24 komentarze

 1. Akurat stałem przed wypadkiem. Kierujące jechał pod górkę, droga prosta bez dziur, podobno stracił panowanie nad pojazdem, samochod uderzyl prawym bokiem w drzewo, czyli juz go niezle obrucilo, co wiecej poziom miedzy droga a gruntem to ok 1.5 metra. Po wyrzuceniu z drogi, uderza w drzewo i osuwa się po nim.

  • STRACIŁ PANOWANIE… ciekawe dlaczego. Zapewne był skoncentrowny na jeździe, obie ręca miał na kierownicy, nie rozmawiał przez telefon, patrzył przed siebie. Drogi kierowco tego czarnego bolidu, pomyśl co zrobiłeś źle…

 2. Lasy się prywatyzuje o wycina, skupiska drzew na osiedlach się wycina a przy drogach? Może za mało atrakcyjne tereny aby i tam wprowadzic wycinkę?

 3. Następny „zasłabł”?

 4. Zapewne w dzieciństwie spadłeś z drzewa na głowę, że tak chętnie byś wszystkie powycinał. A może to drzewo uchroniło ich przed dachowaniem i ocaliło im życie? Mógł jechać wolniej, gdzie mu się spieszyło,przecież wiózł dziecko. Warunki do jazdy są trudne więc rozwaga przydaje się rozsądnym. Wolniej pójdziesz – dalej zajdziesz zwłaszcza na śliskiej nawierzchni.

  • Jeżeli wszyscy mieli zapięte pasy do chyba logiczne, że lepiej dachować na rozmokłym polu niż uderzyć w twarde drzewo. Jak chcesz popatrzeć na drzewa to idź do lasu…przy szosie są nie potrzebne.

   • Jak ci podsufitka zwoje mózgowe wyprostuje to inaczej będziesz śpiewał, choć sądzę że nie ma już co. Kolejny zwolennik wycinki drzew i dróg szerokości pasa startowego. Idąc twoim tokiem rozumowania należy wyciąć wszelkie znaki, latarnie, słupy i barierki a przy drogach ustawiać słomiane bele by zatrzymały pojazd. Poruszaj się z bezpieczną prędkością dostosowaną do warunków na drodze, to unikniesz przykrych niespodzianek. Jeśli nie potrafisz jej ocenić to marny z ciebie kierowca i skończysz jak wielu kozaków – czego ci nie życzę. Bezpiecznych Świąt w rodzinnym gronie i wolniej na drogach o tragedię nie trudno.

    • Latarnie buduje się obecnie w taki sposób, żeby się łamały i pochłaniały energię zderzenia. A na temat drzew może zmienisz zdanie jeśli (czego nie życzę) jakiś idiota zmusi cię do zjechania na pobocze i poczujesz co znaczy drzewo w samochodzie. Te drzewa to relikt średniowiecza i obecnie stanowią wyłącznie zagrożenie.

  • [] zielonego obronce drzew!!!!!! wyciąć wszystkie przy drogach, jak chcesz miec zielono to sobie żywopłoty sadź już lepiej [] w krzak i go skosic niż w drzewo

 5. Nic im nie jest. Ze szpitala szybko zostali wypisani. ;p

 6. jest BARDZO żle, 2 osoby w ciężkim stanie!!!!

 7. Co za kretynskie komentarze o drzewach i latarniach ktore „sie lamia” !!! A jezeli zamiast „lamiacej sie” latarni bedzie szla babcia, albo czyjes dziecko i ten kretyn ktory przywalil w drzewo zapierda..c jak skonczony idiota w deszczowo-sniegowej breji z nieba – wypadnie i skosi to dziecko albo innego czlowieka to jakiego argumentu uzyjesz ? Ze wzdluz drog ludzie nie powinni chodzic ? Do jazdy sluzy droga – nie rowy z drzewami. Tyle.

  • Zakładam że nie masz prawojazd, nigdy nie jeździłeś autem za kieronicą i jedyny środek lokomocji to rower ew. autobus… czemu tak myślę ?? bo nie masz człowieku pojęcia o czym piszesz !! Przytaczasz jakiś z palca wyssany argument dziecka/babci która idzie chodnikem i drzewo ma ją ochronić , widziałeś kiedyś układ jezdnia–>drzewa–>chodnik ?? wedle Twojej utopii babcia była by przygnieciona przez samochód do właśnie tego drzewa…
   Zdrowia dla Rodziny !!!!!!!

 8. Zakladasz mylnie. Mam ponad milion km, jezdzilem zawodowo i jakos z drzewami witac sie nie musialem. Myslenie – to jest cos co boli mlodych z nadmiarem KM pod maska. Nie drzewo ma kogos ochronic przed kierowca – tylko kierowca ma znajdowac sie z samochodem na drodze a nie po za nia w wyniku poslizgu. Masz chyba problem z czytaniem ze zrozumieniem. U nas sie chodzi poboczami w takich miejscach. I teraz taki wypadajacy z drogi rozpedzony samochod kosi czlowieka zamiast drzewa. I jak chcesz bronic kierowce – ze pieszy jak drzewo nie powinien sie znalezc w tym miejscu?

 9. czy ktoś posiada informacje co się dzieje z poszkodowanymi w tym wypadku? w jakim są stanie?

 10. Co z poszkodowanymi w tym wypadku? Co z dzieckiem?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8393zł 1.43%
  • GBP 5.3056zł 0.64%
  • EUR 4.5793zł 0.56%
  • CHF 4.1313zł 0.76%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!