690 680 960

Serwis darmowych ogłoszeń lokalnych portalu lublin112.pl

W ramach portalu lublin112.pl uruchomiliśmy serwis ogłoszeń lokalnych oraz ogólnopolskich, w którym można zamieścić nieodpłatnie swoje oferty sprzedaży i nie tylko. Sprawdź go pod adresem o13.pl!

o13.pl to nieodpłatny serwis ogłoszeniowy dla społeczności lokalnych, dedykowany dla wszystkich, którzy chcą łatwo i szybko kupować oraz sprzedawać, oferować swoje usługi czy poszukują pracy.

o13.pl to tablica ogłoszeń drobnych, gdzie znajdziesz i zamieścisz oferty pracy oraz bezpłatne ogłoszenia drobne w wielu różnych kategoriach.

Chcesz coś sprzedać?

Serwis o13.pl pomoże Ci w łatwy sposób dotrzeć do potencjalnych kupujących. Możesz tu nie tylko znaleźć oferty z popularnych branży takich jak nieruchomości, motoryzacja sprzęt AGD i RTV, ale także używane meble, suknie ślubne czy rowery. Bez trudu znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy.

Dlaczego warto zamieścić ogłoszenie w naszym serwisie?

Co miesiąc czyta nas ponad 1,2 mln Czytelników w regionie i całym kraju. Strona generuje ponad 10 mln odsłon, co pozwala każdego dnia dotrzeć do potencjalnego klienta Waszej oferty. Co więcej, serwis ogłoszeniowy oraz jego oferty będą promowane na głównej stronie portalu lublin112.pl.

Zachęcamy do korzystania z nieodpłatnych ogłoszeń w naszym serwisie o13.pl. W przypadku pytań lub problemów technicznych, a także ewentualnych uwag prosimy o kontakt poprzez formularz na stronie o13.pl.

Kursy walut

  • USD 4.3742zł 1.7%
  • GBP 5.3417zł 0.85%
  • EUR 4.6911zł 0.2%
  • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas