690 680 960

Sąd łagodny dla strażaków – podpalaczy. Wszyscy są już na wolności

Cała szóstka podpalaczy z Ostrowa Lubelskiego jest już na wolności. Sąd nie zdecydował się na zastosowanie wobec nich tymczasowego aresztowania. Straty wyrządzone przez młodych mężczyzn mogą sięgnąć kilkuset tysięcy złotych.

12 komentarzy

 1. Niech podpalą swoje domy i gaszą a jeszcze wcześniej niech sobie je ubezpieczą.

 2. strażak podpalacz, policjant złodziej, lekarz łowca skór, ksiądz pedofil (to akurat norma), ja pier…. co za kraj!!!

 3. pogarda dla prawdziwych strażaków ochotników…
  nie chciał bym z jednym z nich współpracować…

 4. lublel-a ilu znasz księży pedofilów?Za dużo TVN i GW. Zastanow sie lepiej nad pedofilami i gwałcicielami,ktorych wpychają do nas niemcy.U nich to nie tyle norma,tylko objaw kultury.To ta własnie kultura ma nas „ubogacać”.

 5. Czyli zarzut wyłudzenia wynagrodzenia nie został przedstawiony i z grożących 10-ciu lat zrobiło się 5. Papuga przekona prokuratora, że ochotnicy działali w słusznej sprawie czyli ” trening czyni mistrza ” to chłopaki po dyplomie dostaną a i może jakaś gratyfikacja finansowa wpadnie. Taniej i oszczędniej było ich nie szukać. Koszta rosną a im i tak gów…o zrobią. A kto za to wszystko zapłaci ( spalone mienie, koszty akcji gaśniczej, dochodzenie, biegli, Wysoki Sąd) wiadomo, że podatnicy. A strażacy będą gasić pragnienie pod remizą z uśmiechem na pyskach. Za kradzież batonika już by siedzieli.

 6. Obrońca uciśnionych

  Szkoda tylko tej pracy policjantów,bo kto ma ciocię w sądzie i wuja w rządzie to mu nic nie grozi,a nawet zachęca do dalszej działalności jak w tym przypadku.

 7. „Policjanci cały czas ustalają ilu dokonali podpaleń”. Po co? Już wam sędzia podziękował za wasz trud. Dajcie sobie spokój z tym panowie. Za batonika skradzionego w sklepie wartości 90 gr idzie się na 8 miesięcy aresztu. Bo to okradanie państwa polskiego a to, że ktoś stracił w pożarze majątek i dorobek życia wart kilkudziesięciu tysięcy to nic takiego. Przecież to prywatne nie państwowe. Ale za spalenie ZUS lub US dostaliby z miejsca dożywocie.

 8. Organy ścigające zachęcają do popełniania makabrycznych czynów.

 9. to nie sad skoro wypuszcza podpalaczy to niech teraz sedzia co ich wypuscil zaplaci ludziom poszkodowanym i strazy za akcjie

 10. Obiecali głosować na PO, Sześć pewnych głosów + kilkanaście od ich rodzin. Tak przekonuje się niesfornych wyborców do właściwych decyzji. Co za coś.

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.25%
 • GBP 5.0557zł 0.41%
 • EUR 4.3494zł 0%
 • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas