Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Skatował na śmierć kolegę, gdyż ten nie chciał dalej z nim pić. Wcześniej wyrzucił z 6 piętra kobietę

Mieszkaniec Lublina został skazany za kolejne zabójstwo. Najpierw z balkonu na 6 piętrze wyrzucił kompankę od kieliszka, potem skatował na śmierć kolegę, który pomagał mu w remoncie. Powodem był fakt, iż ten nie chciał już z nim pić.

23 komentarze

 1. 15+14=29 gdyby to odemnie zależało to postawiłbym go przed plutonen egzekucyjnym , cała oprawa z księdzem byłaby o wiele tańsza.A dla innych przestrogą.

 2. To jakieś jaja ten wyrok . dlaczego nie dożywocie bo co ? To coś ma życie ludzie za nic a sam jest …dolonym pasożyta
  em i nadaje się na karmę dla rekinów

  • Jakie dożywocie ??? Bo co zmieni się ??? Kawałek liny, krzesło i hak w suficie ! Tak jeszcze niedawno wyrywali takie chwasty !!! A nie za naszą kasę se będzie wypoczywał !!! Normalnych ludzi to już krew zalewa co ta „nadzwyczajna kasta ” złodziei i łapówkarzy wyrabia !!!

 3. Wolne sądy! Konstytucja!

  • Dokładnie! Gdzie są te wszystkie wrzeszczące jełopy, kiedy pajace w togach wydają śmieszne wyroki i w żywe oczy kpią z normalnych, uczciwych ludzi?

 4. Polskie sądy to jedna wielka PORAŻKA. Tu na prawdę trzeba gruntownie posprzątać ten bajzel, bo to kpina z normalnych ludzi.

  • Ten sędzia który nie zastosował aresztu powinien odpowiadać za współudział !!!!! Od kiedy mordercy odpowiadają z „wolnej stopy” Albo błąd w artykule albo rzeczywiście żyjemy w >>…………………….

 5. No,no. Brawo sąd , brawo !!! . Może by tak wybrać się pod ten sąd ze świeczkami ? No to co kodziarze i esbecy – do roboty !

 6. Ale on tę karę będzie odbywał w czasie odbywania tamtej kary.Tak,że jest już niedługo na tzw.wolności.Najlepsze jest to,że za kolejne zabójstwo wyrok się zmniejsza dla dobra przestępcy.

 7. Czegoś nie rozumiem :
  2010 rok – wyrzuca kobietę z balkonu
  2016r. – „Zanim Piotr C. usłyszał wyrok, zabił kolejną osobę”
  To jakaś literówka, czy poważnie tyle czasu minęło ?

 8. Zaraz, moczymorda zabił kobietę w 2010 roku i do 2016 roku nie usłyszał jeszcze wyroku i, co śmieszne, oczekiwał nań na wolności? Nadzwyczajna kasta powinna się lepiej starać, bo gdyby delikwent siedział, to by kolejnej osoby nie zabił. Za to drugie zabójstwo usłyszał wyrok po dwóch latach. Da się? Da się.

 9. Ziobro weś się tu przyjzyj sędziemu bo tytuł to se kupił na bazarze czy jak ?

 10. Widocznie sędzia od kieliszka.

  • Pewnie połowa z nich wali w kark, a druga wciąga mąkę, skoro takie wyroki wydają. Żyją w innym świecie…

Wiadomości z info112