Piątek, 14 czerwca 202414/06/2024
690 680 960
690 680 960

Radni znów zajmą się planami stadionu żużlowego w Lublinie. Poprzednią uchwałę unieważnił wojewoda

Po tym, jak wojewoda unieważnił uchwałę dotyczącą zmian w planie zagospodarowania przestrzennego terenów, gdzie ma powstać nowy stadion żużlowy, radni zajmą się ponownie tą sprawą. Sesja odbędzie się w czwartek.

26 komentarzy

 1. Dziwne, że wszystko ma być zaprojektowane w CENTRUM MIASTA. A nie na obrzeżach. Jak zwykle będzie problem z parkowaniem i komunikacją.

 2. To będzie pomnik rządów deweloperów w lublinie.

 3. Driftig powiadacie to jest dopiero hałas i ryk. Osobiscie uważam że takie hałaśliwe stadiony nie powinny być w centru miasta i w poblizu miejsc rekreacji. Grupka kibicow i jej zachciaki przez budowę tego stadionu będzie zatruwać hałasem życie i mozliwośc odpoczynku zdecydowanej większości mieszkańców tego miasta. JA na to zgody nie daję

 4. Mniejsza o stadion. On mało miejsca będzie zajmował. Parkingi wokół niego będą zajmowały kilka razy więcej powierzchni. A teraz zagadka. Ile miejsc postojowych jest przy NP. stadionie Wembley?

 5. Czy to jest niezbędna inwestycja dla zadłużonego miasta ? Będzie stanowić dochód do Miejskiej kasy przez cały rok rozumiem , a zespół samobójców jeżdżących w kółko jest pierwszoligowy? Hałasu nie będzie żadnego ?

 6. Kolejna fanaberia i pomnik próżności władz miasta, które ma jedne z najgorszych dróg, chodników i ścieżek rowerowych pośród wszystkich miast wojewódzkich w Polsce. Miasta, które tonie w korkach, które rok do roku notuje spadek liczby mieszkańców, bo nie ma tu żadnych perspektyw, a młodzi uciekają stąd aż się kurzy. Miasta z fatalną i drogą komunikacją miejską.

  A oni zajmą się budową obiektu, którego powstaniem zainteresowany jest promil tych, którzy tutaj żyją, a zrzucać się na to znowu będą musieli wszyscy.

  Bo przecież wiadomo, że mieszkańcon Lublina niczego już więcej do szczęścia nie potrzeba – tylko stadionu żużlowego. W takim raju na ziemi żyją.

  • kajfasz proszę nie kłam oto ranking z 2020 roku. w grupie miast powyżej 300 tys. mieszkańców najlepszym miastem dla kierowców okazał się Lublin. Drugą lokatą podzieliły się Gdańsk i Szczecin. Podium uzupełnił Wrocław.

   Najgorzej w tej kategorii wypadły Warszawa oraz Kraków. W środku stawki uplasowały się Łódź, Bydgoszcz oraz Poznań.

 7. abc ta ,,grupka” kibiców czeka na ciebie

 8. ObywatelWsiObokMetropolii

  Jeden stadion już świeci pustkami i hula po nim wiatr teraz drugi zbudują.. na ch@@j to nie wiem..

 9. Zadłużenie miasta cdn.

  • A za chwilę zakręcenie kurka kredytowego i przejmowanie za grosze wszystkich tych inwestycji w ramach spłaty długu. I na pożyczce się zarobiło, i za pół darmo obiekt przejęto, a długi i tak zostaną, już na wieczność. Chcieliście kapitalizmu, no to go macie.

 10. A nie ma tam jakichś susłów, chomików albo innych rzadkich żyjątek?

  • Są! Ziemne muszki pitoluszki! Barrrdzo wyjątkowe bo mało kto je widział,ale wieczorem można usłyszeć jak rapując przytupują.Taki mają zwyczaj godowy.

Z kraju