690 680 960

Samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Są utrudnienia na trasie Lublin – Łęczna (zdjęcia)

Służby ratunkowe pracują w miejscu zderzenia dwóch pojazdów, jakie miało miejsce na drodze krajowej nr 82. Zablokowany jest jeden pas jezdni.

16 komentarzy

 1. Ci wieśniacy stwarzają zagrożenie na drogach. Praktycznie niema dnia aby w kraju nie było zdarzenia z udziałem jakiegoś rolnika. Każdy kto ich widzi niech prewencyjnie trąbi bo nie wiadomo co w danym momencie on może robić jaki manewr wykonać.

  • załosny komentarz – tak jest na calym swiecie trzeba plody zebrac z pola by ludzie mieli co jesc – taka profesja -moj syn [wiesniak po politechnice mgr] robi ze mna wlasnie tajie zniwa – prostaku- ludzie inteligentni takich komentarzy nie wstawiaja!

  • Chyba (nie) „na temat”, nieuku.

  • Masz mózg to pomyśl rolnik na widok jaśnie miastowego nie będzie uciekał bo trzeba mu pojechać np w pole bardzo ciężko pracować abyś mógł w sklepie kupić świeże produkty rolnicze.Więcej szacunku do zawodu rolnika ,On pracuje nie osiem godzin tylko od świtu do nocy a może i w nocy a ty spisz bo po ośmiu godzinach pracy jesteś okropnie zmęczony. Więcej szacunku dla wsi i rolników.

 2. Ciągnik pojedzie max 40 na godzinę, więc niech wielki miastowy panicz dostosuje prędkość swojego rumaka do poprzedzajcego go pojazdu. Wówczas nie będzie musiał pisać głupot. Każdy płaci podatek drogowy więc ma prawo jeździć

 3. Puknij się w pusty łeb ,tylko żeby echo ci zębów nie wybiło. Rolnik be ,ale chlebek to wpier####sz

  Ps. nie… nie jestem rolnikiem

 4. Popiram! Nikt nie kazał Wielkiemu Panu z Miasta wyprzedzać na zakręcie i przez podwójną ciągłą ( tak to wygląda).

 5. i kogo wina?

 6. Wieśniak/operator kombajnu

  Niektórzy komentujący chyba nie wiedzą, że trwają żniwa, czyli czas, kiedy należy zebrać zboża z pól, aby potem jeść chleb. Praca wieśniaka jest pracą taką jak każda inna, więc szanujmy się nawzajem. Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku użytkowników dróg, tych którzy wykazują się zrozumieniem, którzy potrafią przepuścić kombajn czy ciągnik, zaczekać, pomachać albo się uśmiechnąć i tych, którzy pokazują obsceniczne gesty, a nawet potrafią zajechać drogę, wyskoczyć z samochodu i grozić nożem (sytuacja z wczoraj). Więcej zrozumienia i ostrożności:)

 7. Ten WIEŚNIAK „Tyle w temacie” chyba niedouczony biedny- u niego na wsi niski poziom edukacji skoro z błędami pisze.
  Niech nie je chleba, ziemniaków- niczego co wytwarzają wieśniacy skoro pisze z takim jadem.

 8. Zluzujcie, fakt jest taki, że to niby krajówka / są wojewódzkie o niebo lepsze/. Jak ktoś się spieszy to ma problem. Linie ciągłe ciągną się kilometrami. Nie ma kiedy wyprzedzić bezpiecznie i zgodnie z prawem. Wyjazd 15 min wcześniej niż normalnie też nie zawsze daje skutek. Normalny czas jazdy Łęczna-Lublin to 30-35 min.

 9. NIE DLA STADIONU ŻUŻLOWEGO W POBLIŻU OSIEDLA I JESZCZE RAZ NIE !
  TOR POTRAFILIŚCIE ZLIKWIDOWAĆ BO ZA DUŻY HAŁAS A TERAZ STADION DLA WARIATÓW W CENTRUM MIESZKANIOWYM ?

 10. STOP dla marszu kleji i linijek .

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej