Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Puławy: Młody kierowca bmw zakończył jazdę na zaparkowanych autach

Wczoraj w Puławach kierowca bmw stracił panowanie nad pojazdem i uszkodził zaparkowane auta. Za spowodowanie kolizji mężczyzna otrzymał mandat i punkty karne.

20 komentarzy

 1. audi i wszystko jasne

 2. Po rocznej przerwie na ochłonięcie, skierować na badania do lekarza od głowy i powtórny egzamin. A tak, będzie dalej świrował. ” Młody ” kierowca i BMW kombinacja niosąca nieszczęście na drodze.

 3. Gdzie ty widzisz audi ???? ale to z tymi młodymi to już do znudzenia … wiadomo bmw napęd z tyłu to samochody nie dla każdego !!!

 4. mi to bardziej na skode wygląda, ehh ci piraci w skodach…

 5. Prawie takie informacje się wykluczają
  Młody BMW Trzeźwy Puławy.
  Albo niezwykły zbieg ojoliczności : )

 6. Ładne E34… było.
  Dać gówniarzowi dobry samochód to zepsuje.

  • stary strucel nic więcej

   • Miło, że się przedstawiłeś 😉
    Co do auta zaś – wygląda na wyjątkowo zadbane.
    Teraz takich aut jak E34 czy E39, czy Mietek W124 nikt już nie produkuje. A egzemplarze, które dożyły naszych czasów, nie przyozdobiwszy wcześniej rowu pod wiejską dyskoteką lub przystanku tramwajowego, należą do rzadkości.

  • Owszem, E34 to bardzo udany model. Teraz poszukuję kolejnego klasyka i myślę właśnie o E34 – najlepiej M5 S38B38 – ale ceny potrafią przyprawić o palpitację 🙂 Fajne jest też to, że tacy jak „adeloidy” myślą, że to „strucel”, nie zdając sobie sprawy, że jego „nowa octavia” to często mniej niż 1/3 wartości takiego „strucla”… Fakt, że egzemplarz ze zdjęcia to nie ta liga E34 – ale jeśli była zadbana to potrafi mieć jeszcze swoją wartość, która raczej będzie już tylko rosła – a gówniarze, niech dalej jeżdżą Civicami 1.3 ze spojlerami z żywicy epoksydowej…

   • Kup zadbaną 540i (M60B40) osiągi prawie takie jak w M5, za mniej niż pół ceny M5 (można za 20-25 znośny egzemplarz znaleźć). No i co V8 to V8… R6 nie brzmi aż tak dobrze 🙂

    • Owszem, ale V8 już mam w innych modelach, a M60B40 z manualem (a chciałbym taki, bo ostatni trafiają mi się automaty) to rzadkość – poza tym E34 M5 to klasyka gatunku i moje marzenie od jakiegoś czasu – odkąd miałem okazję usiąść za jego kierownicą 🙂

 7. Gekon jedziesz, jazda, jazda, bokiem na kebaba!!!

 8. Ciekawe, czy dziennikarze w lublin112 mają frazę „młody kierowca bmw” zdefiniowaną pod jakąś kombinacją klawiszy w edytorze tekstów. Nie ma sensu wstukiwać jej w co drugim artykule na piechotę. W skali roku to oszczędność kilku godzin.

 9. Bo te szroty volkswagen, ford i nissan wtargnęły nagle na jezdnię, gdzie byli rodzice?

 10. Przez takich idiotow każdy jeżdżący bezszkodowo musi płacić więcej za oc. Jestem za indywidualnym kontem oc, żeby takie barany same płaciły za swoje szkody.