690 680 960

Śmieci drożeją, więc mieszkańcy pilnują, co ląduje w kontenerach. Przy bloku znaleziono odpady ze żłobka (zdjęcia)

Mieszkaniec bloku wynosząc śmieci zwrócił uwagę na duże pudełko wrzucone do kontenera na frakcję zmieszaną. Zauważył na nim nalepkę adresową z jednego z lubelskich żłobków. Po telefonie do placówki, podrzucone odpady zostały zabrane.

22 komentarze

 1. Przyczyną wysokich cen są durne przepisy obciążające firmy, które zajmują się odpadami.

 2. Tak rzeczywistość, mały podmiot tnie koszty robiąc to dziadostwo, grubszy sprzeda Wam nawet padlinę, jak transport jest w plecy… smacznego

 3. Ciekawe który to żłobek. Szkoda że zasłonięty napis. Może by się czegoś nauczyli jak by pokazać nazwę 😀😀😀

  • Równie dobrze, mógł to zrobić mieszkaniec osiedla, który wziął sobie pudełka ze żłobka, żeby coś w nich przewieźć, a później bezmyślnie wywalił.
   Sam żłobek, czy jego pracownicy, mogą nie być winnymi sytuacji, jak było – nie wiem, to tylko przypuszczenie. Jednak nie raz widziałem, jak ktoś chodzi po różnych firmach i szuka pudełek kartonowych, bo do czegoś są mu potrzebne, a później może się ich pozbyć nawet i na drugim końcu miasta.

   • W pudełku było pełno mniejszych pudełek po elementach mebli typowych dla żłobka, instrukcji składania oraz styropianu folii, pasków plastikowych. Kupili meble do żłobka i wszystkie mniejsze pudełka po nich wrzucili do jedne wielkiego pudla a pudło podrzucili. W środku znajdowała się też czarna folia stretch którą było przedtem owinięte to duże pudło a na niej nalepka z adresem żłobka.
    Więc wątpliwe by ktoś ukradł im pudło pełne ewidentnie ich śmieci i przewiózł gdzieś indziej.

    • No raczej. Jednak ja pisałem swój komentarz na podstawie informacji z artykułu, natomiast Ty dysponujesz wiedzą większą, niż w nim zawarta i znasz szczegóły.

 4. Ktoś mało inteligentny że nie odlepił nazwy.

 5. Ciekawe czy rzeczywiście żłobek czy może któryś z pracowników zabrał pudełko bo sprzątał w domu.
  I jeszcze by było śmieszniej może to mieszkaniec tego zomowskiego osiedla.
  A swoją drogą niektórzy lubią kopać w kontenerach bo znajdują tam im przydatne rzeczy.

 6. Niestety dopóki będą kontenery powystawiane poza zamknięte wiaty dopóty będą podrzucane śmieci mieszkańcom osiedli… Segregacja nie sensu bo przyjedzie taki burak i do plastiku wrzuci szkło i lipa….

 7. Nie dość,że doniósł do gazety to jeszcze mnóstwo zdjęć zrobiona….współczuję sąsiada!!!

  • Rozumiem że Pani Ola lubi sprzątać po innych i płacić kary za czyjeś nieodpowiedzialne zachowanie bo w przeciwnym wypadku ten wpis nie ma sensu.

   • Szkoda mi Ciebie, cebulaku. Żeby pilnować śmietnika bardziej niż dobytku i za 600zl rocznie robić z siebie takiego dziada donosiciela xD Ściana wschodnia zobowiązuje…

    • Ściana wschodnia, cebulak ?? Cebulactwem jest obrażanie ludzi przez internet w poczuciu anonimowości i podrzucanie śmieci bo nie chcę się zapłacić parę zł za wywóz śmieci. Przychodzi mi tu do głowy tekst piosenki WWO Każdy ponad każdym….

     • Pilnuj dalej interesów firmy od wywozu śmieci, cebulo.

      • Widać weekend i brak e-lekcji. Dziecko zajmij się czymś innym może posprzątaj w pokoju bo mama skrzyczy a nie piszesz tutaj takie banialuki !
       Ja pilnuje swoich interesów żeby przez takie dziadostwo jakim jest podrzucanie śmieci nie płacić więcej niż powinienem za wywóz śmieci. Nie wiem kim jesteś człowiekiem o ilorazie inteligencji kwiatka doniczkowego czy zwykłym TROLEM.
       Życzę powodzenia w życiu z takim podejściem

     • Nie no bo u nich na wsi to sie tym pali w piecu albo do lasu wywozi a tu no pech

 8. Na naszym osiedlu jakiś dureń złośliwie lub z głupoty wyrzuca odpady do niewłaściwych pojemników. Na przykład w pojemniku na odpadki bio można zauważyć plastikowe butelki albo stare buty. Czy ludziom aż tak trudno zrozumieć podział który rozumie nawet mój 6-latek?

 9. Ja w niedzielę nie raz gonię spod śmietnika. Podjeżdża pod fajans samochód z wiejską rejestracją i wywala do osiedlowego odpady jak leci. A wara!
  Gonię i już na Kalinie się nie pojawi. Oprócz pogonienia słownego, trzeba monitoring, foto zrobić, przy gamoniu żeby widział i fora ze dwora, niech u siebie płaci za śmiecie. Żeby jeszcze je segregował – a ja będę stał w oknie i całą niedzielę pilnował w imieniu osiedla

 10. A w tym kontenerze nie było bimmera może ?
  Chyba że w jakimś innym siedział 🤔

Kursy walut

 • USD 4.3254zł -0.52%
 • GBP 5.3279zł -0.59%
 • EUR 4.708zł -0.02%
 • CHF 4.7222zł 0.65%

Polub nas