690 680 960

44 komentarze

 1. ”Wezwano na nich policję” – i co ta strasz policja im zrobiła? Tytuł brzmi jakby policja przyjechała i ich spałowała.

  • Nic złego się nie działo, a wezwano policję jak do chuliganów. (do prawdziwych chuliganów by za szybko nie przyjechali)

   • I bardzo dobrze, że wezwano na nich policję, zamiast protestować w sprawie jakiegoś (już trupa), niech się zajmą własnymi , żyjącymi dziećmi.

    • Albo jesteś zwolennikiem systemów totalitarnych albo nie masz pojęcia o temacie i się popisujesz albo jesteś głupi. Lepiej wróć do dziury z której wypełzłeś i już nic nie pisz tutaj nie pisz.

 2. Mam pytanie do organizatorów – jaki był sens tego zgromadzenia? Czemu i komu miało służyć? Czy było konieczne? Czy przywróci życie Alfiemu?

  • Nie przywróci. Ale chcieli oddać mu część.
   Konsul angielski niech się buja. Teren za płotem gdzie stali ludzie należy do Polski. A nie dla tych Chamskich Angli . Tak Angli A są chamami

   • Rysiu o jakiej części mówisz ? ^^

   • Kochani ja się pytam po co ludzie to robią??? Na pokaz. Można pomodlić sie za jego dusze w zaciszu domu lub w kościele…. Druga sprawa temat Alfiego jest roztrzasany jak by to jedyne dziecko było skrzywdzone przez system. Prawda jest taka ze to dziecko było roślina i spędzili by kilka miesiecy wiecej lub lat przy tym łóżku a on i tak by umarł….. Uważam ze niehumanitarne było męczenie go w takim stanie i na siłę podtrzymywania przy życiu……

    • No popatrz, popatrz. Narodowi Socjaliści w Niemczech NSDAP (czyt.hitlerowcy). Też byli „litościwi” tak jak ty – wszystkie szpitale psychiatryczne unicestwiali z powodów sic! humanitarnych !!!!
     Ale za to jaki miły początek postu – „Kochani” he he he. Karola – kobieta(?) porażka, rodzina jej może mieć poważne obawy przed nią w chwili nieszczęścia i oczekiwania od niej pomocy.

  • Słyszałem, że jest wolność zgromadzeń. Ludzie mieli potrzebę się spotkać to to zrobili.
   Obawy bezpieczeństwo to jakieś urojenia, kilka matek z małymi dziećmi miało mu zagrażać? Niech się nie ośmiesza.

   • Właścicielka używanej prezerwatywy

    A po jaki „cha” te Matki Polki tam z dziećmi polazły?

  • Jak będziesz na emeryturze to zrozumiesz

  • ciekawski a no temu miało służyć, aby pokazać że nie godzimy się na takie nieludzkie prawo jakie ma UK, miało na celu zjednoczenia się w taki właśnie sposób z bliskimi… A tak serio , co to za pytanie w ogóle???

   • Prawo? A ty w ogole wiesz jakie jest prawo i po co tam poszłaś? Naczytalas się w Internecie i zamiast swojej glowy używać dajesz sobą manipulowac jak dzieciak.
    Prawo do godnego umierania wiesz co to jest?-poczytaj trochę książek,idz do hospicjum jako wolontariusz i wtedy bedzieny dyskutować o prawach ludzi! A do momentu gdy nie „liźniesz” choc minimum wiedzy to daruj sobie zgromadzenia INTERNETOWE (I PAMIĘTAJ-KSIAZKI NIC NIE ZASTAPI)

    • ” A ty w ogole wiesz jakie jest prawo i po co tam poszłaś?”

     Prawo w ogóle jest do d…y podobnie jak szanownego poglądy, które jakoś dziwnie śmierdzą kalką wszelkich lewackich bredni współczesności vide sformułowanie: „Prawo do godnego umierania wiesz co to jest?”.

     Rzeczywistość jest inna od lewackiej propagandy – prawo do godnego umierania oznacza ni mniej ni więcej jak tylko przymusową eutanazję, czego przypadek Alfiego jak i innych brytyjskich dzieci jest koronnym dowodem.

     Poza tym człowiek współczesny, który wyrzekł się Boga nie umie zrozumieć jednej podstawowej prawdy – dla człowieka wierzącego – katolika zasady płynące z wiary są o wiele ważniejsze od jakiegoś tam prawa stanowionego przez ludzi. Jeśli władza ustanawia prawo niezgodne z dekalogiem katolik ma obowiązek biernie lub czynnie takiemu prawu się przeciwstawić. Oczywiście większość do której zapewne szanowny należy stwierdzi, że „dura lex sed lex”, wobec czego należy tylko przypomnieć, że funkcjonariusze III Rzeszy również twierdzili, że „takie było prawo” lub „wykonywali tylko polecenia”, kiedy składali wyjaśnienia w sprawach o zbrodnie na niebywałą skalę.

     • jakby miał żyć to by żył po odłączeniu aparatury…i tyle powinno być do powiedzenia…uporczywe przedłużanie życia nie ma sensu…jak myślisz…dlaczego Jan Paweł II nie chciał zeby go podłączać do takiej aparatury??? chciał godni umrzeć…wiec według ciebie był lewakiem?????

     • bez znieczulenia

      @megilub „uporczywe przedłużanie życia nie ma sensu…”

      To robisz, oddychając – jak każdy z nas… Zatem podejmij decyzję zgodną z poglądami.

    • bez znieczulenia

     „Prawo do godnego umierania wiesz co to jest?”
     Niech zgadnę – według prawa w Wielkiej Brytanii zaniechanie ulżenia w cierpieniu? Godnie się udusi i zagłodzi…

     • Jak czytam te Twoje wypowiedzi to aż sie nóż w kieszeni otwiera. To dziecko bylo roślina nigdy nie wróciło by do zdrowia….. Rodzice sprawiali mu wiecej bólu na siłę trzymając przy życiu…. Niż Państwo które mu ulżyło……. Robicie z nich potworów bo nie umiecie pojąć ze na siłę nie da sie ratowac zycia

   • Najbardziej podoba mi się to, że ludzie protestują, skandują, zbierają się, piszą i składają petycje, myślą że coś znaczą i coś mogą zmienić. Tak bardzo się mylą.

   • Ja też się nie godzę, ale nie widzę sensu tego protestu. To nie konsul ustala prawo Zjednoczonego Królestwa. Jedźcie do Londynu, pod parlament, pod pałac Elżbiety II. Wtedy będzie miało to sens. I jeszcze jedno – jestem już emerytem, dlatego zadaję takie pytania. Korzystając, jak wszyscy, z wolności wypowiedzi.

  • Widac ze czlowiek nie wiem ale sie wypowiem

   Wielka brytania stara sie zamiesc sprawe pod dywan pomaga im w tym np. facebook chcial bys zeby na twoim dziecku testowano leki nie mowiac ci tego i wmawiajac ze dziecko umrze?

 3. Wezwanie sanitariuszy z Abramowickiej było by lepszym posunięciem.

 4. no nic dziwnego że wezwał, gromadzi ci sie pod chaupą jakaś dzicz i pali świeczki, odmawia modły i dźwiga krzyże z rozpiętym gołym facetem … conajmniej dziwne zachowanie trzeba przyznać … podejrzana sprawa i można się wystraszyć…

  • Dzicz? Serio? A jak miasto oblepione bilbordami z prawie nagą kobietą reklamującą bieliznę to już nie dziwne? Chociaż dla każdego co innego jest dziwne. Kwestia poglądów. Jednak nie uważam, aby zgromadzeni tam ludzie mogli wskazywać na jakiekolwiek zagrożenie.

 5. A po co przychodzili..wielce dobroduszni hipokryci.naczyta się jedno z drugim Internetu i mysli ze wielki obrońca ucisnionych..nie zna dziecka..nie zna sytuacji..a idzie..sam nie wie po co. Może niech się gromadzą codziennie – w koncu każdego dnia umiera czlowiek. To ze rodzice nie moglu przyjąć do wiadomości ze ich dziecko niestety umiera i robili szum medialny zamiast dac mu spokoj w ostatnich dniach zycia nie oznacza ze trzeba siw w to wkrecac. Rodziców jeszcze moge zrozumiec bo cierpią ale obcy ludzie dajacy się w to wkrecac to żal mi ich. Nie trzeba być psychologiem zeby wiedzieć ze zachowanie rodziców było typowe w tej tragedii, przeinaczanie faktów, doszukiwanie się spisku i zła świata itd aleee wyyyy?

  • Widać, że mało czytasz. Czytałeś relacje rodziny na oficjalnej stronie? Czytałeś wypowiedzi nie brytyjskich lekarzy? Czytałeś o sprawie Bena, poprzedniego zabitego dziecka? NIE CZYTAŁEŚ! Jakbyś przeczytał to byś inaczej się wypowiadał. Podobno Alfie nie miał mózgu, to poczytaj jak zachowuje się warzywo a jak zachowywał się TEN Chłopiec, z resztą tego nie musisz czytać wystarczy że obejrzysz filmiki, jest ich sporo. Nie doinformowałes się a się wypowiadasz. Przykre.

   • zwykły Janusz

    Nie mogli się spotkać u jednego z tych psycholi na kwadracie? Tylko od razu do konsula pod kwadrat.

  • Sam jesteś hipokrytą! Każdy ma prawo o decydowaniu o swoim dziecku! Mam trójkę i wiem co mówię! Ewidentnie skazano Alfiego na śmierć czego tutaj nie rozumiesz!? Podejrzewam że lekarze zignorowaliby każda rzecz którą to dziecko zrobiłby bo ktoś zdecydował że ma odejść i tyle! Czemu tak opierali się że musi zostać w szpitalu bo transport był zagrażający życiu?!? Poczytaj i najpierw wypowiadaj się ?

  • bez znieczulenia

   @Łukasz nie ma w tym żadnej hipokryzji. Alfiego podnosi problem, czy władza, system, państwo może mieć moc decyzyjną w sprawie skrócenia życia obywatela… Moc określania, czyje życie nie ma sensu i można je tak po prostu skrócić.

   Teraz wyobraź sobie, że chorujesz na mało znaną chorobę. W szpitalu w którym jesteś nie widzą szans, prognozują że umrzesz niedługo. W innym deklarują, że podejmą się próby…
   Ale w świetle Twojego głosu – szpital, w którym jesteś w imię prawa określa, że nie ma sensu i zabrania takich prób, przewiezienia. System decyduje, że masz umrzeć… przychodzi człowiek ze strzykawką… Co zrobisz?

  • Czy jeszcze ktoś ma wątpliwości że NASZA cywilizacja ZDYCHA?????? Jęśli je miał, to wystarczy poczytać wasze wypowiedzi, ” twardzieli” „cyników” „cywilizowanych” wyzwolonych” jeszcze można dziesiątki określeń (inni powiedzą- inwektyw). Jednak myślę, że ci luzacy którzy chcieli by dobijać obcych najpierw powinni zacząć od swoich coraz bardziej niedołężnych matek, ojców, lub jeszcze niezupełnie spełniających nadzieje dzieci.

 6. Biednego konsulka prawda w oczy pokłuła ,więc policyję zawezwał za atak na jego osobę.

 7. Obawiał się o swoje bezpieczeństwo? Niby, że jak ci ludzie mieli go zaatakować? Chyba pieluchą z kupą 😀

 8. Bardzo dobrze że to zrobili. Niech widzą że ludzie wciąż o tym pamiętają i nie tak łatwo cała sprawa będzie zanieciona pod dywan.

 9. Człowiek mieszka niedaleko i nie wie, że za miedzą jest konsulat Wielkiej Brytanii w Lublinie.

 10. bez znieczulenia

  Świetnie! Konsul wezwał policję – to znaczy, że dotarło do niego, wkurzyło i niepokoi. I tak niewiele trzeba było – postać, zapalić świeczkę…
  Serio – gratuluję skuteczności tym osobom. Kropla drąży skałę…

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas