mieszkańca miejscowości Bzite, który został skatowany na śmierć, za to, że ochlapał błotem pieszego. Zdaniem śledczych, sprawcy powinni odpowiadać za zabójstwo, a nie pobicie ze skutkiem śmiertelnym.

30 komentarzy

 1. Muszę pamiętać że jak ktoś mnie zaatakuję to mam mieć jakieś rany, a dopiero później mogę się bronić

 2. Abraham Srul Abdul Nasrallah

  Czyli Henryk T. fikał aż się dofikał.

 3. im należy się czapa!!!!!!!!!!!!!

 4. marian kowalski

  Jeden idiota już 2m pod ziemią. Jeszcze tych dwóch i wszyscy będą zadowoleni. To ciekawe jak łatwo można pozbyć się chwastów ze społeczeństwa.

 5. dobrze zrobiuli hu..wi

 6. Najpierw wszyscy pisali, że ofiara. Teraz, jak piszą, że był agresywny, to komentarze, że dobrze h….. Jak był agresywny, to rozumiem jeszcze że mógłby dostać po przysłowiowej mordzie. Ale ludzie na litość boską, facet był okładany po głowie jakaś pałką. Czyli idąc wg waszego rozumowania – to mam się uzbroić i zabijać każdego agresora? Gdzie jest człowieczeństwo? Przegieli, zabili i taka jest prawda!

 7. sam minister sprawiedliwości zapowiadał od razu interwencję, więc dziwnym nie jest, że wróci do ponownego rozpatrzenia… artykuł – typowy zapychacz miejsca

 8. Ofiara nie była agresywna , to tylko linia obrony , zwykłe kłamstwa .Wyobrażacie sobie jak takie bestialskie zabicie ojca wpłynie na dzieci ? To są rany na całe życie i dlatego sprawcy powinni dostać po 25 lat więzienia .

 9. A mnie zastanawia za co taki nieudolny czy nieuczciwy sedzia pobiera wynagrodzenie? I tak ktoś inny musi teraz uczciwie wykonać jego pracę, a caly wymiar sprawiedliwości podlega ośmieszeniu. Przykre.

 10. Karę śmierci dla tych śmieci A później zakopać w lesie. Tak jak to robią na Białorusi.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo