Poniedziałek, 22 lipca 202422/07/2024
690 680 960
690 680 960

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków

W tegoroczną jesień wchodzimy z kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc – przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

32 komentarze

 1. Pan grabarz (dyplomowany)

  Czyli pora ogłosić żniwa dla psychiatrów, psychologów !!!
  Niech leczą, pomagają bo skończy się naszą (ostatnią) posługą.

 2. Już wyobrażam sobie kolejki do „fachowców” gdzie psychicznie nieodporny dziś, pomoc będzie mógł otrzymać np. w 2027 roku

 3. Nie trzeba psychiatrów. Wystarczy spojrzeć na wyniki wyborów, żeby być nie zaniepokojonym, ale przerażonym kondyncją psychiczną Polaków.

  • Ile procent społeczeństwa chodzi na wybory ?? 30% może 40%. Znakomita większość ludzi ma to w głębokiej *****. Pokazują w telewizora radiach i internetach lemingów, mocherów, faszystów i Bóg wie co jeszcze a to tylko margines. Przekaz do urabiania jest taki że to jest przekrój społeczeństwa i tak zachowują się wszyscy polacy. Dzielenie, straszenie to tylko socjotechnika. Większość ludzi żyje normalnie, myśli jak zarobić, pojechać na wakacje, paliwo zdrożało. 60% polaków nie obchodzą jakieś oskary tuski i „busie” kaczyńscy.

    • Jocker, samo sedno…!
     A tak poważnie: socjotechnika zmiksowana z prostacką propagandą leje się w mediach strumieniami dzieląc, strasząc i kształtując ciemną masę ludu (covidy, imigranci, wojna z Białorusią na robienie głupich min ha, LPGT, itp)…! odwracającą uwagę od szalejącej inflacji, paliwa najdroższe od wielu lat, wyprzedawanie złota, tryliardowy dług którego nie spłacą nawet nasze prawnuki… itp „sukcesy” gospodarcze o których „skromnie” się nie mówi…
     Trudno mieć na to wszystko odporność psychiczną i mamy to co mamy czyli najwyższy w historii i chyba w europie wskaźnik samobójstw!!!

   • Cieee chorobaaaa !!!

    Marcinie, ogólnie masz rację, ale Polska i Polacy, z wielkiej litery proszę, tak jak mówiła Ci pani na lekcjach polskiego.

   • w 2019 – 2020 frekwencja wynosiła ponad 60%, a nawet w jednych wyborach powyżej 68%. Niedoinformowany jesteś, po co siejesz nieprawdziwe informacje?

  • Masz rację, psychicznie chory elektorat, wybierze psychicznie chorych na swoich przedstawicieli w Sejmie, Senacie, czy chociażby w sądach…
   Strach się nie bać !!!

 4. Słuchaczka radia co ma wieprzową twarz

  W Polsce jest zaledwie 4082 lekarzy psychiatrów i 393 psychiatrów dziecięcych, a ile jest katechetów mącących dzieciom pod beretami na lekcjach religii ?
  Dziecko dowiaduje się np. że to Bóg stworzył Świat i wszystko co się na nim rusza i nie rusza, a w chwilę potem na lekcji biologii mówi mu się o teorii ewolucji i że to bociany przynoszą dzieci, które pochodzą od małp…
  I weź tu młody człowieku nie załam się psychicznie…

  • No cóż jak sluchaleś nauki jal świnia grzomotów to nikogo nie dziwią takie glupawe wnioski. Na fizyce też cie pani musiała od nowa uczyć dodawania?

   • To przyznaj w co bardziej wierzysz, w teorię ewolucji mistrza Darwina, czy w to, że dzieci znajduje się w grządkach z kapustą, a w najlepszym razie przynoszą je bociany.
    A może wiesz jak Bóg mógł kolejnego dnia stworzyć świat, a dopiero potem wynalazł dzień i noc.

 5. Energia w górę, paliwo w górę – za nimi wszystkie inne ceny w górę. Byle chlebek, pomijając najtańszą masówkę ok 4zł a pensje stoją. Ludzie przez covida potracili pracę, inni są np w trakcie budowy czy remontu i tracą ciężkie pieniądze ba materiały, pomijając ich brak. Do tego sytuacja polityczna na świecie, tuż za miedzą i w samej Polsce, więc nic dziwnego że można sfiksować.

  • To ciekawe że nasi dziadkowie nie fiksowali kiedy ani pracy, ani chleba, ani perspektywy nie było, do tego jeszcze z nieba leciały im na głowę bomby, żyli w permanentnym zagrożeniu aresztowaniami, zesłaniami, osadzeniem w obozach… I patrz pan jeszcze dzieci potrafili w tamtych czasach porobić… Ot pokolenie dzisiejsze całe – dwie lrwe ręce i nic poza tym.

   • Fiksowali i to konkretnie. Tylko wtedy Lublin112 nie było i nie miałeś gdzie o tym przeczytać. Wielu do końca swych dni miało problemy związane z tym co podczas wojny przeżyli.

  • Za plandemie nikt nie weźmie odpowiedzialnosci

 6. „i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u” a zamknięte lasy, maseczki, dystans, lockdowny – kto za to weźmie odpowiedzialność? Który ekspert od covidu, który minister zdrowia?

 7. Wszystko wina Tuska

  • Nie zgadzam się, że tylko pana Chyżego Rója, „cołaskabiorcy” też nieźle mącą w łepetynach i młodym i starym.

  • Jego wina, bo nas zostawił, jak by został w Polsce to Kaczor i jego świta by sobie teraz tak nie pogrywali.

 8. To prawda i robią to umyślnie

 9. BYŁO DO PRZEWIDZENIA ILE MOŻNA SIEDZIEĆ W DOMU I SŁUCHAĆ BZDUR WŁADZY. POWÓD JEST NIEISTONY SAMO SIEDZENIE W 4 SCIANACH DOBJA LUDZI!

 10. Kondycja psychiczna młodzieży (przedewszystkim ale nie tylko) jest fatalna. To są nasze dzieci i trzeba się tym zająć a nie dotowaniem lekcji religii, ojca derektora i tvp trwam.

  • A plandemia już nie przeszkadza? To plandemia zdewastowała psychikę dzieci. Jest to udowodnione naukowo. Brak życia społecznego na rzecz wirtualnegoj robi swoje.

Z kraju

Sport