Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Setki flag narodowych na śmietniku w Puławach. Miasto szuka winnych, sprawą zajmuje się policja

W Puławach trwa postępowanie wyjaśniające po znalezieniu na wysypisku śmieci setek flag narodowych. Sprawą zajmuje się także policja. Trwa ustalanie, czy doszło do znieważenia symbolu naszego państwa.

24 komentarze

 1. Pewnie wyborcy PO ryżego szwaba wyrzucili polskie flagi. Oni tylko flagę Niemiec eurokołchozu szanują. Unio precz!

 2. Zmiana rządu i zmiana flag. Für Deutschland

 3. Flaga czy nie flaga, jest to produkt powstały z surowców naturalnych, które są własnością planety, a nie ludzi czy firm. Oszukujemy się, myśląc, że możemy coś wyrzucić, bo jest nasze, bo za to zapłaciliśmy. To jeden z większych grzechów gospodarki rynkowej. Może kiedyś ludzkość przejdzie w końcu do gospodarki opartej na zasobach, gdzie pieniądze nie będą istniały, ale czy nie będzie za późno…

 4. Okaże się, że to flagi Indonezji i po sprawie.

 5. Pewnie wyborcy piss wuja kacapa wyrzucili polskie flagi. Oni tylko flagę czerwoną z sierpem i młotem szanują. Kacapi precz!

 6. Maria Malinowska skopiowała babcię Kasię z Warszawy taka to aktywistka Puław, tylko zadyma Ją interesuje. Na posiedzeniu rady na zdjęciu tylko trzy osoby dyskutuje w sprawie flagi, rzeczywiście wielkie zainteresowanie. Ciekawa jestem czy pani Maria już została osądzona przez sąd tak zależało jej na powrocie do pracy sędziego Tulei. Raptem nagle przyjęła się flagą Polską i zorientowała się, że jest w ogóle w Polsce.

 7. Kierowcabombowca

  Maryla nie Maria

 8. Ukraińska prowokacja.

 9. A krzyżyki przed wyrzuceniem należy przełamać co by nie być posądzonym o obrazę uczyć łełigijnych co by to nie miało znaczyć?

 10. mina PISuarów po wyborach bezcenna , zacząłem sejm oglądać , ale Marszałek gasi złodziei

Dodaj komentarz

Z kraju