Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Śmigłowce ze Świdnika zasilą flotę Kawalerii Powietrznej

Zamówione przez Ministerstwo Obrony Narodowej śmigłowce AW149 z PZL Świdnik trafią na wyposażenie Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim. Maszyny te mają być jednym z elementów obrony polskiego nieba przed potencjalnym rosyjskim agresorem.

38 komentarzy

 1. a te co Antonii obiecał to już latają ? pewnie to samo wyjdzie

 2. Specjalistom jestem

  O ile lat za późno?

 3. Dopiero trafią a nie trafiły te śmigłowce drodzy czytelnicy. Nasza władza ciągle się chwali że trafią do wojska F35, Abramsy, koreańskie Pantery, koreańskie działa samobieżne, koreańskie F16 ( no prawie F16), tureckie drony, Pioruny (polskie ale poszły na wschód), wszystko na papierze nic w realu. Jak Putin uderzy to czym się będziemy bronić? Podpisanymi umowami? no chyba że nas Amerykanie obronią.

 4. Brawo Polski Rząd

 5. Tak PiS dba o nasze bezpieczeństwo. Za PO na polecenie premiera likwidowano wojsko. O tym mówią oficerowie WP.

 6. Obecna władza dba o Polskę i Nasz Region a poprzednicy?

  • Jak na razie to tylko ponad bilion długu więcej, niż za poprzedników. Wnuki jeszcze nie spłacą tego długu, ciesz się dalej.

 7. Brawo PiS na pochybel pełowskim sługusom szwabskim .

 8. Dalej plujesz trolu pisi,może się ujawnisz?
  Jak na razie to tylko ponad bilion długu więcej, niż za poprzedników. Wnuki jeszcze nie spłacą tego długu, ciesz się dalej.

 9. ten Błaszczak podpisuje umowy na zakup jak leci i w tym jest lepszy od szalonego Antoniego. Chwilami mam tylko wrażenie że nikt nie panuje nad logiką tych zakupów. Ale skoro robione w Polsce to duże brawa. Może jeszcze ktoś kupi.

 10. 8 lat rządów fatalnej opozycji niszczylo i rozprzedawało nasz kraj.

  • LOTOS oddany w dzierżawę ? kraj zadłużony ludzie okradzeni z oszczędności przez szalejącą inflacje takie mamy rządy pozdrawiam plebs

Z kraju

Polityka i społeczeństwo