Psy przebywały w odchodach, karmiono je suchym chlebem i śrutą zbożową. Właścicielka „hodowli” pekińczyków skazana

Sąd nie miał wątpliwości co do winy właścicielki „hodowli” zwierząt z gminy Cyców. Jak podkreślał sąd, utrzymywała je w stanie rażącego zaniedbania i niechlujstwa. Nie zapewniała im również wystarczającego dostępu światła, możliwości swobodnego ruchu, należytej ochrony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi czy też właściwej karmy.

25 komentarzy

 1. To jest śmieszny wyrok. Właściwie nie wiadomo czy śmieszny czy żałosny!
  Ewidentnie widać że ta kobieta jest chora psychicznie. Kto o zdrowych zmysłach tak się zachowuje? W tym kraju karze się wyrokami sądowymi ludzi chorych psychicznie? To ma być państwo prawa ? Zamiast rujnować ta kobietę kosztami sądowymi których zapewne do śmierci nie spłaci należy ją leczyć.

  • Zgadzam się z tobą, że jest to śmieszny wyrok: osoba ta powinna przynajmniej rok pracować w schronisku: sprzątać klatki, karmić zwierzaki, wyprowadzać je na spacery. Może wtedy dotarłoby do pustego łba, że zwierzęta też mają uczucia.

  • Nikt nie stwierdził choroby psychicznej. Raczej w to wątpię, prędzej uwierzę w ślepą pogoń za złotówką, a psy…. no cóż, nie jeden obywatel uważa że to tylko pasożyty nie przynoszące pożytku. Popieram karę, szkoda tylko że zakaz hodowli taki krótki. W końcu może coś się zacznie zmieniać. Poza tym, dlaczego społeczeństwo ma finansować leczenie psychiatryczne takiego degenerata.

   • Dlatego spoleczenstwo ma finansować bo jesteśmy humanitarni. Tak samo jak złamiesz mogę to oczekujesz pomocy medycznej. Tak samo ludzie chorzy psychicznie którzy nie zdają sobie sprawy ze swoich czynów muszą być leczeni a nie karani.

 2. Firmy i biznesy padają bo PIS tak chciał, a tu ktoś się psem przejmuje? Żenujące jest to, ze pies ma wieksze prawa jak czlowiek płacący podatki, ZUS.

  • Miarą naszego człowieczeństwa jest poziom naszej empatii. Gratuluję wypocin, niewątpliwie stworzonych w wielkich bólach.

  • Jakie pies ma większe prawa niż człowiek, napisz konkretnie co takiego pies ma zagwarantowane więcej niż człowiek taki jak ty? To, że firmy upadają to jest spowodowane większymi prawami psów nad ludźmi, jakimi? Masz odwagę odpisz a jak nie masz nic do powiedzenia to przestań piep..ć głupoty od czapy!

 3. Co za dzicz w głowie tej kobiety musi panować!

 4. A to co kotlety miała pchlażom smażyć.

 5. Chora psychicznie??? Ale wiedziała co trzymać by jakiś dochód mieć, mogła przecieź trzymać kundelki ?? Ale za to nie ma kasy. Ludzie są gorsi niź gady .Ile to czasu trwało 4 lata??? By wymierzyć symboliczną karę.

 6. A co z glodu nie zdechli

 7. Ja sam żyję tylko o chlebie i wodzie . Pies też może żyć o chlebie i wodzie. Te wszelkie karmy suche to pęcznieją i rozsadzają psu wnętrzności oraz powodują nowotwory jelit i żołądka . Karmy w batonach natomiast powodują zwapnienie mózgu przez co pies staje się tępy. Psa oprócz suchego chleba ja karmię też zmiotkami kaszy jęczmiennej okraszonej łyżeczką margaryny. Z owoców można psu podawać cukinie lub zielone brokuły . Jeden dzień w tygodniu pies w le nie powinien jeść. Ogólnie jak pies jest głodny to jest zdrowy .

  • Tak.A jak mu żebra wystają to znaczy że ma charakter. Serio ty tak piszesz czy się zatrułeś muchomorem?

 8. Wiekszosc komentujacych to tępaki ktore powinny byc izolowane od spoleczenstwa za razaco niski iloraz inteligencji i zupelny brak empatii. Pies ma jesc zbilansowane , odpowiednie dla niego posilki a nie ochlapy ze stolu, czy chleb z kasza. Tych co tak karmia, ochlapami skazalabym na kolonie karna o chlebie i wodzie. Tych co zwierze traktuja jak cos horszego dozywotnio poznawilabym możliwości posiadania jakiegokolwiek zwierzecia!!

 9. Dla takich ludzi powinni otworzyć obóz na Majdanku. Ja paliłabym tam w piecu. Chociaż to i tak bardziej humanitarne niż to co fundują zwierzętom- kilka minut w gazie przy tym to sama przyjemność.

 10. Ja tej pani max dał bym rok odsiadki, pod warunkiem że będzie jadła tylko śrutę

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7185zł 1.16%
  • GBP 5.2369zł 0.63%
  • EUR 4.5027zł 0.68%
  • CHF 4.136zł 0.77%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika