690 680 960

Dwa roztrzaskane pojazdy, jedna osoba nie żyje

Ryccy policjanci ustalają okoliczności wczorajszego tragicznego wypadku na drodze krajowej nr 48. W zderzeniu pojazdu dostawczego z osobowym zginęła jedna osoba, dwie zostały ranne.

14 komentarzy

 1. Jasny Gwint !!!

  Nareszcie jakieś optymistyczne wieści – sprawca poniósł natychmiastową karę

  • I znowu jak nie auti to bwm a teraz wv, szwabskie auta trzeciej rzeszy sami sie wykonczycie tak powinno brzmieć hasło.

  • nie wiadomo z jakiego powodu zjechał, może uszkodzeniu uległa opona, albo jakiś inny element pojazdu

 2. nie nazywajmy wyprzedzania na trzeciego „nieustalonymi przyczynami zjechania na przeciwległy pas”…

 3. Marian Czyżewski

  Gadacie głupstwa ludzie i macie zero empatii i wyobraźni. Z wiedzy jaka jest na ten moment-przyczyną wypadku było zasłabnięcie kierowcy samochodu osobowego. Znałem tego człowieka. Był odpowiedzialny. Proszę o powstrzymanie się z idiotycznymi i krzywdzącymi komentarzami. Marian Czyżewski. Żyrardów

 4. Panie Marianie to mądre słowa. Tak, to Był bardzo dobry, mądry i odpowiedzialny Człowiek. Dla naszego miasta to ogromna strata. A na powyższe komentarze po prostu brak słów. Langa Krystyna Żyrardów

 5. Patrzac na te male autko na dachu to chyba cudem zostali ocaleni

 6. Przecież to jakiś dziadek jechał który zasłabł, a hejt na niemieckie furmanki zupełnie niepotrzebny widać że to nie jakiś stary golf 4 tylko w miarę nowy samochód

 7. Boże ludzie co Wam się w głowach robi jak można się cieszyć z cudzej śmierci. Może zasłabł był stary ( może nie powinien już jeździć) ,ale jakby to Wasz ojciec/dziadek jadąc zasłabł i zginął w wypadku to na pogrzebie śpiewalibyście super, że zginął sprawca!! Nie którym tutaj należy się takie zdarzenie na otrzeźwienie umysłu.
  Poza tym wypadek to wypadek (chyba że był pijany) ja wiem, że są tu sami mistrzowie kierownicy którzy nigdy stłuczki nie spowodowali i błędu za kierownicą nie popełnili chociaż pewnie jakby sprawdzić historie w UFG co drugiemu można by coś przypisać tylko, że akurat nie skończyło się tragicznie.

 8. Grabarz samotnie wychowujący dzieci

  Z uwagi na wykonywany zawód rozumiem zadowolenie tamtejszego kolegi po fachu.

 9. Żaden dziadek, a starość to pojęcie względne. To był mój znajomy i mówię Wam, był sprawny, aktywny ,w świetnej formie. Zasłabł za kierownicą. Takie rzeczy zdarzają się też dwudziestolatkom. Opamiętajcie się z tym hejtem. Dzięki Bogu, że pozostali uczestnicy wypadku żyją. Oby szybko wrócili do zdrowia.

 10. Niestety, przy takiej pogodzie będzie więcej zasłabnięć…

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas