690 680 960

Rodzinna tragedia w powiecie puławskim. Dziecko utonęło w stawie koło domu

Wczoraj po południu w Rzeczycy w stawie znajdującym się w pobliżu domu utonęło dziecko. Pomimo starań ratowników, oraz długiej akcji reanimacyjnej, życia 8-latka nie udało się uratować.

21 komentarzy

 1. Wyrazy współczucia dla rodziny chłopca. Świeć Panie nad jego duszą.

 2. rodzice jeszcze będą mieli problemy za niedopełnienie opieki. i bardzo dobrze. 8-latek nie jest w pełni samodzielnym człowiekiem…

  • Nawet jeżeli dostaliby zawiasy, czy nawet karę wiezienia to co ta za kara w porównaniu ze stratą dziecka.
   Sprawa zostanie zakwalifikowana jako nieszczęśliwy wypadek. Nikt nie będzie odpowiadał za to karnie, bo winni (niedopilnowania dziecka) karę już ponieśli – śmierć dziecka.

  • Wg rządzących tak może przecież sam siedzieć w domu w mieć lekcje zdalne

  • Proszę Pana/Pani myślę że osoba niemająca zielonego pojęcia o całej sprawie nie powinna zabierać głosu. Bardzo proszę skupić się na swoim życiu i wychowywaniu swoich dzieci jeżeli takowe są pod Pana opieką. W chwili gdzie pisze Pan głupie i całkiem niepotrzebne komentarze też może stać się tragedia. Nie szukajmy sensacji tam gdzie jej nie ma i skupmy się na własnym życiu. Nikt niepowiem oceniać drugiego człowieka ani tymbardziej rodziców pogrążonych w żałobie.

  • Za takie słowa powinien Cię ojciec tego dziecka dorwać i zrobić z Tobą porządek. Twojemu ojcu i matce też by się to przydało bo wychowali strasznego głąb.a

  • 8 latek jest na tyle samodzielnym dzieckiem, ze moze zostac 8 godzin samo w domu na zdalnej nauce, bo rodzice nie maja prawa dostac wolnego w pracy (uczciwie i bez kombinacji)

 3. współczuję rodzicom i rodzinie i to bardzo współczuję – niestety takie jest życie, że tragedie się zdarzają.
  nie współczuję za to społeczeństwu, które jest zakłamane, manipulowane i zniewolone w każdym czasie przez ówcześnie władzę rządzącą, a tak się dzieje na całym świecie… czy wiecie, że od broni palnej ginie rocznie w Stanach ok 180 dzieci, zaś przydomowych basenach tonie ich w ciągu roku ok 500. Weźmy też poprawkę na fakt, że w USA ok. 100 mln gospodarstw domowych ma broń, a „tylko” 6 mln ma basen. Z prostych obliczeń wychodzi zatem, że dziecko w USA jest 47 razy bezpieczniejsze w domu z bronią niż w domu z basenem. Oczywiście tragedia z użyciem broni pojawi się w TV zaś ta z basenem będzie niezauważona.

  Przykład z naszego podwórka – tylko lokalne media w tym L112 pisały szerzej o zabójstwie 16 letniego Kazacha zabitego przez byłego „policjanta” zaś w TV jakoś nie było głośno… dlaczego? bo to był „swój”, gdyby był to „Kowalski” byłoby zupełnie inaczej…

 4. 1. Dziecko wpadło do stawu (na skutek nieostrożności własnej, lub niewłaściwej opieki nad dzieckiem) – szkoda dziecka, tragedia, współczucia dla rodziny.
  2. Dziecko prawidłowo przechodzące przez jezdnię zostało potrącone (na skutek błędu kierującego) – szkoda kierującego, głupie dziecko, selekcja naturalna.

 5. Straszna tragedia szkoda chłopaka a rodzinie szczerze współczuje.

 6. Wspolczucia dla rodziny dzien przed wypadkiem pochowali 21letniego syna tragedia i tyle wspolczuc nie oceniac!!!

 7. Zastanówcie się czasem co piszecie, Ci ludzie w sobotę pochowali syna, który zmarł kilka dni temu, miał 21 lat, to niewyobrażalna tragedia dla nich, znam ich, wiem kim są, jak kochają swoje dzieci, wiec osądzanie ich na forum jest bardzo bardzo nie na miejscu.

 8. Franiu kłania Ci sie oddział VI na abramowicach.

 9. Smutno czytać niektóre, tak bezlitosne komentarze. Ludzie może trochę współczucia, empatii, wyczucia chwili? Zdarzyła się tragedia, przyczyny są w trakcie ustalania, rodzina przeżywa bardzo ciężkie chwile (po raz kolejny w krótkim czasie) a Wy tu sobie próbujecie robić festiwal hejtu.
  Pomyśl Archie nim coś napiszesz. Nie mówię, że nie masz racji – sam pilnowałem swojego juniora do późniejszego wieku, bo wiem, że dzieciaki potrafią być bardzo nieostrożne – ale Twoje słowa w takiej sytuacji nic nie zmienią, za to sprawią ból najbliższym. Chciałbyś być na miejscu tych rodziców i czytać komentarze jak Twój?

 10. Zajmijcie się w końcu własnym życiem, a nie wylewacie na wszystkich swój JAD. Sądzę że u Was nie układa się zbyt dobrze skoro tyle w Was tej złości, ale oczywiście nie zajmujecie się swoim życiem bo brak Wam odwagi- bohaterzy sprzed monitorów.

Kursy walut

 • USD 4.4827zł -0.63%
 • GBP 5.4185zł -0.57%
 • EUR 4.6835zł -0.1%
 • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi