Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Rozpoczyna się dystrybucja węgla dla mieszkańców Lublina

Od dzisiaj (1 grudnia) mieszkańcy Lublina mogą zakupić węgiel na preferencyjnych warunkach. Miasto podpisało już umowy z trzema składami węglowymi zlokalizowanymi na terenie Lublina.

22 komentarze

 1. „Węgiel przeznaczony do sprzedaży w preferencyjnej cenie mieszkańcom Lublina zapewni PGE Paliwa Sp. z. o. o. Surowiec będzie pochodził z importu.”

  A zapewniali, że będzie polski XD Miłego palenia tym syfem.

 2. Dziadek ze "slamsowa" (nie mylić z dziadem)

  Dziękuję, nie skorzystam z dystrybucji węgla dla mieszkańców Lublina – chrustu se nazbierałam sporo, a jak zabraknie t na tzw. czarną godzinę trzymam 6 opon od WV.

 3. Jak za komuny , z kartkami po towar. Likwidowali kopalnie , bo tak burźuazja kazała , kacyki nie umią myśleć , tak samo jak piłkarze , ruszali się jak mucha w smole , gdyby nie Szczęsny , to dwócyfrowy wynik by był.Mam porządny rębak i pier***&& ten węgiel.

 4. Sprawdzili już czy on się pali ?

 5. Pali się bardzo dobrze daje dużo ciepła.

 6. Mnie przeraża liczba 1600 kopciuchów w samym Lublinie, o obażanku nawet nie myślę bo tam 100% to kopciuchy, nie ma szans na zmiany w tym kraju ? prędzej wszyscy wylądujemy na onkologii i pulmonologii niż zniknie palenie węglem i drzewem w piecach.

 7. Będzie zimna zimą dzięki pisowi.
  Niech jełopy propisowe nie piszą że za PO to byłoby gorzej itd , mamy pis I jest tragedia.
  Dooopy wam zmarzna to zmienicie zdanie hahaha

  • Chłop z milionami

   Tobie zmarznie biedaku bo ludzie zaopatrzyli się w wegiel w lecie jak co roku.

 8. – Przywieźli wyngiel! Wyngiel! Wyngiel je we wiosce!
  – Wojna będzie, przed wojną tyz był

 9. LU aleś ty głupi…. Wymianę należy rozpocząć od dużych wytwórców CO2 a nie od zwykłych ludzi, wiesz, że w Polsce mamy największą spalarnie sklejki w Europie? i nie ma na to żadnej rady? Ile przeciętny Polak wytworzy CO2 a ile taki lot odrzutowcem na obrady ds. klimatycznych? Ile ciepłownia musi spalić węgla oby ogrzać bloki? Ile co2 produkuje jeden dzień wojny na Ukrainie? USA I CHINY najwięcej produkują CO2 nie Europa.

  • Raczej odwrotnie. Zacząć od niskich kominów gdzie pali się syfem. Duży wytwórca, ma wysoko komin, wyższą temp. spalania, i filtry.

  • CO2 to pikuś. LU ma rację, Chodzi o związki kancerogenne a nie te za które teoretycznie się uważa że przyczyniają się do wzrostu temp klimatu, i kto wyszedł na głupka? Jak sie nie czyta ze zrozumieniem? tylko się obraża w pierwszej kolejności?

 10. Lu gdyby nie palenie węglem i drzewem to by Cie na świecie nie było i nie byłoby takieggo postępu technologicznego. Ty teraz mówisz jak te korpo zyeby bo chcą wciskać kolejne syfiaste technologie. Nagle w ciągu roku czy dwóch węgiel -naturalny produkt ziemski stał się toksyczny. Używajcie mózgu w analizowaniu przekazów firm które chcą sprzedać.

Z kraju